НЕЋЕ ОСТАТИ НИ "М" ОД МОНТЕНЕГРА! Шиптари марширају у Тузима! Ори се: УЧК, УЧК...!

И мени се чини.

Мислим да је време да Диктатор оде у пензију.

Jedan je na odlasku :

Screenshot_2-7.png
 
Problem je u tome da Albanci zahtevaju 110%.Narko dolarima su lobirali kod zapadnih politicara,za svoje pare traze maksimum

Mislim da bi se dogovorili, znaju i oni koliko (ne)mogu i da koliko sutra kad vetar dune sa druge strane mogli bi da ostanu bez ista ili da imaju strahovite gubitke kako u ljudstvu tako i ekonomske koje rat nosi.
Dukljanima bi to bio poslednji udarac i pojeli bi ih Srbi i Albanci.
 
Мислим да је пред њим мало већи изазов од одласка у пензију: како да избегне затвор, а да га тај маневар што мање кошта

Ako je njegova sloboda u pitanju , nece pitati nikoga u CG "posto kosta"...
 
Није ни ово добро. Милогорцима ови свакако не сметају, иста је то сорта. Они чак преко својих режимских историчара и других сератора убеђују себе да су исто као Малисори.
Опет ће коштати живаца ,и не дај Боже нечег горег, тамошње Србе, наш народ.
 
Није ни ово добро. Милогорцима ови свакако не сметају, иста је то сорта. Они чак преко својих режимских историчара и других сератора убеђују себе да су исто као Малисори.
Опет ће коштати живаца ,и не дај Боже нечег горег, тамошње Србе, наш народ.

tamosnjim srbima je najbolje da se presele u srbiju
 
tamosnjim srbima je najbolje da se presele u srbiju

ne najbolje je da se 100.000 Srba preseli u Crnu Goru i da opet Crnu Goru prikljucimo ujedinjenim srpskim drzavama Srbiji i Republici Srpskoj

USD = Ujedinjene Srpske Drzave

United States of Serbia

USoS
 
Ne vidim nesto dramaticno u ovome.Albanci i Crnogorci su tradicionalni saveznici nesto tipa kao Albanci i Turci.U toku bombardovanja Srbije cujem da su iskljucivali struju vojsci postavljali lokatore za NATO avione,mozda tu ima lazi ali meni vise lici na istinu. Crna Gora je medju prvima priznala Kosovo,cak je vlada Crne Gore poklanjala oruzje Kosovskom zastitinom korpusu ili su ih zvali na obuku.P.S kolko primjetim Albanci znaju dobar dernek i muziku napraviti dok Crnogorci se nikad nisu znali ni veseliti ni igrati.

- - - - - - - - - -

 
Једина штета је што Последњи Европски Диктатор има Совјетогузинску Опозицију.

Да је Опозиција У Брдима мудра, пригрлила би Милтона и Жан Клод Јункера, и резултати избора би се знали дан пре истих у 17:00.

https://forum.krstarica.com/showthread.php/824032-ĐUKANOVIĆ-JE-ŠEF-KRIMINALNE-HOBOTNICE-Afera-koverat-potresa-Crnu-Goru-Knežević?p=36995218&viewfull=1#post36995218

Diktator ima prosrpsku opoziciju, i to je jedino što je bitno, kada su mediji u pitanju.
Ocrnjivanje dalje ide po standardnom četnici, sovjetoguzinci principu.
Dakle samo udri, ne valja se unositi.
I to prolazi, Milo ima simpatije i na Zapadu, i u Srbiji.
 
ne najbolje je da se 100.000 Srba preseli u Crnu Goru i da opet Crnu Goru prikljucimo ujedinjenim srpskim drzavama Srbiji i Republici Srpskoj

Netacno. Veleizdajnike i teroriste treba pobiti, dakle crnogorce, hrvate, bosnjake. Nasi partneri su Siptari, Talijani, Austrija, Madjari da vrate svoje teritorije od tih veleizdajnika i terorista.
 
Šta imaš ti dijelit jadan kad će ionako neće bit do kraja ovog vijeka. Svake godine vr manjka oko 50 hiljada.

Ne pravi budalu od sebe.Ti si umro pre par god.Čak nas je i na forumu o tome obavestila tvoja žena.Ne glupiraj se i vrati se u svoje grobno mesto.
 
Кнежевић је рекао пре неки дан да ће ЦГ да изврши напад на Србију , то је рекао за време ратификације о приступању МК у НАТО на седници ЦГ парламента ..мислим да је то НА жалост веома могуће очекивати у будућности
 
Кнежевић је рекао пре неки дан да ће ЦГ да изврши напад на Србију , то је рекао за време ратификације о приступању МК у НАТО на седници ЦГ парламента ..мислим да је то НА жалост веома могуће очекивати у будућности

Претпостављам да ће разлог бити решавање старог територијалнох спора. Пећ-Дечане-Ђаковица-Призрен. То поврате у свој састав, и ето опет услова да се књаз Мило прогласи за краља.
Има све услове за то, богат је, народ га воли, влада већ неколико деценија.. Реинкарнација Николе.
 
Претпостављам да ће разлог бити решавање старог територијалнох спора. Пећ-Дечане-Ђаковица-Призрен. То поврате у свој састав, и ето опет услова да се књаз Мило прогласи за краља. Има све услове за то, богат је, народ га воли, влада већ неколико деценија.. Реинкарнација Николе.
не , него ће да поведе напад на Србије уз наређење НАТО ПАКТА ..Има велике апетите , сигурна сам да и он жели део колача за себе
 
Ne pravi budalu od sebe.Ti si umro pre par god.Čak nas je i na forumu o tome obavestila tvoja žena.Ne glupiraj se i vrati se u svoje grobno mesto.

Toliko ga je pogodilo ovo u Tuzima da mu nije bilo lijeno da se nakon par godina vrati na Krstu da krivi...pa Srbe :D

Ima logike :mrgreen:
 
Netacno. Veleizdajnike i teroriste treba pobiti, dakle crnogorce, hrvate, bosnjake. Nasi partneri su Siptari, Talijani, Austrija, Madjari da vrate svoje teritorije od tih veleizdajnika i terorista.

siptari nikada nece biti nasi partneri

Siptari su partneri i saveznici Milogorcima

Nasi partneri i saveznici su Rusi
 
Može još 20 godina da vlada opušćeno .

Ladno...dok mu ne dosadi.


A što se tiče nekakve pretnje zatvorima, to su gluposti, koliko su samo Italijani pretili pre ...pa ima i 20 god. zbog šverca cigareta i ostalo, gde je Milo akter, pa nikom ništa...

- - - - - - - - - -

Није ни ово добро. Милогорцима ови свакако не сметају, иста је то сорта. Они чак преко својих режимских историчара и других сератора убеђују себе да су исто као Малисори.
Опет ће коштати живаца ,и не дај Боже нечег горег, тамошње Србе, наш народ.

Ne baš, podeljeno je "tržište"....pre neki dan čuvar na Pg aerodromu izjurio šiptarčiće koji su pokazivali rukama ukršeni znak Velike Albanije....

Mđtm, istina je da CG nema ko ni da brani....
 

Back
Top