Нећу хрватски пасош, српски ми не дају!

Baš zato i imam ovakve stavove,zato što sam logičar a ne romantičar,poput tebe,makar po ovom pitanju.

E pa dobro , ako si logicar , de mi reci , , ako je Srbin - Srbijanac , kako je HRvat _ ????
A kako Slovenac - ????

Logicno je da ista gramnatika ima ista pravila i isto se odnosi prema geografskim pojmvima .
Napadni temu , a ne mene .
Objasni mi .
Ja sam ince , slab na dobre argumente . pa ako mi neko da preve argumente , rado menjam stav i priznajem da sam gresio .

Hrvatska se deli na regione,iako je formalno unitarna i ljudi se zovu po regionima to jest Ličani,Slavonci,Dalmatinci...I eto kod njih nemaš to stalno potenciranje ko je veći Hrvat osim kod šačice hercegovaca i sličnih,verovatno pokrštenih srba...Niti se nameće jedno viđenje hrvatske države...Niti su jaki oni koji se zalžu za priključenje Herceg BOSNE matici...Btw.zašto stalno,ali stalno ovde osvane poređenej sa hrvatiima i to upravo sa strane tzv.srpskih patriota...Ja da ih mrzim toliko ko vi,ne bih ih pominjao,pravio bih se da ne postoje...I nikako ne bih primenjivao nijedno njihovo rešenje kod nas:rotf::mrgreen:

Hrvatska se deli na regione,iako je formalno unitarna i ljudi se zovu po regionima to jest Ličani,Slavonci,Dalmatinci...I eto kod njih nemaš to stalno potenciranje ko je veći Hrvat osim kod šačice hercegovaca i sličnih,verovatno pokrštenih srba...Niti se nameće jedno viđenje hrvatske države...Niti su jaki oni koji se zalžu za priključenje Herceg BOSNE matici...Btw.zašto stalno,ali stalno ovde osvane poređenej sa hrvatiima i to upravo sa strane tzv.srpskih patriota...Ja da ih mrzim toliko ko vi,ne bih ih pominjao,pravio bih se da ne postoje...I nikako ne bih primenjivao nijedno njihovo rešenje kod nas:rotf::mrgreen:

Pa podela Srbin - Srbijanac , nije nastala na osnovu toga ko se vise busa da je Srbin, nego jednom udurmom , AU tajne policje .

U redu , volis Hrvate, i to pravo ti niko ne moze oduzeti .

Daklem ,
Srbin - Srbijanac
Nemac - ????
Sliovenac ????
Bugarin - ????
Rumun - ????
Madjar ????
Italijan -????

Rekoh li ja . Samo prave argumente .

Ehoiraš,to sam ja rekao za vas,uostalom ti si ih prvi pomenuo...Ne mrzim ih,niti ih volim:neutral:.

Doro , sad ove su hrvati manje vazni .
Sta ja mislim o njima , ije predmet razgovore , a mogao bi da bude na nekoj drugoj temi .

Ovde smo se uhvatili za jednu podvalu , i deobu Srba na Srbe i Srbijance .

Za to nema nikakvog opravdanja , osim neznanje nase vestacke elite .

.."Đoni"...nikad..nije mogao parirati..Čorbi..u "to vrijeme"...iako sam Hrvat..slušao sam Boru-čorbu...eeeeee...sad...danas..ne "slušam"..ni jednog ni drugog...ima puno boljih od njih...

za razliku od svih ostalih bendova u bivsoj jugi, mislim da je dzoni jedini koji nikada nije pokusao parirati bilo kome. mislim da je mozda najupecatljiviji muzicar, najoriginalniji, naj.. na bivsoj muzickoj sceni. ima jos originalnih bendova, ali on je nekako...

Nemac i Austrijanac? Englez i protestant iz Alstera?
200908_marcvallee_protestant_unionist_march_london_blog_2.jpg
Nema većih engleza od protestanta iz Alstera,slično kao kod nas sa Srbima iz nekih geografskih oblasti.

Pa podela Srbin - Srbijanac , nije nastala na osnovu toga ko se vise busa da je Srbin, nego jednom udurmom , AU tajne policje .

U redu , volis Hrvate, i to pravo ti niko ne moze oduzeti .

Daklem ,
Srbin - Srbijanac
Nemac - ????
Sliovenac ????
Bugarin - ????
Rumun - ????
Madjar ????
Italijan -????

Rekoh li ja . Samo prave argumente .

italija - italijan
rusija - rus
pakistan - pakistanac
kenija - kenijac

nema pravila koje je opste primenljivo

I gde su ti , logicaru , argumenti , vezni za ovu malu raspravu koju smo imali ovde .

Nema ,

A nacinalizam nema nikakve veze sa tim .
Ima,ali kao i obično spinuješ,ko i svi,pa nema razloga pričati...E,bre,ko da su Srbi iz Srbije maloumni pa im neki austrijanac preko sredstava propagande,u vreme kad su odnosi između Srbije i Austrije bili na nuli,utisnuo u glavu da su državljani države Srbije i tada sa granicama do Drine i Save:hahaha::hahaha::hahaha:Dokle će te omalovažavati srpski intelekt:cool:

Back