Neidentifikovani Arapi migranti i ini...ce da glasaju za SNS?!

Poruka
23.688
...

Autorski osvrt na ovu vest:

Zoran-Lutovac "Arapima-stizu-pozivi-za-glasanje-u-Beogradu-na-adresama-na-kojima-ne-zive. Vise-poziva-za-glasanje-stiglo-na-adresu-pozoristanca-Puž-u-ulici-Bozidara-Adzije.

https://www.nin.rs/politika/vesti/4...a-glasanje-na-adresama-na-kojima-ne-zive/vest

http://www.nspm.rs/hronika/zoran-lutovac-arapima-stizu-pozivi-za-glasanje-u-beogradu-–-na-adresama-na-kojima-ne-zive.-vise-poziva-za-glasanje-stiglo-na-adresu-pozoristanca-puz-u-ulici-bozidara-adzije.html
20231209-222346.jpg

...

Znam da je @Jugoslav Čvarak -u drago što su i migranti uz AVtihrista...zato ih je sa Sorošem Juniorom i dovodio...da bi pravio izborne inženjeringe i preko njih doživotno vladao...

A tek kad Nepalci iz GSP-a dobiju pozivnice...
A ima ih vec Bogami dosta...skoro pa jednako kao i domaćih šofera...
Šta mislite...za koga će glasati kad im stigne direktiva od poslodavca...?

Premda mislim da je sa svim tim migrantima inzenjering osmisljen tako da se samo njihova imena pojave kao da su glasali...ali da ce tek njih par biti vidljivo na izbornim mestima...bas da ne bi privlacili paznju...?
Ali ce se njihovi glasovi, koje ce verovatno neko iz komisija samo upisati...itekako brojati ?

A ovi što kao stanuju u Pozorištancetu "Puž"..., to im skockao Branko Kockica...?

Uglavnom...
Kukalo se na Srbe iz Bosne...a sad vam evo AVganistanaca...i drugih...
Naravno da ne zaboravumo i uvek veliku izlaznost na Beogradskim grobljima...

...

Poslednja izmena od moderatora:
...

Zoran-Lutovac "Arapima-stizu-pozivi-za-glasanje-u-Beogradu-na-adresama-na-kojima-ne-zive. Vise-poziva-za-glasanje-stiglo-na-adresu-pozoristanca-Puž-u-ulici-Bozidara-Adzije.
http://www.nspm.rs/hronika/zoran-lutovac-arapima-stizu-pozivi-za-glasanje-u-beogradu-–-na-adresama-na-kojima-ne-zive.-vise-poziva-za-glasanje-stiglo-na-adresu-pozoristanca-puz-u-ulici-bozidara-adzije.html
20231209-222346.jpg

...

Znam da je @Jugoslav Čvarak -u drago što su i migranti uz AVtihrista...zato ih je sa Sorošem Juniorom i dovodio...da bi pravio izborne inženjeringe i preko njih doživotno vladao...

Premda mislim da je sa svim tim migrantima inzenjering osmisljen tako da se samo njihova imena pojave kao da su glasali...ali da ce tek njih par biti vidljivo na izbornim mestima...bas da ne bi privlacili paznju...?
Ali ce se njihovi glasovi, koje ce verovat o neko iz komisija samo upisati...itekako brojati ?

A ovi što kao stanuju u Pozorištancetu "Puž"..., to im skockao Branko Kockica...?

...
IMG-88f4310e5a763183a39918a3cc83ea59-V.jpg

Ako mogu na izbore da izađu i Bežanijsko i Lešće groblje... (eto dokaza da ima života posle smrti!)

Zašto ne bi i Kinezi i Avganistanci i Nepalci...

...
Ja sam za to da aktivno pravo glasa bude opšte.I da se svima omogući da glasaju i domaćim i stranim državljanima pa i mrtvima a pasivno pravo glasa kad je reč o strancima da dobiju samo ambasadori SAD,VB,Fra i SRN.

Ja sam za to da aktivno pravo glasa bude opšte.I da se svima omogući da glasaju i domaćim i stranim državljanima pa i mrtvima a pasivno pravo glasa kad je reč o strancima da dobiju samo ambasadori SAD,VB,Fra i SRN.
Dole navedeni Ambasadori uvek pišu rezultate tzv izbora...tako da oni ne samo da ucestvuju u izborima vec ih i kreiraju...

Zato smo tu gde smo...

...

Jedno pitanje za idiote tipa Lutovac, zasto bi listice za glasanje ovi iz SNS slali na neku adresu na kojoj ih njihovi glasaci nece primiti? Zasto ne direktno u ruke? I drugo, sta ce im uopste listic kada i bez njega mogu da glasaju, pojave se izvade licnu kartu, clanovi komisije ih nadju na glasackom spisku i kraj price? Ah, da, u tim komisijama sede i clanovi koje je delegirala Lutovceva koalicija, spiskove glasaca ima i njihova kolacija i mogu da ih uporede sa spiskovima sa prethodnih izbora i spiskovima stanara.

Danas i idiot tipa Lutovac moze u grafickom softvery da odstampa glasacke listice i prilozi ih kao "dokaz". I ko normalan a koji razmislja svojom glavom moze da poveruje i da glas ovakvom idiotu?

Jedno pitanje za idiote tipa Lutovac, zasto bi listice za glasanje ovi iz SNS slali na neku adresu na kojoj ih njihovi glasaci nece primiti? Zasto ne direktno u ruke? I drugo, sta ce im uopste listic kada i bez njega mogu da glasaju, pojave se izvade licnu kartu, clanovi komisije ih nadju na glasackom spisku i kraj price? Ah, da, u tim komisijama sede i clanovi koje je delegirala Lutovceva koalicija, spiskove glasaca ima i njihova kolacija i mogu da ih uporede sa spiskovima sa prethodnih izbora i spiskovima stanara.

Danas i idiot tipa Lutovac moze u grafickom softvery da odstampa glasacke listice i prilozi ih kao "dokaz". I ko normalan a koji razmislja svojom glavom moze da poveruje i da glas ovakvom idiotu?

Pa ako su odresci tj pozivnice fejk zašto Vucic i SNS ne provere po tim brojevima i kazu "Evo taj broj ne postoji u spisku"

A ima ih vidimo dosta...dakle.itekako imaju sta da demantuju ako hoce...i ako mogu...

I da...
Do ovih izbora pre nismo imali Arape kao vest medju pozivnicama glasacima...
Imali smo nepoznata ali naša imena...da li mrtve ili žive...ali naša...
A sad prvi put se u izbornu inženjering mašinu ubacuju i migranti tj vidimo Arapi mahom...a mozda bude i Azijata npr Nepalaca vozaca GSP-a ?

Dakle SNS-u više nisu dovoljna ni groblja...?
Vec moraju i migrante da ubace u glasače...?

...

...

20231209-222346.jpg

...

Ali ce se njihovi glasovi, koje ce verovatno neko iz komisija samo upisati...itekako brojati ?

Uglavnom...
Kukalo se na Srbe iz Bosne...a sad vam evo AVganistanaca...i drugih...
Naravno da ne zaboravumo i uvek veliku izlaznost na Beogradskim grobljima...

...
Hrpa izmišljotina kao i sve one do sada koje su skuvane u satanističkom kotlu sa Vračara.

Ok znaci on ti je ok jer podrzava Vucica, iako je crnogorski migrant. A ovaj drugi nije jer je protiv Vucica.
Zato je potrebna revizija.Da se vidi u svakom pojedinačnom slučaju kako ste došli ? ,zašto ste došli ?,da li prakikujete kriminal ? Da li narušavate javni red i mir ? Sa kakvih ideološko-političkih pozicija delujete ? Sve to mora da se utvrdi pre nego što se donese odluka.Migranti su dužni da poštuju zakone drržave prijema.Vi ih uglavnom ne poštujete.

Pocetkom nedelje cujem se majkom preko vibera, kaze dobili smo i mi Topalovici iseljeni u Kanadu glasacke listice, pokupio ih iz sanduceta stanar koji renta nas stan na Karadjordjevom trgu i predao njoj. Stos je sto smo se mi odselili iz te zemlje pre 15 godina, stos je sto su pored nas dvoje starijih Topalovica pozive dobili i nasi klinci koji su u medjuvremenu postali punoletni.

Pa bi neki dodjos u nasu zgradu iz zadnjih 15 godinau pomislio kako smo mi ilegalni, SNS glasaci. I to prijavio idiotu Lutovcu a on bi potrcao da obelidani izbornu prevaru...

Stvarno imate "strasan" izbor, da glasate za Vucica ili idiote tipa Lutovac, Cuta, Lazovic..

Pa ako su odresci tj pozivnice fejk zašto Vucic i SNS ne provere po tim brojevima i kazu "Evo taj broj ne postoji u spisku"

A ima ih vidimo dosta...dakle.itekako imaju sta da demantuju ako hoce...i ako mogu...

I da...
Do ovih izbora pre nismo imali Arape kao vest medju pozivnicama glasacima...
Imali smo nepoznata ali naša imena...da li mrtve ili žive...ali naša...
A sad prvi put se u izbornu inženjering mašinu ubacuju i migranti tj vidimo Arapi mahom...a mozda bude i Azijata npr Nepalaca vozaca GSP-a ?

Dakle SNS-u više nisu dovoljna ni groblja...?
Vec moraju i migrante da ubace u glasače...?

...
Imate ih dosta? Gde? U tvom sanducetu? Ili ono sto pokaze idiot Lutovac? Ono sto mu podmladak DSa odstampa iz photoshopa? I zasto bi se izmisljeni glasacki listici slali na adrese gde ih nece pokupiti lazni gkasaci SNS, zasto im ih ne daju direktno u ruke? Molim razumno objasnjenje.

Dakle, da li je glasacki listic neophodan za glasanje? Nije. Da li izborna komisija ( i opozicija samim tim) ima spiskove glasaca? Ima. Da li mogu da ih uporede sa prethodnim spiskovima i cak, spiskovima stanara? Mogu. Da li su to ikada uradili i obelodanili te silne lazne glasace? Nisu. Zasto? To pitajte njih. A meni pada na pamet samo jedno, da je to izmisljena prica.

Dakle, kompletni idioti u opoziciji, zato normalni ljudi i beze iz politike u Srbiji.

Pocetkom nedelje cujem se majkom preko vibera, kaze dobili smo i mi Topalovici iseljeni u Kanadu glasacke listice, pokupio ih iz sanduceta stanar koji renta nas stan na Karadjordjevom trgu i predao njoj. Stos je sto smo se mi odselili iz te zemlje pre 15 godina, stos je sto su pored nas dvoje starijih Topalovica pozive dobili i nasi klinci koji su u medjuvremenu postali punoletni.

Pa bi neki dodjos u nasu zgradu iz zadnjih 15 godinau pomislio kako smo mi ilegalni, SNS glasaci. I to prijavio idiotu Lutovcu a on bi potrcao da obelidani izbornu prevaru...

Stvarno imate "strasan" izbor, da glasate za Vucica ili idiote tipa Lutovac, Cuta, Lazovic..

Kazem...nisu problem nasa imena... pa bili zivi ili mrtvi...na tu manipulaciju smo vec navikli...

Ali ovo je prvi put da se u spisak ubacuju Muhamed iz Bagdada itd ...?

A ne daju drzavljanstvo i pravo glasa @Jugoslav Čvarak -u... Botu iz Čavoglava...
A daju Muhamedu iz Bagdada...

Ccc...
...

Imate ih dosta? Gde? U tvom sanducetu? Ili ono sto pokaze idiot Lutovac? Ono sto mu podmladak DSa odstampa iz photoshopa?

Dakle, da li je glasacki listic neophodan za glasanje? Nije. Da li izborna komisija ( i opozicija samim tim) ima spiskove glasaca? Ima. Da li mogu da ih uporede sa prethodnim spiskovima i cak, spiskovima stanara? Mogu. Da li su to ikada uradili i obelodanili te silne lazne glasace? Nisu. Zasto? To pitajte njih. A meni pada na pamet samo jedno, da je to izmisljena prica.

Dakle, kompletni idioti u opoziciji, zato normalni ljudi i beze iz politike u Srbiji.

Ma meni su i SNS i Lutovac ista NWO sektaška opcija...tako da me zabole za njihove okršaje...
Ja samo ukazujem na fenomen...
Migranti postaju glasacko telo...makar manipulativno kao Romi i sl...ali evo postaju...

...

Back