Quantcast

Nece bluetooth

james-bond-007

Zainteresovan član
Poruka
236
imam laptop fujitsu AH530 i imam probles sa sabluetooth-om. Neceuopste da funkcionise. isao sam u Device Menager i zapazio ovo:
vjerovatno su driveri,ali nigdje ih ne mogu naci. Sta god da skinem,nece. Ako neko moze da mi pomogne,bio bih zahvalan, Hvala unaprijed :D:D:D

Poslednja izmena:

Qurajber

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.259
Deinstaliraj postojeće drajvere za bluetooth. Pretpostavljam da je Win 7 u pitanju jer ne vidim da si napisao koji OS koristiš. Skini originalne drajvere odavde http://support.ts.fujitsu.com/Download/Index.asp?lng=COM&Level1=&LNID=44.
U polje gdje piše Product search by Serial-/Identnumber upiši serial numer koji ti piše sa donje strane laptopa i klikni na Continue....Otvorit će se prozor sa drajverima za tvoj laptop...Ako želiš možeš i u poruku upisati serial pa ćemo zajedno vidjeti koji su za tebe...

james-bond-007

Zainteresovan član
Poruka
236
Deinstaliraj postojeće drajvere za bluetooth. Pretpostavljam da je Win 7 u pitanju jer ne vidim da si napisao koji OS koristiš. Skini originalne drajvere odavde http://support.ts.fujitsu.com/Download/Index.asp?lng=COM&Level1=&LNID=44.
U polje gdje piše Product search by Serial-/Identnumber upiši serial numer koji ti piše sa donje strane laptopa i klikni na Continue....Otvorit će se prozor sa drajverima za tvoj laptop...Ako želiš možeš i u poruku upisati serial pa ćemo zajedno vidjeti koji su za tebe...
pokusavao sam,skinem i nece. evo mozes i ti pokusati (YL9A377307)

Qurajber

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.259
Poslednja izmena:

james-bond-007

Zainteresovan član
Poruka
236
Nije ti dobar ovaj serial....

Nego, koji OS koristiš.....Ako je Win 7 evo ti drajvera sa njihove druge stranice...

http://www.pc-ap.fujitsu.com/support/drv_lb_win7_AH530_W732.html

Naravno, prije nego što instaliraš nove drajvere, deinstaliraj stare i restaruj računar....
Dzabe,sve je opet isto. OS mi je Windows 7 Ultimate,a serial: YL9Q377307... Uninstallirao sam drivere i kad sam ponovopokrenuo sistem,sam je poceo traziti drivere,al ih nije nasao... kad sam ovo instalirao,opet sve po starom... :dash:

Qurajber

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.259
Bluetooth je radio 2 mjeseca i samo prestao,pocelo zajebavati sa tim. Znaci ako je radio,moraju to rijesiti da radi opet. Nisam ja kupio laptop da mi svakih nekoliko crkava po nesto
Druže, kod tebe je problem sa drajverima i pratećim softverom... ako ne možeš riješiti nosi u servis ali operativni sistem i prateći softveri ne podliježu garanciji....imaš garanciju samo na hardver i samo je njihova dobra volja hoće li ti to besplatno uraditi...

Anna Hiwatari

Domaćin
Poruka
4.456
Ja imam laptop HP Compaq Presario CQ57 i kada sam ga narucila, u specifikacijama je pisalo da ima u sebi inst. bluetooth.
Ali kad hocu da posaljem nesto i da nadjem telefon, nece da pronadje nista. A ni tel nece da pronadje laptop... Ukljucila sam vidljivost oba i dalje nece...
pokusala sam i da update-ujem bluetooth i kaze mi da je sve "up to date" ali i dalje nista...

Molim vas, pomozite! hvala

Qurajber *

Poznat
Banovan
Poruka
7.162
Ja imam laptop HP Compaq Presario CQ57 i kada sam ga narucila, u specifikacijama je pisalo da ima u sebi inst. bluetooth.
Ali kad hocu da posaljem nesto i da nadjem telefon, nece da pronadje nista. A ni tel nece da pronadje laptop... Ukljucila sam vidljivost oba i dalje nece...
pokusala sam i da update-ujem bluetooth i kaze mi da je sve "up to date" ali i dalje nista...

Molim vas, pomozite! hvala
Instaliran je drajver za bluetooth ali šta je sa softverom koji treba da obavi posao....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.