Нека култура сачувај ме Боже..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Имаш гугл па тражи.. Ни мени нико није давао..

Ti si otvorio temu mislim da bi smo voleli da se informisemo vise upravo o informaciji koju si ti pronasao .....jer vecina nas formira misljenja na kredibilnim informacijama nemamo jedinstvenu mogucnost kao ti da ih izvalcimo iz svoje zadnjice ...kada mi to podje za rukom mislim da cu bolje razumeti tvoju perspektivu ....
Takodje drzi tvoje sizofrenicne simptome pod kontrolom ....
 
Ti si otvorio temu mislim da bi smo voleli da se informisemo vise upravo o informaciji koju si ti pronasao .....jer vecina nas formira misljenja na kredibilnim informacijama nemamo jedinstvenu mogucnost kao ti da ih izvalcimo iz svoje zadnjice ...kada mi to podje za rukom mislim da cu bolje razumeti tvoju perspektivu ....
Takodje drzi tvoje sizofrenicne simptome pod kontrolom ....

Имаш лепо прсте, па потражи све што те занима.. Навео сам ти чија истраживања сам пратио, па лепо укуцаш и нађеш... Заправо ни не требају ти истраживања, погледај мало око себе, и видећеш управо ово о чему сам писао..

oh sirota bubashvabitza prelazi na lichno :sad2:
de de prichaj nam o svojoj "kulturi i pameti" :(
evo imash i temilitzu
bar ovde mosh
biti sfe shto nisi u rlu:rumenko:
(((:

Ја само кажем да ти имаш проблем, и да треба да се лечиш..
 
Имаш лепо прсте, па потражи све што те занима.. Навео сам ти чија истраживања сам пратио, па лепо укуцаш и нађеш... Заправо ни не требају ти истраживања, погледај мало око себе, и видећеш управо ово о чему сам писао..

1313148949153.gif
disappointed.gif
 
pa ti plja prvi prosipas ovde neke predrasude ili makar omalovazavanja nekog ponasanja, zenskog ovakvog onakvog
cak ajd razumem da neko omalovazava i da se drzi toga ali sto se onda cudi?

Ја не износим предрасуде већ чињенице, и то није омаловажавање, мораш да научиш шта значе термини пре него што их употребиш.
 
ne, omalovazavas zene, indirektno, zapravo mozda te grize savest sto se "kreses s radodajkama"

Не девојчице, ви омаловажавате и спуштате саме себе, ја само износим чињенице.. Дакле када се не будете бавиле тиме чиме се бавите ја нећу имати шта ни да кажем на ту тему лоше.
 
Дакле, постоје неке ствари које су укорењене у мозгу, а заправо нису тачне, прича се о томе како су мушкарци ти који су неверни, као ветропири, да су промискуитетни, тј у већој мери од жена, што се у милион истраживања доказало као нетачно, резултати су били ти да су жене склоније превари и мењању партнера.. А то су ствари које се форсирају, и то су ствари које се углавном пребацују мушкарцима, а заправо уопште нису тачне.. (и потражите та истраживања на интернету, немој одма да запените као идиоти.)

Има и она прича као да су мушкарци за*ебани, а жене као прате срце иду главом кроз зид, и остале глупости, док пракса доводи до тога да се чешће деси то да се мушкарац за*ебе па се наложи на неку, изгуби и оштрину, и достојанство, а да жене у већини случајева буду те које манипулишу и лерају..

Има ту још гомила неких глупих ствари које се форсирају, и глупих закључака, који се преносе и дан-данас и важе за тачне, а немају везе с' мозгом.. И немам намеру да ово испадне нека тема која као цима жене, навео сам примере који су ми били у глави у том тренутку.. Па ме занима шта ви мислите о томе, и које ви још "митове" знате који немају везе с' мозгом?

Zatuc osobe ukratko :kafa:
 
Ја не износим предрасуде већ чињенице, и то није омаловажавање, мораш да научиш шта значе термини пре него што их употребиш.

CINJENICA- Оно што је несумњиво случај. (Takodje ne ono sto ti nabedis sebe da je slucaj )
NIJE CINJENICA-
"Дакле, постоје неке ствари које су укорењене у мозгу, а заправо нису тачне, прича се о томе како су мушкарци ти који су неверни, као ветропири, да су промискуитетни, тј у већој мери од жена, што се у милион истраживања доказало као нетачно, резултати су били ти да су жене склоније превари и мењању партнера.. А то су ствари које се форсирају, и то су ствари које се углавном пребацују мушкарцима, а заправо уопште нису тачне.. (и потражите та истраживања на интернету, немој одма да запените као идиоти.)

Има и она прича као да су мушкарци за*ебани, а жене као прате срце иду главом кроз зид, и остале глупости, док пракса доводи до тога да се чешће деси то да се мушкарац за*ебе па се наложи на неку, изгуби и оштрину, и достојанство, а да жене у већини случајева буду те које манипулишу и лерају..

Има ту још гомила неких глупих ствари које се форсирају, и глупих закључака, који се преносе и дан-данас и важе за тачне, а немају везе с' мозгом.. И немам намеру да ово испадне нека тема која као цима жене, навео сам примере који су ми били у глави у том тренутку.. Па ме занима шта ви мислите о томе, и које ви још "митове" знате који немају везе с' мозгом?"

Uzmi svoj savet i nauci termine pre nego sto ih koristis !!
Не девојчице, ви омаловажавате и спуштате саме себе, ја само износим чињенице.. Дакле када се не будете бавиле тиме чиме се бавите ја нећу имати шта ни да кажем на ту тему лоше.
Ovo zvuci kao prebacivanje lopte u tudji teren ...f.y.i. ali da stavimo ironiju na stranu .
Ti mozes da imas svoja retardirana misljenja ... i ona mogu da budu pogresna i realno to je jedino sto jesu ... aliii kada izeses svoja pogresna retardirana misljenja na javni forum i uspust ih karakteristises kao cinjenice ... bez actual cinjenica i sa neverovatnom kolicinom arogancije vredjas sagovornike koji su zapravo izneli cinjenice bices u figurativnom smislu bitch slapped.
Ja sam prosto alergicna na ove gluposti .... tako da predlazem da kada pocnes da lupas sledeci put bilo bi pametno da bude osnovano jer se ne osecam veoma tolerantno prema debilima u bilo kom formu komunikacije.

 
Ovo zvuci kao prebacivanje lopte u tudji teren ...f.y.i. ali da stavimo ironiju na stranu .Ti mozes da imas svoja retardirana misljenja ... i ona mogu da budu pogresna i realno to je jedino sto jesu ... aliii kada izeses svoja pogresna retardirana misljenja na javni forum i uspust ih karakteristises kao cinjenice ... bez actual cinjenica i sa neverovatnom kolicinom arogancije vredjas sagovornike koji su zapravo izneli cinjenice bices u figurativnom smislu bitch slapped.
Ja sam prosto alergicna na ove gluposti .... tako da predlazem da kada pocnes da lupas sledeci put bilo bi pametno da bude osnovano jer se ne osecam veoma tolerantno prema debilima u bilo kom formu komunikacije

Није то пребацивање лопте у туђи терен већ чињеница, да нисте олоши ја вас не бих звао олошима.. Као што лопова зовем лопов, јесам ја крив што га зовем лопов? Не него он зато што је одлучио тиме да се бави.. Е па тако и ви гледајте шта код вас не штима, не брини ти за мене..

Ако се не осећаш толерантно према дебилима, како онда себе подносиш?

Навео сам ти шта да тражиш, знам да си дебил али потруди се да нађеш.
 
Budalooooooooooooooooooooo hej nemaaaa nigde cinjenica u bilo kom od tvojiih postova ....ti si retardirana arogantna egoisticna budalcina ...I zasto gubis vreme nudeci neke evasive odgovore da li ti je mozda ovaj pristup dosadio. Sto se mene tice tvoj debilizam je kompletno ekspoziran .

Сваки мој пост је једна велика чињеница, и све што причам има позадину, то што се теби то не свиђа то је већ твој проблем.. А заиста не знам зашто губим време на тебе, и овако те сматрам нижом расом, што би се рекло..
 
Сваки мој пост је једна велика чињеница, и све што причам има позадину, то што се теби то не свиђа то је већ твој проблем.. А заиста не знам зашто губим време на тебе, и овако те сматрам нижом расом, што би се рекло..


Da "niza rasa" kao sto su tvoje gluposti cinjenice ... ahhhh stupid loser hhehe ..YOU ARE DONEEEE BITCHHHH
tumblr_m5c4wl2Cn11qavta3.gif
Da si bio bar malo normalniji mogao bi da dobijes trunku sazaljenja aliii ovakooo hmmmm ....
 
Da "niza rasa" kao sto su tvoje gluposti cinjenice ... ahhhh stupid loser hhehe ..YOU ARE DONEEEE BITCHHHH. Da si bio bar malo normalniji mogao bi da dobijes trunku sazaljenja aliii ovakooo hmmmm ....

Ја на тебе гледам као на псето. А то ти говори и шта мислим о теби, и твојим ставовима.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top