"Neću ja da prljam ruke, nego ću platim da te lepo mlate. Dosta mi je i dece i škole i vaspitanja!": Nastavnica u Vrčinu đacima pretila batinašima

Straks92

Stara legenda
Moderator
Poruka
77.190

"Neću ja da prljam ruke, nego ću PLATIM DA TE LEPO MLATE. Dosta mi je i dece i škole i vaspitanja!": Nastavnica u Vrčinu đacima pretila batinašima (VIDEO)​

Snimak pretnji nastanvice J. V. koja je i razredni starešina odeljenja 8/3 Osnovne škole "Sveti Sava" u Vrčinu, na kome se čuje kako preti svojim đacima batinašima, šokirao je javnost Srbije. Blic je došao u posed tog snimka na kome se čuju skandalozne reči nastavnice.

Niste vi ni pametniji, ni jači od nas. Ako ništa drugo, imam više para od tebe da platim nekoga da te bije svaki dan. Veruj, već mi je dosta i dece i škole i vaspitanja. Zaslužili ste batine, zaslužili ste da budete dovedeni u red. Znači, ako ništa drugo neću ja da prljam ruke, nego ću drugima da dam da te lepo mlate, sve dok se ne dovedeš u red - čuje se na objavljenom snimku.

Iz OŠ "Sveti Sava" iz Vrčina potvrdili su da je snimak nastao u ovoj školi.

- U skladu sa trenutnom situacijom i snimkom koji je objavljen na društvenim mrežama, škola je postupila u skladu sa Protokolom postupanja u ustanovi u odgovoru na nasilje, zlostavljanje i zanemarivanje, i preduzete su sve mere u skladu sa zakonskom procedurom. Angažovan je tim za zaštitu od nasilja i pošto se radi o maloletnim licima - rekao je za medije direktor OŠ "Sveti Sava" Dobrica Sinđelić.

https://www.blic.rs/vesti/beograd/n...=push&utm_campaign=2022-12-07-Nastavnica-u-Vr

Ludilo po školama i pisanje o tome se nastavlja.
Uskoro film Vidimo se u...
 
Klinac mora da je izazvao necim kada je ovako neprimereno reagovala..nije smela da se spusta na nivo batinaša i preti deci
Da sam direktor te škola dobila bi otkaz za primer drugima a klinca bih takodje kaznila ako je pre toga verbalno maltretirao nastavnicu
 
Кад је Книн падао, болело вас је увце, е сад плаћајте зеленаше да вам млате дечурлију јер нисте хтели да браните РСК.
Тако вам и треба! А за издају Косова, ћете тек плаћати!
Нисте свесни шта вам се спрема, ал кад се освестите, биће касно!
 

"Neću ja da prljam ruke, nego ću PLATIM DA TE LEPO MLATE. Dosta mi je i dece i škole i vaspitanja!": Nastavnica u Vrčinu đacima pretila batinašima (VIDEO)​

Snimak pretnji nastanvice J. V. koja je i razredni starešina odeljenja 8/3 Osnovne škole "Sveti Sava" u Vrčinu, na kome se čuje kako preti svojim đacima batinašima, šokirao je javnost Srbije. Blic je došao u posed tog snimka na kome se čuju skandalozne reči nastavnice.

Niste vi ni pametniji, ni jači od nas. Ako ništa drugo, imam više para od tebe da platim nekoga da te bije svaki dan. Veruj, već mi je dosta i dece i škole i vaspitanja. Zaslužili ste batine, zaslužili ste da budete dovedeni u red. Znači, ako ništa drugo neću ja da prljam ruke, nego ću drugima da dam da te lepo mlate, sve dok se ne dovedeš u red - čuje se na objavljenom snimku.

Iz OŠ "Sveti Sava" iz Vrčina potvrdili su da je snimak nastao u ovoj školi.

- U skladu sa trenutnom situacijom i snimkom koji je objavljen na društvenim mrežama, škola je postupila u skladu sa Protokolom postupanja u ustanovi u odgovoru na nasilje, zlostavljanje i zanemarivanje, i preduzete su sve mere u skladu sa zakonskom procedurom. Angažovan je tim za zaštitu od nasilja i pošto se radi o maloletnim licima - rekao je za medije direktor OŠ "Sveti Sava" Dobrica Sinđelić.

https://www.blic.rs/vesti/beograd/n...=push&utm_campaign=2022-12-07-Nastavnica-u-Vr

Ludilo po školama i pisanje o tome se nastavlja.
Uskoro film Vidimo se u...
Ne verujem nista bljucu...
 
Klinac mora da je izazvao necim kada je ovako neprimereno reagovala..nije smela da se spusta na nivo batinaša i preti deci
Da sam direktor te škola dobila bi otkaz za primer drugima a klinca bih takodje kaznila ako je pre toga verbalno maltretirao nastavnicu

Разлика је фундаментална. Она прети да ће га тиме довести у ред, а не прети му да би дизала свој его, да би доказивала доминацију међу вршњацима или да би им узела паре од ужине.

Да сам директор те школе ја бих дао отказ, јер нисам у стању да обезбедим запосленима нормалне услове рада, већ их препуштам слободним и упитним решењима проблематичних питања.
 
Ludilo po školama i pisanje o tome se nastavlja.
Uskoro film Vidimo se u...

Нек се зове "Видимо се у школи" па нек' свакоме од ученика и запослених на улазу мере ниво стреса, па ће видети ко је стварно угрожен у том објекту. Могу да се кладим да је овима што мрзе школу и разним насилницима задовољство да иду тамо, јер су тамо заштићени да силују друге и да пројектују своју мржњу.
 
Klinac mora da je izazvao necim kada je ovako neprimereno reagovala..nije smela da se spusta na nivo batinaša i preti deci
Da sam direktor te škola dobila bi otkaz za primer drugima a klinca bih takodje kaznila ako je pre toga verbalno maltretirao nastavnicu
Nisu krivi klinci sto su im roditelji dopustili da svoje bahacenje izmeste iz kuce ka skoli i ulici.

Mora da je tatin sin a tata je funkkcioner sns-a ili db-ovac.
 
Нек се зове "Видимо се у школи" па нек' свакоме од ученика и запослених на улазу мере ниво стреса, па ће видети ко је стварно угрожен у том објекту. Могу да се кладим да је овима што мрзе школу и разним насилницима задовољство да иду тамо, јер су тамо заштићени да силују друге и да пројектују своју мржњу.
Da li si ti imao neku traumu iz osnovne ?
Ja jos uvek sebe pamtim kao mirnog i umerenog decaka kome je jednom pukao film i lokalnog klosara sam prebio ali nisam mu preuzeo tron , samo mi je bilo bitno da ga spustim na zemlju.
Rulja mi se divila posto i mnogo jaci od mene nisu uspeli da skupe mudasca i klosaru pokazu da je zapravo nista.
E upravo to treba tim nasilnicima iz osnovne , neko da ih spusti malo na zemlju ...

E da , 6 ili 7 razred sam bio.
 
Нек се зове "Видимо се у школи" па нек' свакоме од ученика и запослених на улазу мере ниво стреса, па ће видети ко је стварно угрожен у том објекту. Могу да се кладим да је овима што мрзе школу и разним насилницима задовољство да иду тамо, јер су тамо заштићени да силују друге и да пројектују своју мржњу.
profesori su korisni za drustvo ko i dileri droge. tacnije jos opasniji su
 
Da li si ti imao neku traumu iz osnovne ?
Ja jos uvek sebe pamtim kao mirnog i umerenog decaka kome je jednom pukao film i lokalnog klosara sam prebio ali nisam mu preuzeo tron , samo mi je bilo bitno da ga spustim na zemlju.
Rulja mi se divila posto i mnogo jaci od mene nisu uspeli da skupe mudasca i klosaru pokazu da je zapravo nista.
E upravo to treba tim nasilnicima iz osnovne , neko da ih spusti malo na zemlju ...

E da , 6 ili 7 razred sam bio.

Никакве значајне трауме, али да су појединци покушавали да доминирају и злостављају, јесу. То траје неко време, док се не супротставиш физичком силом. Чак и да извучеш дебљи крај (мада то никад није ништа озбиљно, јер су клиначке туче у школи у питању) углавном комплексаши одустају од даљег злостављања, јер физички конфликти брзо привлаче пажњу професора, а тада се то није толерисало.

Данас је проблем, колико видим, да се и јавно обележеним насилницима не може стати на пут у школама, тако да није довољно само да је неко познат по томе што злоставља, бије, шиканира или покрада другу децу, него ти као ученик мораш да га савладаш и вежеш за бандеру да би себи тај дан омогућио нормално школовање.
 
Skole su postale kao zatvori , mnogi ne zele u skolu tj da nauce nesto nego da nesto drugo rade , da se dokazuju , ponizavaju , ucenjuju etc
Ako ne pokazes zube onda dobijes batine , pa cak i kada nekoga prebijes moras i dalje da se dokazujes posto dolaze nove face ...
Ova danasnja deca su ko zna u kojim tripovima usled tik toka i ostalih ludila...
 
profesori su korisni za drustvo ko i dileri droge. tacnije jos opasniji su

Имаш право на своје мишљење. Средњу школу не мораш да уписујеш, тако да не види у чему је проблем. Можеш одмах са 14 на неки занат или у возаче. Видим да траже 2.500 ЕУР, мало ли је...

1670434418021.png
 
Prosvetari su pravi kartel. U Srbiji prema procenama je polovina zaposlenih u prosveti viska
https://www.021.rs/story/Info/Srbija/284354/Svaki-drugi-zaposleni-u-prosveti-Srbije-visak.html

Plus ti klosari nece nauciti ljude nista korisno pa ce stvoriti ogroman broj obrazovanih, koji ce se jedino moci zaposliti u javnom sektoru.
Plus zene se opterecuju nebulozama pa sto vece obrazovanje manje dece, genetski gubitak za drustvo je ogroman, za drutsvo je bolje da pametna zena rodi petoro nego da ima 5 doktorski titula. Prosveta kao sekta je sigurno u rangu dilera droge i tako ih treba tretirati
 
Имаш право на своје мишљење. Средњу школу не мораш да уписујеш, тако да не види у чему је проблем. Можеш одмах са 14 на неки занат или у возаче. Видим да траже 2.500 ЕУР, мало ли је...

Pogledajte prilog 1267129
Prosveta unistava zapadnu civilizaciju. Recimo danas se prodaje prica kako se eto bez faksa ne moze ziveti. Joj sta raditi bez faksa, bolje je pitanje sta raditi sa faksom. I onda recimo pametna Cica umesto da se uda i rodi petero dece, ona upise faks i rodi jedno ili ni jedno i plus radi na budzetu, stvara druge parazite, jer joj je prodata prica o uzivanju. Gubitak za drustvo ogroman i genetski i plus je trosak sa svojom platom
Druga opcija pametna Cica se drogira, ne radi na budzetu i rodi dvoje dece. Manji trosak je za drustvo, broj pametnih povecan. Tako da su dileri droge korisniji od ucitelja.
 
evo citam informaciju u nemackoj broj domacinstava sa problemima zavisnosti je oko 12%, a broj dece je 20%. Posto je natalitet jedna od najvecih problema zapadne civilizacije ispada da su zavisnosti korisniji za drustvo dugorocno od "fakultetski" obrazovana
https://capmh.biomedcentral.com/articles/10.1186/s13034-021-00415-0


mozda vama zvuce smesno ove pisanije, godine ispiranja mozga su ucinile svoje. Evo prosto zamislimo sledeci scenario svi doktori nauka u drzavi ali bez dece. I sta radili bi svi na budzetu, posto u srbiji vecina obrazovanih je na budzetu, tj teret za drustvo.
drugi scenario niko nema faks, ali jak natalitet, koje drustvo je prosperitetnije i odrzivije. Ljudi su se previse okrenuli materijalnim stvarima, a prosveta u srbiji je sigurno kad bi uracunali ogroman minus(tj koliko se ulozi, a koliko se vrati) daleko bolje je da uvozimo gotove obrazovane i jeftinije.
 
Nastavnici su vec prevazidjena kategorija , uskoro ce to biti najnepozeljniji posao na svetu.

Salim se , vec jeste.
evo prosto pitanje. Recimo imas cerku i da li bi pre da ona ne ide na fakultet i da ima petoro dece i zivi osrednje ili da ide na fakultet i da nema dece, sto ce biti cest slucaj u buducnosti.
trend je poznat, sto vise godina u debilani manji broj dece. tj 0 dece
manje skole vise dece.
 
evo prosto pitanje. Recimo imas cerku i da li bi pre da ona ne ide na fakultet i da ima petoro dece i zivi osrednje ili da ide na fakultet i da nema dece, sto ce biti cest slucaj u buducnosti.
trend je poznat, sto vise godina u debilani manji broj dece. tj 0 dece
manje skole vise dece.
Nece niko obaveze.
Svi jure neku karijeru a na kraju zavrse sami i bez dece.
 

Back
Top