Nedjeljom u dva - Prvi program HTV, danas u 14:00h, gost TEOFIL PANČIĆ

gost 150019

Elita
Poruka
20.524
image.php


Nedjeljom u dva

Gost emisije Nedjeljom u dva je Teofil Pančić, književnik i novinar iz Srbije. Govorit će o hrvatsko-srpskim odnosima, posjetu predsjednik Tadića Vukovaru te o mogućnosti da dvije zemlje zaliječe rane iz prošlosti. Osim toga Pančić, koji je zbog svog pisanja nedavno pretučen u Beogradu, govorit će o porastu nasilja i kriminala u Srbiji.

* Voditelj: Aleksandar Stanković
* Urednik: Aleksandar Stanković


Gledaćemo... Biće interesantno...:super:
 

Back
Top