Necuveno za televiziju newsmax adria dobra vest je sto je svajcarska podrzala kosovo da postane clan saveta evrope

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

izuzetan

Primećen član
Poruka
808
NECUVENO za televiziju NewsMax Adria DOBRA vest je sto je Svajcarska podrzala Kosovo da postane clan saveta evrope.

Sta bi se desilo na primer da u Spaniji neka Spanska televizija koja je masovno gledana izjav da je dobra vest da je Kataloniju podrzala neka drzava da postane clan saveta evrope? Mislim da bi u roku od 5 minuta upala policija u toj emisiji i pohapsili bi ceo studio a toj televiziji bi se trajno oduzelo sve i zaplenilo kao teroristickoj televiziji.

Neko ce reci da je ona to ironicno izmedju redova. NEMA TU NIKAKVOG IRONICNOG JER IZGOVORENO JE ONO STO JE IZGOVORENO I JOS SA SMESKOM NA LICU KAO DA NAS VODITELJKA J... U ZDRAV MOZAK. A ono sto je izmedju redova je to da nam porucuju zapadni mocnici - vidite Srbi mi zapadnjaci svajcarci i ostala zapadna G.... mozemo sta god zelimo da vam radimo vi nam ne mozete nista jer smo okupirali sve vase medije a i policiju. Eto vasa policija nam ne moze nista sta god da izjavimo i URADIMO.

Evo tog separatistickog i teroristickog video snimka obratite paznju u vremenu izmedju 0:15 do 0:40:

Poslednja izmena:

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
13.911
Zelim napomenuti da je prije nekoliko godina -U-staski HRV prikazao Kosovo kao dio Srbije.
Kada ce Srbi konacno shvatiti da su im Hrvati najbolji prijatelji?

redface1.gif

izuzetan

Primećen član
Poruka
808
zasto ste premestili ovu temu u teorije zavere iz politike? Gde vi vidite ovde teroiju? Da li je voditeljka rekla to sto sam napisao? JESTE REKLA!! Da li je pricala o politickim temama? JESTE PRICALA!!! Da li je to njihov kanal sa koga sam preuzeo video snimak? JESTE!!! I gde je tu teorija?

markons82

Elita
Poruka
18.693
zasto ste premestili ovu temu u teorije zavere iz politike? Gde vi vidite ovde teroiju? Da li je voditeljka rekla to sto sam napisao? JESTE REKLA!! Da li je pricala o politickim temama? JESTE PRICALA!!! Da li je to njihov kanal sa koga sam preuzeo video snimak? JESTE!!! I gde je tu teorija?
Zato sto 99%tema koje otvoris su o satanistima I tvojim prijateljama mocnicima iz vrha svetskog poretka

Kažu "strani plaćenik"

Aktivan član
Poruka
1.742
za televiziju NewsMax Adria
Не, него за Косово.

Изузетно си надарен за писање глупих објава и извртање, али грешиш у томе што мислиш да су сви овде довољно глупи да загризу коску.

gospodja čuknuta

Zainteresovan član
Poruka
500
Newsmax Adria је информативна медијска организација, основана у сарадњи са предузећем Newsmax, за државе бивше Југославије: Србију, Хрватску и Босну и Херцеговину. Предузеће функционише од 22. јуна 2020. године, када су покренуте емисије Преглед дана, на каналу Нова С, и емисија Дневник, на каналу Нова БХ.

Black_star

Veoma poznat
Moderator
Poruka
12.824
Generalno sam za objektivan i ozbiljan ton izvestavanja i, ma koliko privatno voleo eksperimente, nisam za to da se medijsko informisanje filuje tonom cinizma i ironije, buduci da se obraca gradjanstvu koje bi svojom glavom trebalo da dodje do nekih zakljucaka, i to samo ako se cinjenice pravilno prenose....
Ali da budem takav budak, zevzek i ordinarna neznalica kao postavljac teme pa da u tonu hm... voditeljke...:D uopste ne prepoznajem ironicni ton kao stilsko izrazajno sredstvo :lol: kao i to na sta se takvo sredstvo odnosi, kada se koristi i sta ono u krajnjem smislu oslikava... :p morao bih biti bas specijalan talenat. :cool::hahaha:

Da bi naseg veselnika postedili daljih muka i toga da se "jopet jedi" zbog svega sto inace shvatio nije izmedju usiju, tema se preventivno zatvaraaaaa... :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.