Negativan uticaj podzemnih voda?

Neno

Veoma poznat
Moderator
Poruka
14.901
Negativan zračenja podzemnih voda ispod zgrada i kuća, mogu izazvati različite negativne simptome i izazvati odredjene bolove i bolesti.
Zdravstvene poteškoće ukućana koji žive u domovima ispod kojih se nalaze podzemne vode nisu zanemarljive. Poslle odredjenog vremena, polako se javljaju glavobolje, problemi sa pritiskom, nervoza, bolovi i grčevi u mišićima, gubitak volje i radnog elana, lupanje i drugi problemi sa srcem, problemi sa bubrezima, mokraćnim organima.. i ko zna šta još?

voda.jpg
Posledice zračenja se ne osjećaju nakon kratke nego nakon dugogodišnje izloženosti, ali one isto tako zavise o svakoj osobi individualno. Dakle, različito se manifestuje na ljudima..
Veliku ulogu od zaštite podzemnih voda i zračenja imaju odredjeni izolacioni materijali koji mogu ublažiti pa i spriječiti i tako nas zaštiti do neke mjere. Nije mi poznato o kakvim se materijalima radi, ali bitno da postoje.
Da li u našim kućama i domovima ima negativnog zračenja podzemnih tokova i voda to jedino mogu ustanoviti radiostezisti koji su jedini mjerodavni i tačni.
Iako postoje ljudi koji sa nekakvim "rašljama" pronalaze vodu, što ne mora biti da ne znaju i ne mogu otkriti podzemnne vode, stručnost je ipak mjerodavnija.

Ta zračenja nisu svugdje ista u kući i postoje mjesta gddje su intezivna,. Bitno je otkriti ta mjesta a naročito ona gdje provodimo najviše vremena a to su svakako spavaće i dnevne sobe.

Sumnje uvijek posttoje pogotovo ako nas nešto muči ili imamo neku hroničnu bolest. Ne mora da znači ali vjerovatno da podzemne vode nekako utiču na nas.. kako znam to se uvjek potencira ako se počne na tu temu.

Da li neko ima nekih ličnih primjera i iskustva sa lošim uticajem podzemnih tokova i kako su to riješili.. ili ste to pak ignorisali i ne vjerujete u to?

jolemisa

Elita
Poruka
20.694
moja teorija je da krevet treba postaviti u položaj koji je sinhron sa smerom u kom smatramo da voda protiče, npr ako žila teče ka istoku, bilo bi pogrešno da je krevet u poprečnom položaju sever-jug, već istok-zapad. na taj način telo i njegovi sokovi su u harominiji sa podzemnim protokom, ali opet kaže, to je samo neko moje nagađanje
To ne vazi za kuce i zgrade koje imaju podrume ispod kuce.

georgejune

Starosedelac
Poruka
183.344
moja teorija je da krevet treba postaviti u položaj koji je sinhron sa smerom u kom smatramo da voda protiče, npr ako žila teče ka istoku, bilo bi pogrešno da je krevet u poprečnom položaju sever-jug, već istok-zapad. na taj način telo i njegovi sokovi su u harominiji sa podzemnim protokom, ali opet kaže, to je samo neko moje nagađanje
Glava ide gde izlazi sunce

jolemisa

Elita
Poruka
20.694
A je li postoji onda neka ideja/rešenje za njih?
Slusao sam dosta toga.Bilo je i baba vracara i rasljara,koji su govorili kako da se okrene krevet,kao niz vodu,ali kod mnogih nije to upalilo,pa sam svedok,mnogo ljudi se iselilo iz tih stanova,ili kuca.Za neverovati,ako neko kupi posle tu kucu,nema nikakvuh problema sa podzemnim vodama.To mi je oduvek bilo cudno.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.