Negativa

danas podjoh u lidl...pa kao usput, kod hrama oko 15h sacekah drugaricu koja je s posla pa da joj dam nesto sto mi rekla da joj kupim....
dok je ona stigla, upeklo me sunce, smorila me naka cirkulacija ljudi, umalo ne legoh u travu blizu onih sto prodaju knjige...sreca, plasim se krpelja pa nisam...
kad mi se drugarica pojavi...jedva smogoh snage i vrnuh se kuci, kakav lidl kakvi bakraci...
mislim da sam zrela za rashod,,,,,,

I meni se isto desilo na Adi, a ja sam bila tamo rano, oko 8h sam stigla, ali upeklo nekako nenormalno.
 
Videh sad na N1,deo uzimaju deo skolskog dvorista na Karaburmi.
Hoce da prosire put.
Oni su resili da decu totalno izbace iz skole .Sta ce deca u dvoristu.Samo beton.
Daj sto vise betona..
 
ja jesam jednom, da kupim secka....taj dozivljaj lidla i guzve sam vec opisala....
Ostrila sam se za neke pantalone na uckur i kupaci, al ne odoh...jos sam pod utiskom onog jednog odlaska:lol:

Kad je otvoren Big Fashion, obišla sam ga tek posle 6 meseci, a svaki dan tuda prolazim kad idem na Dunav :lol:

Ne volim ni mega, hiper-markete ni ogromne TC...
 
ja jesam jednom, da kupim secka....taj dozivljaj lidla i guzve sam vec opisala....
Ostrila sam se za neke pantalone na uckur i kupaci, al ne odoh...jos sam pod utiskom onog jednog odlaska:lol:
ja sam bio do sada par puta
nemoj da ides onim danima kad su rasprodaje (mislim da rekose cetvrtak i ponedeljak) i nema guzve
kase su ekspresne..tamo rade moonje (ali ne nas @moonja.. ) :D
do sad nikad nisam naleteo na guzve u lidlu i realno brze sam zavrsavao kasu nego u maxiju.
 
Ne volim ni mega, hiper-markete ni ogromne TC...
elektrika 2.0 z:mrgreen:

images
 

Back
Top