Negativa

ulaz u pijacu kalenic, iz maksima gorkog kod shop i go, odmah levo uza zid, druga tezga sa tockovima,prodavacica kratke crne kose, dok vadi svoju robu (farbana jaja i sl) glasno kaze zeni koja prodaje na tezgi do nje:
`MA, SVE CE OVO POJESTI BEOGRADSKA STOKA`

ne bi me cudilo da je ova bila sinoc u centru bg...jer to je taj mozak i vokabular buducnosti.
 
juce na tresnji 2 velika psa istrcase iz neke sporedne ulice i opasno zarezali na mene....spasao me neki covek koji je naisao i oterao ih
ozbiljno sam uplasena i sad cu se stalno plasiti da idem na plac, a nemam drugog puta sem tog glavnog
 
juce na tresnji 2 velika psa istrcase iz neke sporedne ulice i opasno zarezali na mene....spasao me neki covek koji je naisao i oterao ih
ozbiljno sam uplasena i sad cu se stalno plasiti da idem na plac, a nemam drugog puta sem tog glavnog

Nema potrebe da se plašiš, samo kupi u pet shopu nešto i baci im.

ma zarezi ti na njiih :)


salu na stranu razumem i kapiram i verovatno bih se isto osecao..ponesi neki veliki stap kad ides ili uzmi tejzer..ja se ozbiljno zbog tih situacija nosim mislju da kupim tejzer.
od pre dve godine izmenama zakona je legalno da ga imas.

I tebi isti savet. :malav:
Nosi štap cccc :lol:
 
Oprobano rešenje pomeranja dozvoljene granice aflatoksina u mleku sada primenjeno i kroz promenu parametara koje garantuju ispravnost vode za piće.

546733
 
ljudi od stuke rekose da je izvoriste gradske vode svuda u svetu od neprocenjive vrednosti i to treba biti zasticeno podrucje i da ce se zagaditi voda bude li bilo gradnje...
al` ko pita ljude od struke...lakse je promeniti zakon nego odustati od gradnje `grada` na makisu ili srusiti nedozvoljene vuce na savskom nasipu.
jel` se postuje zakon-postuje. Molim lepo.
 
ljudi od stuke rekose da je izvoriste gradske vode svuda u svetu od neprocenjive vrednosti i to treba biti zasticeno podrucje i da ce se zagaditi voda bude li bilo gradnje...
al` ko pita ljude od struke...lakse je promeniti zakon nego odustati od gradnje `grada` na makisu ili srusiti nedozvoljene vuce na savskom nasipu.
jel` se postuje zakon-postuje. Molim lepo.
Количина воде у извориштима већ опада. То што је још увек има довољно - наша срећа.
 
Nije to tetovaža na koju misliš, to je prethodilo čipovanju ljubimaca.
Mislio sam na tetovir mačaka, a ne poruke tipa "uspomena iz JNA"....

Zašto bi to iko radio, kad je užasno bolno, za mace posebno...... kad nema nikakve svrhe, po pravilu nije ni trajno,bledi i gubi se vremenom, jer postoji mikročipovanje , od koje tek srećom ima slabe vajde...ali je i bezbolno za stavljanje i koje postoji kao obavezno već 7-8 godina konkretno za mačke...logično, kod pasa već 15-ak god. je obavezno mikročipovanje......
Možda ima u Srbiji 3 mačke ovako tetovirane na ušima...i verovartno je isti vlasnik u pitanju...zaista se vrlo retko koristi za mačke. Dobro joj nije stavila i markicu koje se stavljaju govedima, ovcama.....
Imače, mikročip ima 15 brojeva, kod tetovira manje, al recimo 9 bi bilo tih iglica sa brojevima....aproximativno.....nije važno koliko i tehnika, nego ljudska budalaština.....
 
Група грађана (под знацима навода) је целе ноћи седела у дворишту и гласно причала, да не кажем викала.
И иначе се звуци појачано чују због ефекта амфитеатра али ово је било превише. И то им није први пут. Прошлог маја су такође сметали па сам после нашла масу флаша око клупа. Вероватно је и сад тако.
 
u dvoristu zgrade imamo 2 macke, bile su na sterilizaciji i takodje su obelezene istom tetovazom
U kom gradu je to dvorište?
Od 2005. Veterina Beograd steriliše i čipuje ulične pse i mačke.....Svi oni vraćaju se na svoje stanište i vlasnik tih životinja je Grad BG. Od negde 2012.postoji obavezno čipova je vlasničkih mačaka.....

Ako je neki priv.vet. na preporuku budala sterilisao i tetovirao životinju..uradio je to na svoju ruku ..i to je nešto, jer se neće razmnožavati....a te životinje i svaka koja nije čipovana, nema obavezu i da svake god. Bude vakcinisana..
Kod SC Vračar ima barem 50 mačaka, koje hrane i prave đubre okolo neke babe...pa su se organizovale i platile čipovanje priv. vetu..nikakave tetovaže one nemaju...ne babe, mačkr..i taj priv vet ih je čipovao, sterilisao i vratio...
 

Back
Top