Nedozvoljeno češanje i nameštanje odeće i inventara - ili udobna i nameštena intima

gost 230618

Veoma poznat
Poruka
10.610
Dakle - je li kulturno na javnom mestu ili nije? - NIJE. Je li humano ili nije? - JESTE.

I šta sad?

Kratko i jasno: nameštati onu stvar, pogotovo ako se pridiže - itekako zdravo i humano po muškarca. Svrab - koristan - ipak je reč o pomaganju cirkulacije na tom mestu, ne bi li se dosadne bakterije pobile od strane belih krvnih zrnaca.

Nameštati tangice, ako se useku u guzu ili među usmine - nije redak slučaj, ali verujem da se to odigrava daleko od zainteresovanih očiju. Nameštati grudnjak - isto važi kao i za tangice. Nije da nije - video sam već kako to neke urade javno. I nikom ništa.

Dakle - je li samo problem ako na brzaka nema gde to obaviti tajno?
 
Dakle - je li kulturno na javnom mestu ili nije? - NIJE. Je li humano ili nije? - JESTE.

I šta sad?

Kratko i jasno: nameštati onu stvar, pogotovo ako se pridiže - itekako zdravo i humano po muškarca. Svrab - koristan - ipak je reč o pomaganju cirkulacije na tom mestu, ne bi li se dosadne bakterije pobile od strane belih krvnih zrnaca.

Nameštati tangice, ako se useku u guzu
ili među usmine- nije redak slučaj, ali verujem da se to odigrava daleko od zainteresovanih očiju. Nameštati grudnjak - isto važi kao i za tangice. Nije da nije - video sam već kako to neke urade javno. I nikom ništa.

Dakle - je li samo problem ako na brzaka nema gde to obaviti tajno?

si pobrko loncice sa obicnim gacicama....:lol:
 
Dakle - je li kulturno na javnom mestu ili nije? - NIJE. Je li humano ili nije? - JESTE.

I šta sad?

Kratko i jasno: nameštati onu stvar, pogotovo ako se pridiže - itekako zdravo i humano po muškarca. Svrab - koristan - ipak je reč o pomaganju cirkulacije na tom mestu, ne bi li se dosadne bakterije pobile od strane belih krvnih zrnaca.

Nameštati tangice, ako se useku u guzu ili među usmine - nije redak slučaj, ali verujem da se to odigrava daleko od zainteresovanih očiju. Nameštati grudnjak - isto važi kao i za tangice. Nije da nije - video sam već kako to neke urade javno. I nikom ništa.

Dakle - je li samo problem ako na brzaka nema gde to obaviti tajno?
images
 
si pobrko loncice sa obicnim gacicama....:lol:

E, koleginice, veruj mi, meni je to sve nešto slično... Ne gledam šta ženska nosi, sve dok ja to mogu lako skinuti :) Samo sam upamtio da tanga može baš biti tanka, ali jbmliga, valjda se sve i svašta može useći, da ne idem baš previše u detalje.


Druže moj sarvas, je li ti to sada naglašavaš da ako Belruskoni može da se namešta, da onda i mi možemo?
 
Dakle - je li kulturno na javnom mestu ili nije? - NIJE. Je li humano ili nije? - JESTE.

I šta sad?

Kratko i jasno: nameštati onu stvar, pogotovo ako se pridiže - itekako zdravo i humano po muškarca. Svrab - koristan - ipak je reč o pomaganju cirkulacije na tom mestu, ne bi li se dosadne bakterije pobile od strane belih krvnih zrnaca.

Nameštati tangice, ako se useku u guzu ili među usmine - nije redak slučaj, ali verujem da se to odigrava daleko od zainteresovanih očiju. Nameštati grudnjak - isto važi kao i za tangice. Nije da nije - video sam već kako to neke urade javno. I nikom ništa.

Dakle - je li samo problem ako na brzaka nema gde to obaviti tajno?

u njemachkoj to samo turci rade

josh nikad nisam videla kulturtna njemca da se cheshe ili namjeshta


dakle 500 godina turaka zaebana je stvar
 
u njemachkoj to samo turci rade

josh nikad nisam videla kulturtna njemca da se cheshe ili namjeshta


dakle 500 godina turaka zaebana je stvar

Odeš malo zapadnije - konkretno u Englesku i zatekneš pobedu gastroenterologa: izborili su se da suzdržavanje gasova i suzdržavanje podrigivanja više nije u bontonu, jer je nehumano.
 
Odeš malo zapadnije - konkretno u Englesku i zatekneš pobedu gastroenterologa: izborili su se da suzdržavanje gasova i suzdržavanje podrigivanja više nije u bontonu, jer je nehumano.

Тако ти ја слушам ТДИ радио један дан, и јави се тип и као тема је некултура у нас Срба, и он каже као био у Немачкој, и као неки тип у саобраћају засвира овом испред себе јер није кренуо на зелено, и као сви га погледају, као сељачина, ма дај бре, пре два дана, стојим на +40, и упали се зелено, тип зева боли га тестис што ја кувам, и ја нормално лупим по сирени, оно мићо не возим БМВ или Поршеа са климом него Голфа и зноје ми се јаја..
 
i za to ima jednostavan recept da nedodjesh u tu situaciju

nemoj da zhderesh shto te nadima

nemoj brzo da trpash u sebe vetj nauchi polako da jedesh

niko nije zheljan da shnifa to sghto ti ispushtash

Прво овде људи и немају ни времена да једу, а друго ови што имају времена немају шта да једу, а нема ни извољевања нећу да једем ово нећу оно, него једи шта има и не глупирај се..
 
i za to ima jednostavan recept da nedodjesh u tu situaciju

nemoj da zhderesh shto te nadima

nemoj brzo da trpash u sebe vetj nauchi polako da jedesh

niko nije zheljan da shnifa to sghto ti ispushtash

ako je moj prdež nešto najgore što će neko da oseti, onda taj neko najbolje da ode u planinu da diše čist vazduh jer je naseljeno mesto mnogo veći izvor mnogo većih smradova od jednog malecnog prdeža...
a da ja sad razmišljam šta bi jeo da ne bi prdeo da tebi ne bi smrdelo (pošto svakom svoj prdež jelda ne smrdi :heart:), misim daj idi begaj...:lol:
po tvome ispada da ljudi nikad ne bi trebali da jedu pasulj...
 
ako je moj prdež nešto najgore što će neko da oseti, onda taj neko najbolje da ode u planinu da diše čist vazduh jer je naseljeno mesto mnogo veći izvor mnogo većih smradova od jednog malecnog prdeža...
a da ja sad razmišljam šta bi jeo da ne bi prdeo da tebi ne bi smrdelo (pošto svakom svoj prdež jelda ne smrdi :heart:), misim daj idi begaj...:lol:
po tvome ispada da ljudi nikad ne bi trebali da jedu pasulj...

mozhesh da jedesh pasulj ali da ubacish u njega mlevenog kima

imgres
 

Back
Top