Necuveno...

Za razliku od one neproduktivne i beskorisne maloumne marve , što pravi sranja zbog legalnog hapšenja nekog oficira u vreme čijeg delovanja srali u gaće i jeli pačija govna ,seljaci su vredni ljudi koji se bore za svoj mukom zaradjen hleb , te stoga prema njima država mora imati mnogo više obzira nego prema onim balavim delikventima , koje će roditelji izdržavati do četrdesete .
 
Poslednja izmena:
Kako vladajuca garnitura dozvoljava da stoka neradnicka blokira ulice traktorima....Huligani seli u traktore pa blokiraju ulice..Borise salji zandameriju da rasturi bagru.....:mrgreen::mrgreen:

A ovo je pokušaj ironije, ili šta...? Kao što vidiš, čak i ova nesposobna vlast ima sposobnost da razlikuje huligane od seljaka, što se za najveći broj posetilaca ovog pdf ne bi moglo reći, što će opet reći da su gluplji čak i od ove vlasti, što je poražavajuće.
 
Za razliku od one neproduktivne i beskorisne maloumne marve , što pravi sranja zbog legalnog hapšenja nekog oficira u vreme čijeg delovanja srali u gaće i jeli pačija govna ,seljaci su vredni ljudi koji se bore za svoj mukom zaradjen hleb , te stoga prema njima država mora imati mnogo više obzira nego prema onim balavim delikventima , koje će roditelji izdržavati do četrdesete .

Mazohista?:think:











:mrgreen:
 

Back
Top