Quantcast

Negovateljica ili vaspitačica?

Šta vas više loži kod žena?

• Ukupno glasova
    6
  • Anketa je zatvorena .

Eurus

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.557
Kad diskutuje o hegelu sopenhauru s mene i vrli Novi svet I covjek jedne dimenzije da je citala I ne samo citala nego I razumjela
Muka mi je od Vrlog novog sveta i od Hakslija (osim u Vratima percepcije) mi je muka, i od Orvela isto mi je muka i njegovog krindž poslednjeg intervjua iz 2005. kako se dramoserno isparanoisao, eto, od svih tih "omiljenih" autora mi je muka, paranoične čiče po čijoj se volji svet nije savio i sad su besni i apokaliptično upozoravaju, ispalili su se svi kolektivno kao Fukujama kad je rekao "došao kraj istorije", pa posle "ne, ne, ipak nije, mehehe". M U K A

skriboman

Domaćin
Poruka
3.244
Muka mi je od Vrlog novog sveta i od Hakslija (osim u Vratima percepcije) mi je muka, i od Orvela isto mi je muka i njegovog krindž poslednjeg intervjua iz 2005. kako se dramoserno isparanoisao, eto, od svih tih "omiljenih" autora mi je muka, paranoične čiče po čijoj se volji svet nije savio i sad su besni i apokaliptično upozoravaju, ispalili su se svi kolektivno kao Fukujama kad je rekao "došao kraj istorije", pa posle "ne, ne, ipak nije, mehehe". M U K A
Kraj istorije kakva je do tada poznavana oni su predvidjali scenaria dehumanizacije Sta se I desava otisli su Taman do ovoga vrijemena u presvidjanja sad je potrebna slozenija masta da bi se predvidilo u kakav humanoidni smjer ce se otic iz ovu dehumanizaciju

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
22.066
Pitanje je u anketi, pa da vidimo raspoloženje muškaraca... i onih koji se tako osećaju, ne diskriminišemo, na pragu 2020-e godine i da li je situacija danas možda drugačija u odnosu na neka prošla vremena.

Koju će te ženu pre odabrati? Naravno, idealno je bez žene i mnogima to uspeva, ali ovde smo da podstaknemo debatu, morate se opredeliti za jedan od dva ekstrema, a ne isticati tu pomirljivu, uobičajenu, dosadnu, predvidljivu "zlatnu sredinu"... Da li patite za mamom koja bi da vas titra? Ili bi da vas stroga ženska ruka izvede na pravi put? Ajmo ajmo...
zašto nema opcije
* za sve je majkarodila
i da šiba i da vodi

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.