Nejasan problem u glavi

Lederer95

Početnik
Poruka
46
Pozdrav forumasi.Vec mjesec dana,imao sam stresnih situacija ranije,pucala me depers.i dereal.ali nije kao sada ovako.U tih mjesec dana imao sam zatezanja razna u glavi,pritisak u potiljku,nadutost kao balon sa lijeve strane,osjecaj pecenja mozga tj gorenja bas u sredini,e tad mi nije dobro.Kao da mi poludi u glavi.Totalna odsutnost kao da nisam tu.Zadnjih 10 dana uzas,osjecaj kao da mi mozak odumire,prvo potiljak kao da gori ali ne bas da gori,nego divlja,plus tad ne mogu razmisljati normalno,stane,pa neka oladjenost u glavi,pa sve to samo u sredini mozga,to divljanje itd.Kao da mi se svijest poremeti,totalna odsutnost,ali nemam nikako vetoglaviceE sad,tjelesno sam odlicno,nemam umor ali ovo me ubi.Nakon tog divljanja osjecam nelagodu tupu neku.Cesto kao da mi mrak bude u mozgu i izmjeni mi se slika.Ne mogu nista tada.Kod neurologa zakazan za mjesec i po,doktorica mi dala lexilium ja joj kazem da mi sa mozgom nesto nije uredu a nisam napet nimalo,sta ce mi on.Pritisak malo varira ali ie normalan,secer idealan,vadio krv dana sve super samo holesteror povisen na 8.Osjecam i neku napetost u vratnim zilama.Da li je neko imao slicna iskustva,ja mislim da mi je uvod u sizofreniju,ovaj kvar u mozgu.Plus osjecam ponekad kao da mi mozak zaledi,kao kaciga neka,kad prodjem rukom po glavi,kao da prodjen po kartonskoj kutiji
 
Poslednja izmena:
Lexilijum slobodno uzimaj po preporuci doktorice.Neurolog ce ti verovatno dati uput na snimanje,mislim da ce ti preporuciti i CT.
Ako mozes preko hitne da upadnes preko reda na snimanje bilo bi za tebe super,ako ne,moras sacekati.Ali uzimaj ozbiljno lek,nece ti odmoci previse,mozda ces biti usporen,ali ce ti pomoci da ako imas neki fizicki problem umiri simptome.
Srecno i ne daj se!
 
Lexilijum slobodno uzimaj po preporuci doktorice.Neurolog ce ti verovatno dati uput na snimanje,mislim da ce ti preporuciti i CT.
Ako mozes preko hitne da upadnes preko reda na snimanje bilo bi za tebe super,ako ne,moras sacekati.Ali uzimaj ozbiljno lek,nece ti odmoci previse,mozda ces biti usporen,ali ce ti pomoci da ako imas neki fizicki problem umiri simptome.
Srecno i ne daj se!
Nadam se da mi se desava od vrata,u vratu me ukocilo i bole ramena,evo sjedim na kafi,totalno sam pogubljen,sve mi cudno nekako a mozak kao da je zaledio bez osjecaja ikakvih
 
Moze mnogo sta da bude,da te ne plasim,ali moze da bude i nesto banalno a i prilicno neugodno.Imas li pored toga promene na ekstremitetima?Trnjenje prstiju ili nogu,imas li problema kada govoris (zamuckivanje,tesko izgovaranje)?
Nemam nista,samo svijest i razmisljanje kao da mi se promjenilo,kao da je crna,plus depers.i dereal.i osjecam jaku zategnutost u vratu naprijed,a i nazad plus bolovi u ramenima
 
Evo me opet,isao na hitnu,guzva,uputili me dezurnom porodicnom ovako.Ja joj kazem sve sta mi se desava plus taj neki psihomotorni nemir u .ozgu,kao da ludim,,ali bukvalno,ona kaze sve ti je to od kraljeznice i ramena,slaba cirkulacija,pa se sad plasim da ce mi odumrjeti mozak,imam utisak kao da se gasi polako.
 
Evo me opet,isao na hitnu,guzva,uputili me dezurnom porodicnom ovako.Ja joj kazem sve sta mi se desava plus taj neki psihomotorni nemir u .ozgu,kao da ludim,,ali bukvalno,ona kaze sve ti je to od kraljeznice i ramena,slaba cirkulacija,pa se sad plasim da ce mi odumrjeti mozak,imam utisak kao da se gasi polako.
Nece ti odumreti,ne brini se...Da imas preslabu cirkulaciju onesvestio bi se,ne bi imao dovoljno kiseonika za funkcionisanje.Mozda imas i okostavanje,sve ce to da ti kazu posle snimanja,i da ti daju pravilnu terapiju i vezbe koje ce ti pomoci.Zbog toga ti je doktorica i dala lexilium,da se opuste misici i da malo potpomogne cirkulaciji...
 
Nece ti odumreti,ne brini se...Da imas preslabu cirkulaciju onesvestio bi se,ne bi imao dovoljno kiseonika za funkcionisanje.Mozda imas i okostavanje,sve ce to da ti kazu posle snimanja,i da ti daju pravilnu terapiju i vezbe koje ce ti pomoci.Zbog toga ti je doktorica i dala lexilium,da se opuste misici i da malo potpomogne cirkulaciji...
Hvala ti puno na diskusiji,ma sve ce biti ok samo da mi mozak proradi kako treba.Bujvalno kao da se zaledio,ne mogu ni misliti ni o ceme ni razmisljati plus sve mi je cudno.Nadam se uskoro da se javljam sa dobrim vjestima
 
Evo me.Otisao sam kod dede i babe 150 km u drugi grad.Da malo dodjem sebi,bio sam i kod neurologa,moracu ici snimati glavu,ne zna covjek sta da mi kaze,kaze nespecificne glavobolje.Kaze da vj nije tumor jer nemam umor,povracsnje,temp itd...I dalje glava kao da mi je balon,tj mozak.Sad me zvali za mr mozga a ja otisao u drugi grad.Pfff.Osjecam se totalno drugacije nekako,jave mi se misli da je moje tijelo samo obicni kostur sa mesom koji ce se raspasti jedan dan,tad bih najradije iskocio iz tijela.Ljude gledam isto tako.Joj boze,hocu anksioznost,hocu strah,probacu se zdravije hraniti,koka kolu pijem svaki dan,kafu,slatkise...Plus me tuce jska depersonalizacija
 

Back
Top