Nedoku*čiv ženski mozak

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.003
:lol:uh..evo sta me zanima..posto je jasno jel da se dame loze na pricu..neke sf zvake..uvijeno pisanje..upakovano u filozofiju..kao nigde reci o sexu..nego vi izmedju redova negde izvucete da je autor tih recitih pisanija dobar bachje..ajde iskreno koliko ste se puta ispalile..i jel bolji filozof..neko ko prica o sexu..ili pak onaj sto cuti i bushi..izvinjavam se za zvezdicu u naslovu:lol:
 
:lol:uh..evo sta me zanima..posto je jasno jel da se dame loze na pricu..neke sf zvake..uvijeno pisanje..upakovano u filozofiju..kao nigde reci o sexu..nego vi izmedju redova negde izvucete da je autor tih recitih pisanija dobar bachje..ajde iskreno koliko ste se puta ispalile..i jel bolji filozof..neko ko prica o sexu..ili pak onaj sto cuti i bushi..izvinjavam se za zvezdicu u naslovu:lol:

Pa sad, ako imaš malo iskustva i nešto sivih ćelijica, provalićeš "između redova" šta je laž... Prosto, preterano hvalisanje definitivno ukazuje na nedostatak samopouzdanja ili na patološkog lažova.....
Pisana reč može da otkrije romantičnu, strastvenu ili racionalnu stranu ličnosti, ali čovek je mozaik, ne sastoji se samo od jedne kockice niti jedne boje... Kroz pisanje upoznaješ nečiju kulturu izražavanja, obrazovanost, talenat ali da li je dobar ili loš ljubavnik, teško....
Priča, izgovorena ili napisana je predigra...ali bitno je i da nastavak bude adekvatan....
 
Pa sad, ako imaš malo iskustva i nešto sivih ćelijica, provalićeš "između redova" šta je laž... Prosto, preterano hvalisanje definitivno ukazuje na nedostatak samopouzdanja ili na patološkog lažova.....
Pisana reč može da otkrije romantičnu, strastvenu ili racionalnu stranu ličnosti, ali čovek je mozaik, ne sastoji se samo od jedne kockice niti jedne boje... Kroz pisanje upoznaješ nečiju kulturu izražavanja, obrazovanost, talenat ali da li je dobar ili loš ljubavnik, teško....
Priča, izgovorena ili napisana je predigra...ali bitno je i da nastavak bude adekvatan....

E o tome pricam..sto se bas odlucujete za te namazane price i to vam dodje ko afrodizijak..i da taj ne bude dobar bachje vi ga opet glorifikujete..pa okolo kruze price ako ga tolko zena ceni i postuje zbog recitosti mora da vredi i u krevetu
 
Pa sad, ako imaš malo iskustva i nešto sivih ćelijica, provalićeš "između redova" šta je laž... Prosto, preterano hvalisanje definitivno ukazuje na nedostatak samopouzdanja ili na patološkog lažova.....
Pisana reč može da otkrije romantičnu, strastvenu ili racionalnu stranu ličnosti, ali čovek je mozaik, ne sastoji se samo od jedne kockice niti jedne boje... Kroz pisanje upoznaješ nečiju kulturu izražavanja, obrazovanost, talenat ali da li je dobar ili loš ljubavnik, teško....
Priča, izgovorena ili napisana je predigra...ali bitno je i da nastavak bude adekvatan....

:rumenko:
 
E o tome pricam..sto se bas odlucujete za te namazane price i to vam dodje ko afrodizijak..i da taj ne bude dobar bachje vi ga opet glorifikujete..pa okolo kruze price ako ga tolko zena ceni i postuje zbog recitosti mora da vredi i u krevetu

Hm, ti nisi čitao biografije velikih pisaca, slikara, baletana....? Sa koliko žena su spavali tj. koliko žena im se nudilo samo zato što su talentovani....(i poznati pride.....)...
Ženama je afrodizijak kada neko lepo priča, slika, piše.....Što ne znači da ga neće ostaviti zbog mašin-bravara koji je bolji ljubavnik....
Ćud je ženska smešna rabota...:lol:
 
Hm, ti nisi čitao biografije velikih pisaca, slikara, baletana....? Sa koliko žena su spavali tj. koliko žena im se nudilo samo zato što su talentovani....(i poznati pride.....)...
Ženama je afrodizijak kada neko lepo priča, slika, piše.....Što ne znači da ga neće ostaviti zbog mašin-bravara koji je bolji ljubavnik....
Ćud je ženska smešna rabota...:lol:

Dobro to i ja kazem da vam nije bitan tolko kvalitet sexa:lol:nego dajte neki procenat da raskrinkamo tu bandu:lol:
 
:lol:uh..evo sta me zanima..posto je jasno jel da se dame loze na pricu..neke sf zvake..uvijeno pisanje..upakovano u filozofiju..kao nigde reci o sexu..nego vi izmedju redova negde izvucete da je autor tih recitih pisanija dobar bachje..ajde iskreno koliko ste se puta ispalile..i jel bolji filozof..neko ko prica o sexu..ili pak onaj sto cuti i bushi..izvinjavam se za zvezdicu u naslovu:lol:
pa, istina je da kad me nalozi na pricu, posle toga moze da bude i sasvim osrednji, necu ni primetiti...i, obrnuto, iako moze da bude savrsen u krevetu, ako me ne lozi i na pricu, necu ni primetiti da je strava eba....jednom mi se samo desilo da je imao bas, bas dobru pricu, lozila sma se na njega i sa pola sobe razdaljine, a bio je neeeevidjeno losh......
 
:lol:uh..evo sta me zanima..posto je jasno jel da se dame loze na pricu..neke sf zvake..uvijeno pisanje..upakovano u filozofiju..kao nigde reci o sexu..nego vi izmedju redova negde izvucete da je autor tih recitih pisanija dobar bachje..ajde iskreno koliko ste se puta ispalile..i jel bolji filozof..neko ko prica o sexu..ili pak onaj sto cuti i bushi..izvinjavam se za zvezdicu u naslovu:lol:

najbolji su oni koji cute. :D
mada se nekad moze i na osnovu reci, i celokupnog stava u komunikaciji, moze zakljuciti da je neko dobar i da zna a da nije samo jos jedan u nizu palisha. :D
 
Poslednja izmena:
najbolji su oni koji cute. :D
mada se nekad moze i na osnovu reci, i celokupnim stavom u komunikaciji, moze zakljuciti da je neko dobar i da zna a da nije samo jos jedan u nizu palisha. :D

Da, i ja takve cenim i volim, dojadili mi lajavi, ni sopstvene misli ne mogu da
čujem od istih. Sve nešto nameću i pričaju priče koje često nemaju veze sa
njima samima, osim što možeš ponešto da pročitaš između redova o njima.
Ako ima talenat za priču i pisanje, neka se bavi poslom gde će svoj talenat
da iskaže, a meni neka se dokaže delima.
Inače, kao što si navela, sama pojava i stav sami govore, ne mora mnogo
da mi priča da bih ga procenila. Dakle, posle može samo da me ubeđuje
kroz reči kako je on nešto što ja znam u startu da li jeste ili nije. Kod klinki
to i može da upali, kod mene prevejane, iskusne teško:mrgreen:.
 
Da, i ja takve cenim i volim, dojadili mi lajavi, ni sopstvene misli ne mogu da
čujem od istih. Sve nešto nameću i pričaju priče koje često nemaju veze sa
njima samima, osim što možeš ponešto da pročitaš između redova o njima.
Ako ima talenat za priču i pisanje, neka se bavi poslom gde će svoj talenat
da iskaže, a meni neka se dokaže delima.
Inače, kao što si navela, sama pojava i stav sami govore, ne mora mnogo
da mi priča da bih ga procenila. Dakle, posle može samo da me ubeđuje
kroz reči kako je on nešto što ja znam u startu da li jeste ili nije. Kod klinki
to i može da upali, kod mene prevejane, iskusne teško:mrgreen:.

:lol:ajd ovako sad ti ja kazem otvoreno jednom i nikad vise da zmureci odma nalazim klit i stimulisem nevidjeno ima svrsis za plafon 2 min..ako lazem dam ti 100e..jel bi proverila?misim u oba slucaja si na dobitku a ne zamlacujemo se praznim pricama:lol:
 
:lol:ajd ovako sad ti ja kazem otvoreno jednom i nikad vise da zmureci odma nalazim klit i stimulisem nevidjeno ima svrsis za plafon 2 min..ako lazem dam ti 100e..jel bi proverila?misim u oba slucaja si na dobitku a ne zamlacujemo se praznim pricama:lol:

Ne sviđa mi se ništa preterano ili preuveličano..:) odbila bih takvu "ponudu".
Kao što rekoh, na priču se ne ložim, zatim nema klasičnog kockanja,
samo kad ja znam a ne kad me neko ubeđuje i
još pritom spominje neki novac, ma idi bre.
 
:lol:uh..evo sta me zanima..posto je jasno jel da se dame loze na pricu..neke sf zvake..uvijeno pisanje..upakovano u filozofiju..kao nigde reci o sexu..nego vi izmedju redova negde izvucete da je autor tih recitih pisanija dobar bachje..ajde iskreno koliko ste se puta ispalile..i jel bolji filozof..neko ko prica o sexu..ili pak onaj sto cuti i bushi..izvinjavam se za zvezdicu u naslovu:lol:

:think:
pa ta muvanja kao sedimo i on mi prica o seksu su mi...khm...neshvatljiva.
kao, pricamo o lizanju, pushenju, trpanji i to je muvanje...:sad2:

ne bre, najbolje mi je kad je izmedju nas onaj gust jak fluid koji moze nozem da se sece, ma o cemu pricali.
e drugo je kad mi se nakaci neko d ame muva a ja nemam te vibracije prema njemu. onda stvarno treba da ima zanimljivu temu. a to svakako nije prica o seksualnim sposobnostima. fuj.
 

Back
Top