Quantcast

NEGOHOLIČARI

bihter

Obećava
Poruka
56
Fino se osjećate:p
puni ste pozitivne energije:hahaha:
imate mnogo stvari koje bi vas bacile u očaj ali kontrolišete sebe tj ne dopuštate da vas bilo šta izbaci iz takta jer ovo je vaš dan...

Zatim se susrećete sa prijateljima,rodbinom koji su kontra raspoloženja
koji vam već po koji put pričaju o svojim problemima itd.:roll:

Kako se ophodite prema njima?

gost 271475

Buduća legenda
Poruka
26.924
Ne održavam odnose sa rodbinom... a prijatelji mi nikada ne mogu pokvariti raspoloženje pričom o problemima... A i ja sam nikakav prijatelj ako im ne prenesem bar malo od svog pozitivnog.

***Saint***

Buduća legenda
Poruka
33.302
imate mnogo stvari koje bi vas bacile u očaj ali kontrolišete sebe tj ne dopuštate da vas bilo šta izbaci iz takta jer ovo je vaš dan...

kažem 'žurim vidimo se' i odem na kafu sa drugaricom :cool:

OnlyYourShadow

Ističe se
Poruka
2.476
Bežim od ovakvih osoba koliko god mogu.
Međutim, sve više bezuspešno, jer su generalno ljudi postali jako depresivni gdegod da odem. Više gotovo nikoga ništa ne oduševljava. Ne volim to, to mi ruši samopouzdanje u sopstvenu kreativnost.

smaki*

Elita
Poruka
15.959

Pazi, nije isto kad se neko žali na ozbiljan problem i na neku budalaštinu tipa- pukao mi nokat. Za ove prve ću uvek imati vremena, a ove druge ignorišem.

gost 198065

Poznat
Poruka
7.720
Ako pričaju, pogotovo po ko zna koji put; nema apsolutno nikakvog razloga pod nebom iz kojeg bi me zainteresovali.

U principu, tuđ, a verbalno opetovan jad ostavlja me sasvim ravnodušnom. Čovek koji lamentira nad svojom nesrećom, voli samo jedno: svoju nesreću; i treba ga ostavit da uživa.

Ostali rade. Ne pričaju.

Uostalom šta kog vraga znači to: zatim se susrećete itd itd?
Verovatno nema ničeg naročito humanog u tome, ali moje dobro raspoloženje, ili šta god dobro, ni najmanje ne zavisi od susretanja s drugim ljudima. Svašta.

Mogu dat pomoć ako mi se iskreno zatraži i ukoliko sam je u stanju dat.
Moje raspoloženje je moja stvar.

bihter

Obećava
Poruka
56
Ako pričaju, pogotovo po ko zna koji put; nema apsolutno nikakvog razloga pod nebom iz kojeg bi me zainteresovali.

U principu, tuđ, a verbalno opetovan jad ostavlja me sasvim ravnodušnom. Čovek koji lamentira nad svojom nesrećom, voli samo jedno: svoju nesreću; i treba ga ostavit da uživa.

Ostali rade. Ne pričaju.

Uostalom šta kog vraga znači to: zatim se susrećete itd itd?
Verovatno nema ničeg naročito humanog u tome, ali moje dobro raspoloženje, ili šta god dobro, ni najmanje ne zavisi od susretanja s drugim ljudima. Svašta.

Mogu dat pomoć ako mi se iskreno zatraži i ukoliko sam je u stanju dat.
Moje raspoloženje je moja stvar.
Šta tebi ustvari nije jasno????

georgejune

Starosedelac
Poruka
158.087
Pa ni ne ocekujem da je neko bez problema i onda ne dolazim do razocarenja..a problem je kad neko tripuje da je danas super raspolozen i ako mu svaka shusha moze poremetiti bioritam

hakim bej

Elita
Poruka
16.677
Ne poremeti ti shusa bioritam.
Ne opterecuje te shusha svojim problemima.

Samo te podseca na tvoje probleme. Sprecava te da zaboravis i ignorises.

"fino se osjecate"... mos misliti.
A sta da radimo mi koji se retko opijamo/drogiramo?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.