"Neću ja da prljam ruke, nego ću platim da te lepo mlate. Dosta mi je i dece i škole i vaspitanja!": Nastavnica u Vrčinu đacima pretila batinašima

mi kao zrtvujemo natalitet kao drustvo i postajemo gluplji dugorocno, jer gubimo taj genetski materijal pametnih zena. Mozda kratkorocno drustvo prosperira od obrazovane doktorice, ali dugorocno je drustvo izgubilo tu nerodjeno pametnu decu. iq prosecan opada. Pametni ljudi i bez faksa(mikeandjelo) ce nesto uraditi korisno. glupi i sa faksom(nesa slina ) nisu korisni za drustvo. tj daleko bolja je opcija slati glupe na faks, a pametne da se razmnozavaju. a drustva rade obrnuto
 
Nece niko obaveze.
Svi jure neku karijeru a na kraju zavrse sami i bez dece.
zene rade sta im drustvo servira, da im drustvo servira da budu dobre domacice i da imaju puno dece one bi imale. to je kao neka reklama. klasicno ispiranje mozga. I da nikad nece biti savrseno vreme za dobijanje dece. drustvo koje decu salje na faks je ekvivaletno drustvu koja decu salju u rat. I posle jednog i drugog loza izumire.
 
Drustvo u kome se stancaju fakultetske diplome preko noci , ovo je i osudjena zemlja na propast.
nije u tome problem. Bolje bi bilo da se nastancaju diplome da ljudi ne gube vreme uceci nebuloze. Kojim drustvima preti genetsko izumiranje, pa onim sa najvecim brojem obrazovanih. nigerija i kamerun sigurno nece imati problem nataliteta. Ili zamislimo sledeci scenario mujo ima 7 dece neobrazovanih.njegovi sinovi 7 to je 50 mujinih potomaka. A uzimo pericu sa 10 doktorski titula on ima jednog sina i jednog unuka. Mujo ima 50x vise potomaka i to samo u zivotnom veku. 100+ godina 2500 x vise potomaka i jasno je koja ideologija dobija.
 
treba napraviti novu i dobru strategiju obrazovanja

da svako zna svoja prava i obaveze

i nastavnici i ucenici

ovako svi gube , ucenici jer nekoliko losih ne da dobrim da uce a nastavnici jer otaljavaju posao i nemaju mehanizme da

zavedu red

preduzeti nesto i u vezi roditelja

recimo roditelji najproblematicnijih ucenika umesto da dolaze cesce ne dolaze ni na redovne roditeljske

ako roditelj ne dodje na nekoliko roditeljska , ne dodje pri pozivu direktora 2 puta - oduzimanje deteta
 
treba napraviti novu i dobru strategiju obrazovanja

da svako zna svoja prava i obaveze

i nastavnici i ucenici

ovako svi gube , ucenici jer nekoliko losih ne da dobrim da uce a nastavnici jer otaljavaju posao i nemaju mehanizme da

zavedu red

preduzeti nesto i u vezi roditelja

recimo roditelji najproblematicnijih ucenika umesto da dolaze cesce ne dolaze ni na redovne roditeljske

ako roditelj ne dodje na nekoliko roditeljska , ne dodje pri pozivu direktora 2 puta - oduzimanje deteta
Не треба да се одузима дете, једноставно се избаци из школе.
 
Не треба да се одузима дете, једноставно се избаци из школе.
treba da postoji i ta mogucnost

jer je ocito da se radi o zanemarivanju deteta

gde ce to dete kad ga izbace iz skole?

dal je ono sasvim krivo zbog svog ponasanja?
 
treba da postoji i ta mogucnost

jer je ocito da se radi o zanemarivanju deteta

gde ce to dete kad ga izbace iz skole?

dal je ono sasvim krivo zbog svog ponasanja?

Добро тиме треба да се бави Центар за социјални рад и да узме ту околност у обзир ако треба, али не може тако нешто само по себи да буде разлог за одузимање. Иначе, мислим да дете углавном јесте криво након овога:

According to Jewish law, before children reach a certain age, the parents are responsible for their child's actions. Once Jewish children reach that age, they are said to "become" b'nei mitzvah, at which point they begin to be held accountable for their own actions.
...
In Orthodox communities, boys become bar mitzvah at 13 and girls become bat mitzvah at 12.
...
Reaching the age of bar or bat mitzvah signifies becoming a full-fledged member of the Jewish community with the responsibilities that come with it. These include moral responsibility for one's own actions;...

https://en.wikipedia.org/wiki/Bar_and_bat_mitzvah
 

"Neću ja da prljam ruke, nego ću PLATIM DA TE LEPO MLATE. Dosta mi je i dece i škole i vaspitanja!": Nastavnica u Vrčinu đacima pretila batinašima (VIDEO)​

Snimak pretnji nastanvice J. V. koja je i razredni starešina odeljenja 8/3 Osnovne škole "Sveti Sava" u Vrčinu, na kome se čuje kako preti svojim đacima batinašima, šokirao je javnost Srbije. Blic je došao u posed tog snimka na kome se čuju skandalozne reči nastavnice.

Niste vi ni pametniji, ni jači od nas. Ako ništa drugo, imam više para od tebe da platim nekoga da te bije svaki dan. Veruj, već mi je dosta i dece i škole i vaspitanja. Zaslužili ste batine, zaslužili ste da budete dovedeni u red. Znači, ako ništa drugo neću ja da prljam ruke, nego ću drugima da dam da te lepo mlate, sve dok se ne dovedeš u red - čuje se na objavljenom snimku.

Iz OŠ "Sveti Sava" iz Vrčina potvrdili su da je snimak nastao u ovoj školi.

- U skladu sa trenutnom situacijom i snimkom koji je objavljen na društvenim mrežama, škola je postupila u skladu sa Protokolom postupanja u ustanovi u odgovoru na nasilje, zlostavljanje i zanemarivanje, i preduzete su sve mere u skladu sa zakonskom procedurom. Angažovan je tim za zaštitu od nasilja i pošto se radi o maloletnim licima - rekao je za medije direktor OŠ "Sveti Sava" Dobrica Sinđelić.

https://www.blic.rs/vesti/beograd/n...=push&utm_campaign=2022-12-07-Nastavnica-u-Vr

Ludilo po školama i pisanje o tome se nastavlja.
Uskoro film Vidimo se u...
Uskoro film Vidimo se u školi.
 
Skole su postale kao zatvori , mnogi ne zele u skolu tj da nauce nesto nego da nesto drugo rade , da se dokazuju , ponizavaju , ucenjuju etc
Ako ne pokazes zube onda dobijes batine , pa cak i kada nekoga prebijes moras i dalje da se dokazujes posto dolaze nove face ...
Ova danasnja deca su ko zna u kojim tripovima usled tik toka i ostalih ludila...
Dobra su, evo gledam cerku i njene drugove i drugarice. Kulurna i fina deca...
 
nije u tome problem. Bolje bi bilo da se nastancaju diplome da ljudi ne gube vreme uceci nebuloze. Kojim drustvima preti genetsko izumiranje, pa onim sa najvecim brojem obrazovanih. nigerija i kamerun sigurno nece imati problem nataliteta. Ili zamislimo sledeci scenario mujo ima 7 dece neobrazovanih.njegovi sinovi 7 to je 50 mujinih potomaka. A uzimo pericu sa 10 doktorski titula on ima jednog sina i jednog unuka. Mujo ima 50x vise potomaka i to samo u zivotnom veku. 100+ godina 2500 x vise potomaka i jasno je koja ideologija dobija.
Алал ти брбљање, нит везе с темом нит шта паметно, налупао си се за две паре. У целом свету расту популације, а ти калкулишеш ту некакву пропаст због неколико процената жена које не рађају. Колко је Србија имала становника пре 20, колко пре 10 година, а колко има данас? Какав те наталитет спопао, погле колко људи у земљи и број само расте упркос стопи емиграције због које се кука како годишње оде цео град преко. Шта би ти, да се као муслимани котимо још више? Ко ће толикој маси дати посао, ко ће осигурати добру плату кад је радне снаге седамнаест пута више него радних места? А да фали радника, онда би потражња за њима била велика и последством тога и плате веће, бољи услови на радном месту, итд. Само вам је такмичење с бројкама у глави.
 
Алал ти брбљање, нит везе с темом нит шта паметно, налупао си се за две паре. У целом свету расту популације, а ти калкулишеш ту некакву пропаст због неколико процената жена које не рађају. Колко је Србија имала становника пре 20, колко пре 10 година, а колко има данас? Какав те наталитет спопао, погле колко људи у земљи и број само расте упркос стопи емиграције због које се кука како годишње оде цео град преко. Шта би ти, да се као муслимани котимо још више? Ко ће толикој маси дати посао, ко ће осигурати добру плату кад је радне снаге седамнаест пута више него радних места? А да фали радника, онда би потражња за њима била велика и последством тога и плате веће, бољи услови на радном месту, итд. Само вам је такмичење с бројкама у глави.
Tako se gleda po Sumadiji i dobrom delu Srbije .... istina ljudi su najveci resurs ali ne u Srbiji ...
Recimo sve sto je dobro izladje iz Srbije a neki prosek i ispod proseka ne nadje bas sansu za Nmeacku , Ameriku itd ...
Mi skolujemo za inostranstvo ljude ... takav je sistem a ovde se na bitna mesta postavljaju partijski botovi ..
 
Prosveta unistava zapadnu civilizaciju. Recimo danas se prodaje prica kako se eto bez faksa ne moze ziveti. Joj sta raditi bez faksa, bolje je pitanje sta raditi sa faksom....
Не уништава просвета, него недовољно добро системско планирање и неуређеност на тржишту рада.
 
Vecina nadutih klinaca se po skolama tako ponasa...naravno da ne treba tako da se uzvraca vec sve prestupnike buduce robijaše izbaciti iz skole i u sivi dom da se kolju izmedju sebe.Ali drzava ih stiti maximalno.Na teren izadje inspekcija i ministarstvo prosvete.Skola zastiti te klince sto biju druge napise izvestaj i onda SNS inspekcija to potvrde i vuk pojeo magarca.Nasilje se nastavlja.Izmedju dece i izmedju nastavnika i dece.Drzava indirektno to podrzava ne kaznjavajuci te male klosare.Skole su kao divlji zapad.Nema resenja i dicipline.
 
Možda grešim, ali mi je zanimljivo koliku pažnju trenutno mediji daju nasilju u školama. Jer ovo se dešava već godinama i godinama, ali baš sada, iz nekog razloga, onaj ko kontroliše medije je odlučio da nam ovo stavi u fokus. Da li se iza svega krije namera da se progura neki novi zakon, da li ovo služi samo da se još nečim popuni medijski prostor dok traje pljačka preko veštačke inflacije... videćemo. Jedino u šta sam siguran je da to nije za dobro naroda već onih koji kontrolišu sve pa i medije.
 
Jel im razredna pretila i plasila ih mnogo opasnom i zajebanom bivsom drzavnom sekretarkom ? :)

Jel im rekla kao da je ona dobra sa njom i da cesto idu na kafu zajedno i da njoj ne trebaju nikakve pare da bi tukla ljude vec da ona to radi iz razonode i zadovoljstva a pre batina ce prvo kao doktor psihologije da im priredi vrlo gadnu psihicku torturu od koje ce propisati majcino mleko, a ne vredi im sad ni da menjaju skolu jer ona kao bivsa sekretarka mupa ima sve podatke o svakome, za svakog zna gde zivi pa ako treba po kucama ce da vas nalazi i bije.

Znas kako kaze Strava i zasu, resio sam sutra cu stvarno da poludim od vrata do vrata sve cu da vas budim. :D

https://www.youtube.com/clip/Ugkx-0315Igls1oY3AZF-7hVl1IncLmBPMPv

Eh nekada su se deca plasila babarogama i vesticama, nekad nekim zajebanim lokalnim krimosom sto ide okolo sa pit-bulom i utokom , nekad samo ukorima i izbacivanjem iz skole a danas sa opakom bivsom drzavnom sekretarkom. : D
 
Skole su postale kao zatvori , mnogi ne zele u skolu tj da nauce nesto nego da nesto drugo rade , da se dokazuju , ponizavaju , ucenjuju etc
Ako ne pokazes zube onda dobijes batine , pa cak i kada nekoga prebijes moras i dalje da se dokazujes posto dolaze nove face ...
Ova danasnja deca su ko zna u kojim tripovima usled tik toka i ostalih ludila...

E ja se secam kad sam ja isao u skolu , kad god mi neko nesto kaze ja ga odma nabodem jer ja sam to bio shvatio kao neko dokazivanje.

thnMwg9.jpg
 

Back
Top