Quantcast

НЕЋЕ СЕ ИСПЛАТИТИ Сваки други возач у Србији неће моћи да региструје аутомобил!

buudala

Legenda
Poruka
61.886
I ja sam naveo samo primer kako bi to moglo da se resi pa da jedina kontorla ne bude samo prilikom registracije.

Ako taj prosecni gradjanin koji radi za 400e moze da priusti auto , registraciju osiguranje i gorivo, moze da priusti i da zameni nesipravni deo u svom
autu da bi prosao tehnicki.
Može i hoće, ali da ga ne teraju da četiri meseca godišnje radi za to uvodeći nekakve eurostandarde.
Tehnička ispravnost vozila nema veze sa emisijom gasova. To je jedna novotarija i izmišljotina koja služi da bi se šišala raja.
Ukidanje akciza i poreza na TNG je jedino praktično moguće rešenje kojim bi i najsiromašnijem sloju građana bilo omogućeno da priušti sebi automobil koji je pored tehičke ispravnosti i ekološki prihvatljiv .

doppler

Domaćin
Poruka
3.251
Može i hoće, ali da ga ne teraju da četiri meseca godišnje radi za to uvodeći nekakve eurostandarde.
Tehnička ispravnost vozila nema veze sa emisijom gasova. To je jedna novotarija i izmišljotina koja služi da bi se šišala raja.
Ukidanje akciza i poreza na TNG je jedino praktično moguće rešenje kojim bi i najsiromašnijem sloju građana bilo omogućeno da priušti sebi automobil koji je pored tehičke ispravnosti i ekološki prihvatljiv .
Ne vidim problem treba da urade i jedno i drugo, i smanjenje akciza i poreza na TNG a da se voze ispravni automobili sa filterima.

Kako ste niste ovako bunili kada je Vucic potpisivao Briselski sporazum, ukinuo institucije i prisvoji sve glavne tv
nego eto euro3 i Dpf filter je mesto gde povlacite crvenu liniju.

buudala

Legenda
Poruka
61.886
Ne vidim problem treba da urade i jedno i drugo, i smanjenje akciza i poreza na TNG a da se voze ispravni automobili sa filterima.

Kako ste niste ovako bunili kada je Vucic potpisivao Briselski sporazum, ukinuo institucije i prisvoji sve glavne tv
nego eto euro3 i Dpf filter je mesto gde povlacite crvenu liniju.
Bunio sam se i još uvek se bunim.
Nemoj da govoriš o meni kao da me poznaješ i lepiš mi neke etikete koje ne stoje.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
37.315
I ja sam naveo samo primer kako bi to moglo da se resi pa da jedina kontorla ne bude samo prilikom registracije.

Ako taj prosecni gradjanin koji radi za 400e moze da priusti auto , registraciju osiguranje i gorivo, moze da priusti i da zameni nesipravni deo u svom
autu da bi prosao tehnicki.
Iznajmljujem filtere na dan.....50e po danu....

Otvaram i agenciju za pripremu vozila za tehnicki pregled...

franak

Buduća legenda
Poruka
25.967
........samo TNG u gradskim naseljima.
U selima biodizel i bioetanol.

Umesto da daje novac za kupovinu elektro zagađivača, država da podrži proizvonju biodizela i bioetanola.

Već smo prijatelju diskutovali o solarnoj energiji,ali domaćinske teme nisu popularne u Srbiji.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.