Quantcast

Nејebica

inspirion

Iskusan
Poruka
5.667
Primetio sam da usled spuštanja spoljne temperature dolazi do izrazite neјеbice kod forumašica. Što se manifestuje masovnim onanisanjem forumašica po forumu. Pretpostavljam da je u pitanju ne mogućnost određenih muškaraca da funkcionišu na niskoj temperaturi.

Interesuje me forumaši, na kakve ste vi posledica nailazili kod žena? I šta ste im nudili da neјеbica prođe.

A

anakin

Gost
ne, inspirione...
neki ljudi se mogu i yebati 24h na dan i ne yebati uopste...nazalost, to nista ne resava...
jer i posle sexa ostanes isto tako glup, nevaspitan, isprazan i dosadan...a sto mi svi moramo da ucestvujemo u tome, nemam pojma...

inspirion

Iskusan
Poruka
5.667
anakin:
ne, inspirione...
neki ljudi se mogu i yebati 24h na dan i ne yebati uopste...nazalost, to nista ne resava...
jer i posle sexa ostanes isto tako glup, nevaspitan, isprazan i dosadan...a sto mi svi moramo da ucestvujemo u tome, nemam pojma...
Bez obzira na sve, ti si postovala.

A ti si mi inače devojka za primer sa tako širokim rečnikom?

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.264
anakin:
ne, inspirione...
Ovde smo postovale još raindog i ja. Da nisi mislila na mene?

klara_m

Aktivan član
Poruka
1.840
inspirion:
Primetio sam da usled spuštanja spoljne temperature dolazi do izrazite neјеbice kod forumašica. Što se manifestuje masovnim onanisanjem forumašica po forumu. Pretpostavljam da je u pitanju ne mogućnost određenih muškaraca da funkcionišu na niskoj temperaturi.

Interesuje me forumaši, na kakve ste vi posledica nailazili kod žena? I šta ste im nudili da neјеbica prođe.
Sve je to zbog zime, natrontane, umotane na ulici
ovako sednemo u ćošak tople sobe i egzibicionišemo se ;)

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
hahahaha e ovo je bas smesno

sta ti radis da pomognes tom ugrozenom zenskom svetu
ozbiljno
kako ti zadovoljavas zene kad muska pisha ne radi kako treba tj zataji usled mecave

PLESsitnihDEMONA

Poznat
Banovan
Poruka
9.594
inspirion:

Pravo da ti kazem,ne vidim da se ista promenilo od letos. :lol:
Da je leto ti bi napisao da je nejebiva zbog velike vrucine. :lol: :lol:
Zasto onanisete u samoci? Skupite se, pa onanisite zajedno.U drustvi je sve lepse.:lol:
"Svi treba da znaju sta srugarstvo znaci
zajedno smo lepsi,zajedno smo jaci
svi treba da znaju sta drugarstvo znaci
zajedno smo i lepsi i jaci." :lol:

S_K_V_O

Iskusan
Poruka
6.168
PLESsitnihDEMONA:
Da znas SKVO da vlada neyebica. Evo ja sam nekada yebavao po 6-7x dnevno,a sada samo 5x. Kriza,nema se. :lol: :lol: :lol:
Sazaljevam sliuucaj, zaista. :lol:
Tvoja potresna erotska ispovest jme je u toj meri ganula da nisam vise u stanju da kljucam po Krstarici...suze su mi krenule na oci...cak se nosim i mislju da organizujem dobrotvornu akciju upravo na ovom forumu, u kojoj bih apelovala na sve dame i gospodu :-P dobrog srca da ti pomognu u resavanju tvoje neizdrzive seksualne situacije. :razz: ;-)
Ne znam...uglavnom, odoh bar sad da se isplacem ko covek...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.