Quantcast

NEGATIVA

Kiki_GNR

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
450.330
ne vidim nista lose u tome
ti si dala da bi nekome pomogla
pomocices ciganki jer ce zaraditi, pomocices onome ko kupi jer je povoljno
jednim udarcem si pomogla duplo :D

Kako ne vidiš ništa loše?
Ako sam to odnela u crkvu, onda očekujem da oni to daju nekome od parohijana kome je stvarno potrebno,
a ne da obe kese daju jednoj ciganki!
To su one ogromne kartonske kese u kojima ti italijani stave kutije sa čizmama.

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.455
jako ruzno deluje - svuda razbacane zastitne maske
nedostatak kontejnera/kanti za odlaganje smeca? nekultura...nebriga za okruzenje....bahatost....prostacka nonsalancija?
Имамо проблем са културом.

Неки људи живе као да су још увек пре сто година, на свом имању. Тада је било могуће да се кроз прозор баце отпаци (највише од хране) а свиње ће већ да покупе све живо. Неког другог отпада практично није ни било.
Данас, када се баца оно што није од хране, једнако се разбацује по свој околини, само што су то индустријски производи, нису никоме употребљиви... само ако се дају на рециклажу.

Многима изгледа темељно објаснити да живе у граду.

Kiki_GNR

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
450.330
Имамо проблем са културом.

Неки људи живе као да су још увек пре сто година, на свом имању. Тада је било могуће да се кроз прозор баце отпаци (највише од хране) а свиње ће већ да покупе све живо. Неког другог отпада практично није ни било.
Izvini Platine, ali obzirom da ovo ponavljaš po drugi put, moram da te pitam: Da li si nekada živeo na selu?
Imaš li nekoga na selu? Da li zaista misliš da se na selu bacaju otpaci hrane po dvorišu?

NISI U PRAVU!

Svi otpaci od hrane se skupljaju u jednu kantu pa se onda sipaju svinjama u njihovu hranilicu.
Kada bi se radilo tako kao što ti misliš, miševi bi zauzeli planetu.

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.455
Izvini Platine, ali obzirom da ovo ponavljaš po drugi put, moram da te pitam: Da li si nekada živeo na selu?
Imaš li nekoga na selu? Da li zaista misliš da se na selu bacaju otpaci hrane po dvorišu?

NISI U PRAVU!

Svi otpaci od hrane se skupljaju u jednu kantu pa se onda sipaju svinjama u njihovu hranilicu.
Kada bi se radilo tako kao što ti misliš, miševi bi zauzeli planetu.
Као што видиш нисам и немам појма.

Али сам у потрази за објашњењем разних појава у граду. Није ми јасно. Учинило ми се да су то негде видели, а можда и нису... Можда су само бахати билмези, неуки и неписмени.

Kiki_GNR

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
450.330

Али сам у потрази за објашњењем разних појава у граду. Није ми јасно. Учинило ми се да су то негде видели, а можда и нису... Можда су само бахати билмези, неуки и неписмени.
Ovo drugo, Platine.

Tako sam se skoro smejala kad je neko na Politici napisao da "te volove" (koji glasju za nekoga) treba kastrirati :rotf:
Volovi su već kastrirani, samo bikovi mogu da oplode kravu :lol:

KNIGHT

Ističe se
Poruka
2.441

Eto,znaci u selu se otpaci od hrane uredno sakupljaju,prave se pomije od toga i time hrane svinje,a u gradu (Beogradu) ti otpaci od hrane se bacaju kroz prozor....

Ali uprkos tome (i mnogo cemu drugom) svi hrle iz tih sela u Beograd,a ne obrnuto....valjda je mnogima primamljiva ideja da bacaju smece gde god stignu

greba

Elita
Poruka
22.031
ono sto je bitno je da znamo da medju nama nema onih sto bacaju po javnim povrsinama gde sta stignu.
posebno garantujem za tebe, narocito kad sam videla kakav red ti vlada medju carapicama na terasi.
djubre i izmete sam svuda vidjala...ali ove bacene maske na sve strane su mi novina, pa mi to posebno smeta

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.455
Eto,znaci u selu se otpaci od hrane uredno sakupljaju,prave se pomije od toga i time hrane svinje,a u gradu (Beogradu) ti otpaci od hrane se bacaju kroz prozor....

Ali uprkos tome (i mnogo cemu drugom) svi hrle iz tih sela u Beograd,a ne obrnuto....valjda je mnogima primamljiva ideja da bacaju smece gde god stignu
Овде је превелика гужва, нико их не познаје...

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.455
ono sto je bitno je da znamo da medju nama nema onih sto bacaju po javnim povrsinama gde sta stignu.
posebno garantujem za tebe, narocito kad sam videla kakav red ti vlada medju carapicama na terasi.
djubre i izmete sam svuda vidjala...ali ove bacene maske na sve strane su mi novina, pa mi to posebno smeta
И ја виђам маске скоро сваки пут кад идем негде (а да није само до најближе продавнице).

Деси се да видим маске са држачима који су пукли, а виђам и сасвим физички исправне и свеједно бачене.

Kiki_GNR

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
450.330
Brujanje automobila sa karting staze na Adi Huji do 3 ujutru!

Obzirom da je noć, čuje se kao da su mi ispod prozora.

Moraću u ponedeljak da pozovem komunalce da vidim je li to dozvoljeno :ljutka:

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.