Некад сте били храбри. А сад?

Обилић

Veoma poznat
Poruka
12.710
Сада сте искусни, у преводу ударили главом у сто зидова, и ?
Испоставило се да и нисте били тако храбри, већ неупућени !
А знатижељни ...

Улећете ли још увек у нове бизнисе, љубави, пријатељства ?
Колико вас треба наговарати на неко јефтино а интересантно путовање ?

Или сте своја искуства упрегли у још веће авантуре ?? :zloca::zloca::zloca:

Uglavnom sam se plašila u životu, od detinjstva, moja herojstva su kao da je neko drugi upravljao sa mnom, pomogao mi, pokazao da mogu i to. Sad kad je život samo moj, želim sebe straha da oslobodim i poštedim se ikakvih zebnji. Dosadilo mi je da se ičega više plašim.
Marš od mene, Sotono, dokle bi me držao u strahu? Čitav život?
Pa, doviđenja!

Pa nauci zivot da ima bitnijih stvari od kurcenja i vaznijih osoba od nas kojima se treba posvetiti,izgubis nekog ili zdravlje spustis se na zemlju,tek ta putovanja i tako neki samozivi trip postanu nebitni
Da se nadovezem na samsonight meni prija sto vise nisam hrabar u tom smislu jer sam sad osetljiviji,osecajniji i ranjiviji,to je neka najbolja ljudska osobina koju nisam imao ranije

Uglavnom sam se plašila u životu, od detinjstva, moja herojstva su kao da je neko drugi upravljao sa mnom, pomogao mi, pokazao da mogu i to. Sad kad je život samo moj, želim sebe straha da oslobodim i poštedim se ikakvih zebnji. Dosadilo mi je da se ičega više plašim.
Marš od mene, Sotono, dokle bi me držao u strahu? Čitav život?
Pa, doviđenja!

Пада ми на памет да је ствар обрнута код мушкараца и код жена.
Можда мушки крећу у живот срљајући (нећу да кажем храбро),
а жене се касније тек "откаче" ?!

Гледам, комшиница ме "зове на кафу",
ја већ исконструисао проблеме у глави.

А некада бих јој улетео "ко Џаја у шеснаестерац" ... :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Da se nadovezem na samsonight meni prija sto vise nisam hrabar u tom smislu

Јеси сигуран да си је добро схватио ? :eek:

Da se nadovezem na samsonight meni prija sto vise nisam hrabar u tom smislu jer sam sad osetljiviji,osecajniji i ranjaviji,to mi je neka najbolja ljudska osobina
Pa, naravno! Ljudi koji mnoge stvari razumevaju dobro, čine verovatno greh svim drugima koji nemaju Bogom date privilegije, time što se plaše i nema ih nigde.
Mislim da najbolji među najboljima u društvu padaju jalovim, ništa da ne ostave iza sebe.
Dakle, najbolji koje je Bog dao-ne daju roda. Pa, kako to? Jedan Nikola Tesla, kog svi volimo bez potpitanja-nije ostavio decu iza sebe. Šta je to?
Da li je sve to da se obistini Božija reč, da se sve dogodi, da sve zbude?

Pa, naravno! Ljudi koji mnoge stvari razumevaju dobro, čine verovatno greh svim drugima koji nemaju Bogom date privilegije, time što se plaše i nema ih nigde.
Mislim da najbolji među najboljima u društvu padaju jalovim, ništa da ne ostave iza sebe.
Dakle, najbolji koje je Bog dao-ne daju roda. Pa, kako to? Jedan Nikola Tesla, kog svi volimo bez potpitanja-nije ostavio decu iza sebe. Šta je to?
Da li je sve to da se obistini Božija reč, da se sve dogodi, da sve zbude?
Pa ne znam mora covek da dozivi decu da bi mogao da uporedi ili bira od ta 2 zivota,upravo gledah anu ivanovic kod mire adanje polak i to joj pitanje postavi,tenis ili deca,neuporedivo iskustvo i zivotni znacaj,za dete se lako daje zivot,a ostavlja se u potomcima,materijalno i karijera se ne nose u grob,ni ego ni hrabrost nista

Pa ne znam mora covek da dozivi decu da bi mogao da uporedi ili bira od ta 2 zivota,upravo gledah anu ivanovic kod mire adanje polak i to joj pitanje postavi,tenis ili deca,neuporedivo iskustvo i zivotni znacaj,za dete se lako daje zivot,a ostavlja se u potomcima,materijalno i karijera se ne nose u grob,ni ego ni hrabrost nista
Šta ako je ovo svet palih, i kao što kaže-carstvo greha koje je dobilo svog cara, svog kneza, Satanu??
I najbolji da si, iskvariće te okolina-svet sam sebi dat.
Ovaj svet ima svoju priču.
Šta ako Bog probira dobre ljude, a boli ga, da izvinete, da izvine i Bog-uvo za to koliko vas boli gubitak te osobe? Svakako je vera slaba, svakako mislimo da smo izgubili ljude zauvek pa ridamo, kidamo se, prestajemo da cenimo svoj sopstveni život.

Poslednja izmena:
Значи добро сам схватио, жене касније полете ... :babamrazica::babamrazica::babamrazica:
Ноуп. Некада сам ловила Змајеве али сам се плашила..
Сада им правим замке, без страха :rotf:

П.С.нема везе са мушкарцима ни сексом само са животом 😉

Šta ako je ovo svet palih, i kao što kaže-carstvo greha koje je dobilo svog cara, Satanu??
I najbolji da si, iskvariće te okolina-svet sam sebi dat.
Ovaj svet ima svoju priču.
Šta ako Bog probira dobre ljude, a boli ga, da izvinete-uvo za to koliko vas boli gubitak te osobe? Svakako je vera slaba, svakako mislimo da smo izgubili ljude zauvek pa ridamo, kidamo se, prestajemo da cenimo svoj sopstveni život.
Samo mislim da se vracamo na kraju zivota decjoj nevinoj,iskrenoj neiskvarenoj,osecajnoj dusi,a ima i samozivih egoista dosta, koji ostave iza sebe gorak ukus drugima da se kolju oko nasledstva,zato sam sad srecniji rasterecen svega oko cega se svet opterecuje

А знатижељни ...

Skrasio sam se.

Samo mislim da se vracamo na kraju zivota decjoj nevinoj,iskrenoj neiskvarenoj,osecajnoj dusi,a ima i samozivih egoista dosta, koji ostave iza sebe gorak ukus drugima da se kolju oko nasledstva,zato sam sad srecniji rasterecen svega oko cega se svet opterecuje
Dopada mi se sve napisano, ali to nisu odgovori na moja pitanja. Nema veze, idemo dalje!

А знатижељни ...

the hobbit film GIF

А знатижељни ...

Mnogo teže u nove izazove prošlost me naučila

Back