NEĆE MIGOVE: Bugari KUPUJU AMERIČKE F-16

комшија

Stara legenda
Poruka
90.809
http://mondo.rs/a1201918/Info/Svet/Bugarska-kupuje-osam-aviona-F-16.html

NEĆE MIGOVE: Bugari KUPUJU AMERIČKE F-16 (VIDEO)


Vlada Bugarske odlučila je danas da kupi osam američkih lovačkih aviona "f-16". Ugovor je vredan 1,25 milijardi dolara.

f-16


10.07.2019. | 17:55

Vlada u Sofiji dala je odobrenje ministru odbrane Krasimiru Karačanovu da potpiše ugovor o kupovini aviona.
Zamenik ministra odbrane Atanas Zaprijanov izjavio je da je ugovor vredan 1,25 milijardi dolara i da uključuje avione, oružje, opremu i trening za pilote.


Očekuje se da će avioni biti isporučeni do 2023. godine. Tada bi trebalo da zamene zastarele sovjetske avione koje sada imaju.



СВАКА ЧАСТ КОМШИЈЕ БУГАРИ ШТО СТЕ УСПЕЛИ ДА СЕ ИЗМИГОЉИТЕ И ПОБЕГНЕТЕ ОД РУСКЕ ЧИЗМЕ!
 
Koliko se ja razumem u politiku, svaki menadzer malovece americke, kanadske, engleske i francuske kompanije ima vazniji potpis od tog vojnika bugarske, Nato, armije...Bar se to kod nas videlo u proteklih 30 godina....nasa "elita" je kupovala sve sto joj nude neki srbofrancuzi, srboameri, srbokanadjani....jedva se vratismo na rusko naoruzanje...
 
СВАКА ЧАСТ КОМШИЈЕ БУГАРИ ШТО СТЕ УСПЕЛИ ДА СЕ ИЗМИГОЉИТЕ И ПОБЕГНЕТЕ ОД РУСКЕ ЧИЗМЕ!

hahaha kakve veze ima "čizma" sa jednim ili drugim kapitalistima koji samo gledaju kome će prodati svoje oružje.
Umesto da se novac ulae u razvoj nauke, ulaže se u razvoj oružja za uništavanje onoga što nauka stvori a samo u cilju da bogati pojedinci budu još bogatiji, odnosno očuvaju svoje bogatstvo.

Nema ništa gluplje od običnog smrtnika koji silno brani ekstremni kapitalizam samo zato jer mu je kapitalistički gazda rekao da to valja.
 
СВАКА ЧАСТ КОМШИЈЕ БУГАРИ ШТО СТЕ УСПЕЛИ ДА СЕ ИЗМИГОЉИТЕ И ПОБЕГНЕТЕ ОД РУСКЕ ЧИЗМЕ!

Морали су мало да орасположе Американце због Јужног тока. Али, дејство је краткотрајно и поново ће постати неутешни због пенетрације руских цеви у ткиво НАТО-a.
 
То је застарео авион!
Ako su novi aparati F-16V blok70 kao što sam pročitao negde imaće trenutno najmoderniji avion od svih u okruženju(dok i ako Turci ne dobiju F-35) koji će biti u funkciji narednih 30 godina barem . Na neki način rešavaju pitanje RV-a na duži rok,s obzirom na potrebe. Ako imaju te pare da daju na naoružanje alal vera,

A ako već kupuju onda bolje ovako nego da se mlate sa polovnim kantama pred istekom resursa kao mi i zamalo Hrvati da im je prošla kombinacija sa Izraelom.
Inače kako stvari stoje od ozbiljne modernizacije 29-ki verovatno neće biti ništa. Tako da ne znam čemu ruganje. Ja bih ipak više voleo da sam u mogućnosti da preplatim novi Volvo CX-90 nego da čekam da mi neko pokloni (za pare :lol: ) Opel Astru pred veliki servis.
 
Ako su novi aparati F-16V blok70 kao što sam pročitao negde imaće trenutno najmoderniji avion od svih u okruženju(dok i ako Turci ne dobiju F-35) koji će biti u funkciji narednih 30 godina barem . Na neki način rešavaju pitanje RV-a na duži rok,s obzirom na potrebe. Ako imaju te pare da daju na naoružanje alal vera,

A ako već kupuju onda bolje ovako nego da se mlate sa polovnim kantama pred istekom resursa kao mi i zamalo Hrvati da im je prošla kombinacija sa Izraelom.
Inače kako stvari stoje od ozbiljne modernizacije 29-ki verovatno neće biti ništa. Tako da ne znam čemu ruganje. Ja bih ipak više voleo da sam u mogućnosti da preplatim novi Volvo CX-90 nego da čekam da mi neko pokloni (za pare :lol: ) Opel Astru pred veliki servis.
Тај ловац-бомбардер је неупотребљив за заштиту неба наспрам руских СУ-30СМ, СУ-35, СУ-57, МиГ-31 и МиГ-35.
Пошто ће престојећи сукоб базирати на превласти у ваздух, питање је пре свега како ће понашати приликом ометања, Руси су испред НАТО пакта у системима за ометање и контраометање у ваздуху.
 

Back
Top