Quantcast

Nedozvoljeno češanje i nameštanje odeće i inventara - ili udobna i nameštena intima

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
ti brate paranormalna mnogo palamudiš za jednu srpkinju koja živi u Nemačkoj...:/
ti kao balkanka (a balkanci jelda prde) pričaš o prdenju kao nečemu ružnom, a da pritom godinama živiš u sredini gde je golub normalna i poželjna stvar za stolom...
i ko je sad tu bleav...ko se tu folira...:/

jeste ruzhno jer nije dio kulture

gost 230618

Veoma poznat
Poruka
10.610
posredi je debelo foliranje i prodavanje finoće...

I ja mislim. Najgori su svakako neki, koji pod okriljem okruženja, počnu da se prave važni, pa se izveštačeno ponašaju. Nije redak slučaj, da sam na aerodromima viđao naše ljude, koji očigledno žive i rade u zemljama zapadne evrope, koji glume neku finoću, ali za čas posla se odaju.

Konkretno - možda se ne ponašaju u smislu da neće čačkati nos ili češati međunožje, ali definitivno će prosto se bahatiti, gurati ostale putnike (praviti se važan - kao da je njegov avion), vređati i praviti sitne poteze, koji su definitivno van bontona. Primeti se izveštačenost. Nekada prosto gledaju na nas kao na bedu, koja nema prava da uđe u avion.

Poslednja izmena:

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
140.784
nemoj da je jedesh

izbegavaj je

ili jedi i prdi u svojoj kuchi da niko nechuje i ne oseti
pa jeste...budem ja van grada, pa da stišćem satima i da čekam da stignem kući da bi se naprdeo ko čovek...kako nebi...:/
jeste ruzhno jer nije dio kulture
dio kulture u Nemaca je prdež za stolom i svi to znamo, kao i ti koja si kao balkanka koje oni s pravom smatraju za nekulturne otišla tamo...
prema tome nemoj ti nemcima o kulturi ili nekulturi...a te fore zlatne viljuške, kašike na dvoru cara Dušana...mani ti to...

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
pa jeste...budem ja van grada, pa da stišćem satima i da čekam da stignem kući da bi se naprdeo ko čovek...kako nebi...:/

dio kulture u Nemaca je prdež za stolom i svi to znamo, kao i ti koja si kao balkanka koje oni s pravom smatraju za nekulturne otišla tamo...
prema tome nemoj ti nemcima o kulturi ili nekulturi...a te fore zlatne viljuške, kašike na dvoru cara Dušana...mani ti to...

ti si ljubomoran i to svi znamo

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
140.784
I ja mislim. Najgori su svakako neki, koji pod okriljem okruženja, počnu da se prave važni, pa se izveštačeno ponašaju. Nije redak slučaj, da sam na aerodromima viđao naše ljude, koji očigledno žive i rade u zemljama zapadne evrope, koji glume neku finoću, ali za čas posla se odaju.

Konkretno - možda se ne ponašaju u smislu da neće čačkati nos ili češati međunožje, ali definitivno će prosto se bahatiti, gurati ostale putnike (praviti se važan - kao da je njegov avion), vređati i praviti sitne poteze, koji su definitivno van bontona. Primeti se izveštačenost. Nekada prosto gledaju na nas kao na bedu, koja nema prava da uđe u avion.

to ti je ono...u rimu budi rimljanin...znam odavde par seljanaka, za koje se vidi da su teške provincijalke (a njihov mentalni sklop i način razmišljanja odlično znam), koje su zbog studija otišle u Beograd i tamo su ostale...i pošto je za takve jadne umove biti beograđanin nešto top, vrhunski, za ponos, oni su brže bolje prihvatili i taj njihov sleng i način ponašanja i sve...
...al što kažu nemere brate...i dalje ti viri praziluk iz dupeta, ma koliko se foliro i pokušavo da budeš veći beograđanin od onih ranije doseljenih u beograd...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
140.784
posto vidim da je vama dzaba prichati zelim da dodam i to je ujedno zavrshna rijech na ovoj smrdljivoj temi

ja iz vashih ruku nebi uzela ni kesu kiki bonbona

ili nesto slichno pa makar bilo originalno tvornichki zapakovano

fuj

hrkkkkkkkkkkkkkkk pljuF
nebi ni ja iz tvoje...ko zna dal nisi češala dupe pre toga a nisi oprala ruke...

MrNapokon

Elita
Poruka
23.091
Pa da, nekultura, I isto tako nekultura, ako niste bajne dame primetile, te Nemice, Amerikanke i sl izlaze normalno obucene u grad, do prodavnice, sasvim skromno i normalno dok se ne pojavi neka nasa Srpkinjica izblajfane kose (sat da podesis po frizuri) obucena kao lejdi gagica, digne nosic, kao tezga na prodaji i ide do veseraja nakarminisana, napuderisana, naparfemisana, u stiklama tako ili do prodavnice. Ako cemo vec demografski da gledamo, da sto juznije to tuznije. A koliko vidim ovde kod nas su oba pola negde tamo turci, latini, i sl.

gost 230618

Veoma poznat
Poruka
10.610
posto vidim da je vama dzaba prichati zelim da dodam i to je ujedno zavrshna rijech na ovoj smrdljivoj temi

ja iz vashih ruku nebi uzela ni kesu kiki bonbona

ili nesto slichno pa makar bilo originalno tvornichki zapakovano

fuj

hrkkkkkkkkkkkkkkk pljuF

Baš me interesuje koliko nisko možeš pasti sa vređanjima i nekulturom. Vidim da se kroz dve rečenice već počneš ponašati kao neko problematično i nevaspitano dete. Koliko li samo nisko padneš kada se malo uključiš u raspravu?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.