Negativa

Jupi..................................
giphy.gif
 
Било би дивно да будимпештански "Жербо" ту отвори кафе посластичарницу. Када би им то неко понудио...

Ко плати рекет, биће ту... Без обзира на квалитет, искуство, репутацију, било шта... Рекет или ништа.
 
Treci put za kratko vreme nema vode po ceo dan blizu Kijevske....i sve jjedan te isti kvar izgleda opravljaju, cim kopaju na istom mestu
To kao kad renoviraju nesto, pa ubrzo renoviraju to renovirano

Uaaaa bre!
 
Кад може Старбакс, може и Жербо. Да је домаћи хтео, већ би отворио.

Уосталом и била је, пре Вапиана.

Govorila sam generalno da nam je dosta stranaca

A Zerbo poslasticarnica je negde ok ,ali je vise izvikana ,ni zerbo kocke ni esterhazi torta ni dobos torta nisu za padanje u nesvest a bezobrazno su skupi.
 
......... ( :




Nego...obdanište u zgradi logora na Starom sajmištu? Nemam reči.......

uzas..a ima i kafic i restoran i fitnes ..u zgradi gde je bio krematorijum So i biber je otvorio restoran..ne znam da li je zatvoren jer je bilo primedbi na to da staro sajmiste nije mesto za takve stvari vec treba da se pretvori u memorijalni centar..ja tamo ni casu vode ne bih mogla da popijem, a kamoli da sednem i jedem gde su ljudi spaljivan :(
 
Највише мрзим кад неки објекат зврји празан годинама. На шта то личи, строги центар а унутра паучина.

ne znam na sta konkretno mislis ali posto si spominjala moskvu.moskva je skoro uvek puna.
kolaci su im preskupi ali ukusni :)
ali su bolji preko puta u kasini :)
 

Back
Top