Nećemo "nudla turiste"

Ukoliko ste mislili peške pa sa nekim improvizovanim plovilom da krenete na put od 18.000 km i da jedete nudle na Novom Zelandu...neće moći :rtfm:

Doista nisam sigurna kako će sprečiti ljude da jedu nudle ukoliko žele ali valjda ćemo jednom i to saznati :)

U svakom slučaju...Pripremite se za ovo putovanje adekvatno....Ništa od paradajza, nudli i tome slično :lol:

Ministar turizma Novog Zelanda: Nećemo "nudla turiste"

the-hobbit215-594x309.jpg

Stjuart Neš, ministar turizma Novog Zelanda, kaže da će država "bez stida" ciljati na bogate turiste, za razliku od "paradajz turista", odnosno onih, kako je rekao, koji "putuju po zemlji jedući nudle koje se spremaju za dva minuta".


Ministar turizma Novog Zelanda ponovo je izrazio averziju prema gostima sa malim budžetom, rekavši da zemlja neće nastojati da privuče one koji "putuju zemljom za 10 dolara dnevno jedući nudle".

Stjuart Neš je rekao da će zemlja bez stida nastaviti da se fokusira na "visokokvalitetne" velike potrošače, uprkos tome što stručnjaci navode da takvi posetioci obično imaju mnogo veći uticaj na životnu sredinu i ne moraju nužno da više doprinose ekonomiji.
Ne mogu baš da zamislim da je neki ozbiljan čovek ovo izjavio. Nadam se da je patka jer u suprotom , čovek je debil.
 
ako ikada "doplovim" do NZ-a i otvorim instagram kradem ti ideju :mrgreen:

inace, molim lepo...neko ko ima para da dodje dotle...verujem da ima para i za druge stvari sem da jede nudle...

Vidi, povratnu kartu sam platio pre 2 i po godine, samo 1200 evra.
Hotel je ispao oko 1000 evra za 15 dana.
Hrana i ostalo isto kao u Evropi.

Rentacar je smesan, nekih 20 evra dnevno, bez ikakvih ogranicenja.

Tako da, nije nedostizan taj NZ. 😎

A ministar moze da ga duva 😊😊😊
 
Ukoliko ste mislili peške pa sa nekim improvizovanim plovilom da krenete na put od 18.000 km i da jedete nudle na Novom Zelandu...neće moći :rtfm:

Doista nisam sigurna kako će sprečiti ljude da jedu nudle ukoliko žele ali valjda ćemo jednom i to saznati :)

U svakom slučaju...Pripremite se za ovo putovanje adekvatno....Ništa od paradajza, nudli i tome slično :lol:

Ministar turizma Novog Zelanda: Nećemo "nudla turiste"

the-hobbit215-594x309.jpg

Stjuart Neš, ministar turizma Novog Zelanda, kaže da će država "bez stida" ciljati na bogate turiste, za razliku od "paradajz turista", odnosno onih, kako je rekao, koji "putuju po zemlji jedući nudle koje se spremaju za dva minuta".


Ministar turizma Novog Zelanda ponovo je izrazio averziju prema gostima sa malim budžetom, rekavši da zemlja neće nastojati da privuče one koji "putuju zemljom za 10 dolara dnevno jedući nudle".

Stjuart Neš je rekao da će zemlja bez stida nastaviti da se fokusira na "visokokvalitetne" velike potrošače, uprkos tome što stručnjaci navode da takvi posetioci obično imaju mnogo veći uticaj na životnu sredinu i ne moraju nužno da više doprinose ekonomiji.

Не знам шта ћу од секирације због овог!
 
Svi bi turiste koji plate sobu 1500$ noćenje i naručuju jastoga od 2000$ i kobe stejk od 5.000$ ali jbg. ne mere što bi rekli Ličani...
Moraš i da zaslužiš nečime takve turiste. Ovo definitivno nije taj tip destinacije niti može biti.
Njima je verovatno 2/3 posetilaca iz Australije sa sličnim mentalitetom i navikama i standardom pa i ne vidim gde tu ima prostora puno za "dranje", otprilike kao mi kad odemo u Makedoniju ili Bosnu. "Znaš me znam te, a i znam kilo jagnjetine koliko je..ajde da se ne glupiramo."
 

Back
Top