Nega lica

Crna_mamba_

Početnik
Poruka
2
Zdravo, htela bih da postavim jedno pitanje za dame. Da li je neka od vas koristila ovu Avon kremu za skidanje dlačica sa lica i da li pomaže?
Screenshot_20211209_010312.jpg
 
kakvih dlacica s lica?
mislim, ako ces strugati cijelo lice sretno
jer sto ih vise unistavas one su prkosnije + iritacija i upale folikula
ajd, brada i brkovi nekako
mada, sta fali malo autoritativnog izgleda 😆
 
Ja koristim Weet trake sa hladnim voskom za lice.Dobre su, sve skidaju i ne izlaze nove bar 2 nedelje.Nekad njima tako skidam i dlačice kod obrva.
Kreme nisam koristila.
Ni tračice nisu preporučljive za osetljivu kožu... a imajmo u vidu da je koža lica izuzetno osetljiva kako god da okreneš, svaka se greška skupo plaća.
Moja rođaka vuče vidljive ožiljke na području iznad gornje usne od njih, koža joj je tu za nijansu tamnija od ostatka lica.
Nije sad nešto što se vidi iz aviona, ali konstantno je toga svesna pa joj remeti samopouzdanje kad je bez šminke.
Ukoliko morate, potražite neki što bezbedniji način.
 
Ni tračice nisu preporučljive za osetljivu kožu... a imajmo u vidu da je koža lica izuzetno osetljiva kako god da okreneš, svaka se greška skupo plaća.
Moja rođaka vuče vidljive ožiljke na području iznad gornje usne od njih, koža joj je tu za nijansu tamnija od ostatka lica.
Nije sad nešto što se vidi iz aviona, ali konstantno je toga svesna pa joj remeti samopouzdanje kad je bez šminke.
Ukoliko morate, potražite neki što bezbedniji način.
Za to su namenjene.Za depilaciju lica, kao osetljivog područja.Ne bi trebalo da se to dešava. Ofc, kome smeta,...trebalo bi odmah bataliti.
IMG_20211209_114609.jpg
 

Back
Top