Negativa

Тabe, a koji je to beogradski most srušen???
Мост на Остружници у сред бела дана када је војска спавала.
Ту је мој колега провео 3 месеца у радару, програмер.
Један лик Шешељевац се разметао ту, а кад су му рекли: ajde burazeru u RADAR,
počeo da plače i kuka i moli da ga tu ne stave.
 
Мост на Остружници у сред бела дана када је војска спавала.
Ту је мој колега провео 3 месеца у радару, програмер.
Један лик Шешељевац се разметао ту, а кад су му рекли: ajde burazeru u RADAR,
počeo da plače i kuka i moli da ga tu ne stave.
Inače tomahavci su proletali preko Crvenog Krsta pa išli negde na niskoj visini pored ćaletove zgrade.
Iznad CZ/a gde sam bio jednom je nešto ekspodiralo pa su se delovi rasuli svuda naokolo i smrdelo
je na barut. Potom sam mobilisan, da odem u Crnu Goru na more, na bezbedno, ali mi se to nije
svidelo pa su me angašovali da čistim oružje u školi na dorćolu kao i još dosta ljudi.
Te škole sa vojskom uopšte nisu gađali gađali su i bolnicu gde je poginulo jedno 30 vojnika
i osoblja.
Dakle, gađali su sve ono što se videlo iz satelita. U Vojvodini je neko rekao da treba
na sred njive da se ukopa ZIL, a bela njiva sa kontrastom crnog rova se vidi iz kosmosa.
Bomba jedrilica se zakucala u ZIL stražaru iznad glave koji je pušio cigaru i na mestu
poginuo. Mislili suda je to SAM SITE, a u stvari to je bila pokretna radionica
za popravljanje tenkova. I tako...
 
Мост на Остружници у сред бела дана када је војска спавала.
Ту је мој колега провео 3 месеца у радару, програмер.
Један лик Шешељевац се разметао ту, а кад су му рекли: ajde burazeru u RADAR,
počeo da plače i kuka i moli da ga tu ne stave.
Класика... Бука, бука, бука... и онда побегну као мишеви првом приликом.

Још "само" да већина укапира да ако је неко гласнији, не значи да је више у праву...
 
Неко у близини их храни, то је сасвим јасно.

Sa naše - "dvorišne" strane ih niko ne hrani, hrane ih sa ulične, a oni ulaze sa naše, suprotne strane.
Ali ti koji ih hrane i bacaju gomile hleba dole na zelenu površinu to rade već godinama, nije to od juče
da bi se moglo povezati.
 
Sa naše - dvorišne strane ih niko ne hrani, hrane ih sa ulične, a oni ulaze sa naše, suprotne strane.
Ali ti koji ih hrane i bacaju gomile hleba dole na zelenu površinu to rade već godinama, nije to od juče
da bi se moglo povezati.
Па ето... Птицама, које могу километре да прелете за дан и да се не уморе... Пробају и са једне и са друге стране зграде, не знају логичан податак да су спратови подељени.
 
Па ето... Птицама, које могу километре да прелете за дан и да се не уморе... Пробају и са једне и са друге стране зграде, не знају логичан податак да су спратови подељени.

Joj bre Platine, pa ti golubovi su stalno prisutni tu. Osim njih ima i puno drugih ptica.
Sletali su i kod mene i komšija na sims, ali nisu ulazili u sobe, sad ulaze.
 
Класика... Бука, бука, бука... и онда побегну као мишеви првом приликом.

Још "само" да већина укапира да ако је неко гласнији, не значи да је више у праву...
Hrabrog ni ne primetiш ne kukuriчe nego odradi шта му се каже.
 
Ko zna sta je u njihovim kokosjim glavama
Pomislila sam da sumnjas u teoriju o golubovima kao nadzornim kamerama i sl, sto je kod nas potpuno nepotrebno jer svi, naime, posedujemo mobilne telefone :D

Baš si me nasmejala, hvala ti :D

Možda mi je taj nosio neku važnu poruku, eto ko zna šta sam propustila :rotf:
Kažem taj, jer se kod mene samo jedan odomaćio.
Ovih dana lepo vreme sve otvoreno, on uđe kroz jednu sobu i dođe mi ovde u dnevnu mrtav hladan! :hahaha1:
 

Back
Top