Negovateljica ili vaspitačica?

Šta vas više loži kod žena?


  • Ukupno glasova
    6
  • Anketa je zatvorena .
Pitanje je u anketi, pa da vidimo raspoloženje muškaraca... i onih koji se tako osećaju, ne diskriminišemo, na pragu 2020-e godine i da li je situacija danas možda drugačija u odnosu na neka prošla vremena.

Koju će te ženu pre odabrati? Naravno, idealno je bez žene i mnogima to uspeva, ali ovde smo da podstaknemo debatu, morate se opredeliti za jedan od dva ekstrema, a ne isticati tu pomirljivu, uobičajenu, dosadnu, predvidljivu "zlatnu sredinu"... Da li patite za mamom koja bi da vas titra? Ili bi da vas stroga ženska ruka izvede na pravi put? Ajmo ajmo...
Nema mene ko da titra,umem da radim sve i nije mi teško:rumenko:
 
Sto je kod mene cesto slucaj
Nego ovu decu,dok ne dorastu do pegle :lol:
Najlepše kad sam sebi pegla majicu pa ja kažem - aj ispeglaj i majki ovo kad si već u kancelariji, ja sam tebe dojila dve godine, tebi kad su rasli zubi mislila sam da ću oslepeti od nespavanja bla bla
I onda pegla jer ne može da me sluša više
 
Onda dođeš u moje godine i prvi kriterijum i vezi garderobe je da je materijal takav da se ne pegla
Лол мени је то критеријум од осамнаесте. Такође, никад у животу нисам управо опран и осушен веш испеглала нити ћу. Фрљнем у ормар, кад ми треба - испеглам. За шта да га пеглам, да лепо испеглан стоји у ормару? Мехехех нисам полудела.
 

Back
Top