Nebojša Zelenović - od malopre moj favorit

opoziciji fale mediji

Na moju veliku zalost vecini je mozak u televizoru

Sad da na televiziji svi kanali govore kako je Vucic pokrao drzavu ,a da je npr Ceda Jovanovic spas i dobar vecina bi glasala za Cedu.
Mir je, dinar je čvrst, nezaposlenost je minimalna.

Plus preko medija pozitiva.

Sad evo imamo i alternativu, može da bude i promena glavnog glumca, a promene prijaju ...

Daće Bog, neće nam se obiti o glavu - već biti na radost.

Čini mi se da Zeleni može da odigra bar jedan mandat dobrog premijera.

Poslednja izmena od moderatora:
Potpisao je Sporazum sa narodom, a onda izdao sopstvenu reč. POTPISANU reč i izašao na lokalne izbore u Šapcu, pa onda kukao što ga izbacuju iz Saveza za Srbiju.

Cela poenta potpisivanja tekstova jeste da se da jača reč, da ne bude samo nešto verbalno.

Covek koji tako nešto uradi znaci da mu reč vrlo malo vredi.

Nisam pažljivo pratio te zaebancije ...
Ali vidim da bi uz određenu podršku mogao mnogo da učini za građane, za sve nas.

Kao Jokić u Denveru. Uz podršku celog tima čovek pruža neverovatne partije, i vodi svoj tim do Olimpa.

Захваљујем на коментару али ти си Србски непријатељ...
Ти си бот,сендвичар,следбеник оног копилета Фахрија Муслијуа и немој више НИКАД да цитираш моја Писанија..бар до Избора.

Издајници,сви ћете у Затворе.

Čim ti pišeš srbski ... nisi od mojih !

Neverovatno!!! Svi bi da se otarase Vucica posto poto bez da imaju i blage veze kakvo bi drugo zlo i posast zauzelo njegovo mesto.
Nijedan iz bilo koje koalicije nema nikakav plan ili program za Srbiju osim da se Vucic smeni. LUDILO!

Zato nama i treba vrlo specijalan vladar, Zelenovića će teško prihvatiti, on je samo "jednostavno normalan".

Njima treba Vučić, čovek koji dobro radi, ali ima javni nastup koji je ne daj bože ...

Јели Обилићу
Да ли ти агитујеш овде за СНС годинама и какве Привилегије уживаш приликом свог полтронства Вођи док нам Народ скапава од Глади?

Ma ja sam slab navijač. Gledam Barsu i oduševim se. Sledeće srede gledam Liverpul - oni mi još bolji.

Ne dao Bog da im od mene nešto zavisi.

Zašto bre ?
Koga je šta prevario ?
Nije dobro to bezidejno skidanje neke osobe sa vlasti....
Svako ko odustane od svojih planova da bi nekog smenio sa vlasti, ustvari cini veliku stetu....
Otvara prostor jeftinim probisvetima, a sam narod nije zeljan ili svestan vrednosti promene...

Dobijaju dve lose strane, oportunisti i poltroni , i glupaci u narodu, a gube oni koji su imali stavove i ideje..

Nije dobro to bezidejno skidanje neke osobe sa vlasti....
Svako ko odustane od svojih planova da bi nekog smenio sa vlasti, ustvari cini veliku stetu....
Otvara prostor jeftinim probisvetima, a sam narod nije zeljan ili svestan vrednosti promene...

Dobijaju dve lose strane, oportunisti i poltroni , i glupaci u narodu, a gube oni koji su imali stavove i ideje..

Misliš nije dobro demontirati postojeći sistem, i čoveka na vrhu ?
Slažem se !

Američka demokratija nije igra za svakoga. Takvu igru može da igra samo bogat, iskusan, i jedinstven narod.

Takav još ne postoji na planeti, ali tu smo negde. Priključili smo se ligi demokratskih zemalja, nismo šampioni, ali tu smo, vežbamo ...

Он је био градоначелник Шабца, увек мора да се погледа како је оставио тај град и шта је било у том граду, позитивна и негативна последица његове владавине.Требамо гледати дела а не речи

Mir je, dinar je čvrst, nezaposlenost je minimalna.

Plus preko medija pozitiva.

Sad evo imamo i alternativu, može da bude i promena glavnog glumca, a promene prijaju ...

Daće Bog, neće nam se obiti o glavu - već biti na radost.

Čini mi se da Zeleni može da odigra bar jedan mandat dobrog premijera.
Dinar je laž i ja bih voleo da prati realnu vrednost. Sve poskupelo preko 50% a dinar i dalje čvrst, isti kurs? Bravo genije.

Dinar je laž i ja bih voleo da prati realnu vrednost. Sve poskupelo preko 50% a dinar i dalje čvrst, isti kurs? Bravo genije.

Ја годинама нисам могао да уштедим 100 јура.
Од почетка године уштедех 700 комата.

Ти претерано читаш лоша штива,
не верујеш својој држави ...

Умри !!!

Ја годинама нисам могао да уштедим 100 јура.
Од почетка године уштедех 700 комата.

Ти претерано читаш лоша штива,
не верујеш својој држави ...

Умри !!!
Me verrujem Malom Lažnom bez diplome i brnabiću, ekonomskim zmajovima. Evro treba da ide bar na 150 dinara. A ne da nas kradu lažnim kutsom dok evro i dolar svakdnevno menjaju kurs. Lopovi.

Он је био градоначелник Шабца, увек мора да се погледа како је оставио тај град и шта је било у том граду, позитивна и негативна последица његове владавине.Требамо гледати дела а не речи
А како би ти водио град, једини опозициони у земљи...баш да те видим....генги нема...па ти руковиди...

Back