"Небојша Бакарец: Отворено писмо Борису Тадићу..."

:lol: Ударила му крв у главу.

Ma ne, pa najcesce covek (pogotovu muskarac) u letnjem periodu pocrni u predelu lica i vrata, zbog majica koje nosi (dok jos ne ode na more). Na to sam mislila. ;)

E, sad kod ovog je nesto obrnuto, ali ne cudi me. On je ekscentrik i egocentrik, pa se mozda sam "obojio'.

То што је неко ексцентричан не значи ни да је луд, ни да је глуп.

Ne, taman posla.

Ali ovde nije rec o obicnom ekscentriku, vec o egocentriku koji misli da je 100% u pravu.

"Prazna tikva" puna samopouzdanja.

Poslednja izmena:
files.php

Fotošop...

Da bre, pa o njemu je tema.
Nije fotosop, znam X muskaraca koji brijaju i vrat, tako da je beliji, kao i lice,u odnosu na ostalo.
Бакарец јесте ексцентрик али свака му је на месту што се тиче политичких тема.
Коју замерку имаш на написани текст?

Ne vredi vam više plašenje naroda sa SRS-om.z:D

Upalilo je 2004. i 2008. godine, ali neće više. Dosta je bilo prodavanja magle.
To nije bilo lažno plašenje, već je zaista postojala opasnost da pobede.

Jedini razlog što je opasnost konačno otklonjena 2008, je što je BoTa razbio SRS.

SRS i DSS imaju ukupno oko 10% biračkog tela, a Srbija je svejedno na
evropskom dnu. Sa DS, G17+ i SPS-om Srbija je dotakla dno. Dno dna.

Bruka.

Sramota.

Katastrofa.
Bili bismo u svakom slučaju na začelju Evrope,
samo je pitanje da li sa platom od 3 evra, 30 evra, ili 300 evra.

Pomak nabolje se sastoji u tome što smo prevazišli dohotke od €3 i €30 koji su krasili pretpetooktobarski period, i prešli na nešto snažnija primanja od €324.

Rekoh vec, al' 'ajde da ponovim. Konfuznost i nepovezanost recenica, kao da je daleko bilo,oboleo od senilnosti ili neuroze pa mu je misao postala "salata od reci'.

Pa debilan je tekst jer ima milion stvari zasto treba kritikovati i pljuvati Tadica i rezim , a on se najprimitivnije seljacki uhvatio njegove zene , dece , roditelja , bivse zene i slicno ... ono ko kad bi neko pisao tekst u kome pljuje Kostunicu zato sto je impotentan i jalov ,a ne zbog politike i ucinka na vlasti , naravno ne mislim na pisanija po forumu nego na javne licnosti tipa Bakarec . Mislim koga boli qurac dal se Kostunici ne dize pa nema dece , ili dal Tadic spava sa svojom zenom ili sa nekim petim i sta misle njegovi matorci od 9 banki o tome , problem je stetnost i vlasti za gradjane i drzavu , a ne frizerajski tracevi ko se svalera , ko je gej i ko se obukao kao profuknjaca ....

Poslednja izmena:
Rječenice su nabacane i nepovezane...

Osim toga, opsednut je (Tadicevom) licnoscu politicara na malo neuobicajen nacin.

Pa debilan je tekst jer ima milion stvari zasto treba kritikovati Tadica i rezim , a on se najprimitivnije seljacki uhvatio njegove zene , dece , roditelja , bivse zene i slicno ... ono ko kad bi neko pisao tekst u kome pljuje Kostunicu zato sto je impotentan i jalov ,a ne zbog politike i ucinka na vlasti , naravno ne mislim na pisanija po forumu nego na javne licnosti tipa Bakarec . Mislim koga boli qurac dal se Kostunici ne dize pa nema dece ili dal Tadic spava sa svojom zenom i sta misle njegovi matorci od 9 banki o tome , problem je statnost reima i vlasti za gradjane , a ne frizerajski tracevi ko se svalera , a ko je gej ....

Tako nekako. Kritiku svodi na licni i prizeman nivo.

(Vrlo bitno da li ide u "Silikonsku dolinu", briga me).

Cak ni Tihi nije uspeo da sastavi takav tekst.;mrgreen;

Poslednja izmena:
Pa debilan je tekst jer ima milion stvari zasto treba kritikovati i pljuvati Tadica i rezim , a on se najprimitivnije seljacki uhvatio njegove zene , dece , roditelja , bivse zene i slicno ... ono ko kad bi neko pisao tekst u kome pljuje Kostunicu zato sto je impotentan i jalov ,a ne zbog politike i ucinka na vlasti , naravno ne mislim na pisanija po forumu nego na javne licnosti tipa Bakarec . Mislim koga boli qurac dal se Kostunici ne dize pa nema dece , ili dal Tadic spava sa svojom zenom ili sa nekim petim i sta misle njegovi matorci od 9 banki o tome , problem je stetnost i vlasti za gradjane i drzavu , a ne frizerajski tracevi ko se svalera , ko je gej i ko se obukao kao profuknjaca ....

А што да не пише о томе у каквом је браку, да л' је педер, да ли му је отац био (и остао) удбаш, шта крије у здравственом картону....?
Ето, ако не брига тебе, брига мене и вероватно многе друге, према томе не мери својим аршинима свих 8 милиона у Србији. ;)

Подкачио га је свуда где треба, на свим нивоима и ништа није случајно поменуто.

А што да не пише о томе у каквом је браку, да л' је педер, да ли му је отац био (и остао) удбаш, шта крије у здравственом картону....?
Ето, ако не брига тебе, брига мене и вероватно многе друге, према томе не мери својим аршинима свих 8 милиона у Србији. ;)

Da bre, a svih 8 miliona ljudi cita bas Bakareca.

:lol;

Pa zato sto je to nebitno i zato sto je to zadiranje u privatni zivot i nije stvar politike . Ko kad bi rekli "zasto da ne pisemo da je Kostunica impotentan i jalov? " ,a i jedno i drugo je carsijsko naklapanje bez ikakvih dokaza , a sve i da ih ima, koga boli qurac ? Mislim ok je da se interesuju neobrazovane domacice u pauzi izmedju Farme i turskh serija , ili matorci ispred dragstora pred fajronat , al to nije stvar kojom bi politicari i ozbiljan svet trebalo da se bavi .
Pogotovo je smesno da se bilo cijim privatnim zivotom bavi onakva nakazna kreatura tipa Bakarec , koji je jos sa tim istim zutima lopovima bio 10 godina u beogradskoj vlasti pa se onda nije bunio , em ljakse , em narkoman , em licimur . :mrgreen:

Poslednja izmena:
Pa zato sto je to nebitno i zato sto je to zadiranje u privatni zivot i nije stvar politike . Ko kad bi rekli "zasto da ne pisemo da je Kostunica impotentan i jalov? " ,a i jedno i drugo je carsijsko naklapanje bez ikakvih dokaza , a sve i da ih ima koga boli qurac ? Mislim ok jer da se interesuju neobrazovane domacice u pauzi izmedju Farme i turskh serija , ili matorci ispred dragstora pred fajronat , al to nije stvar kojom bi politicari i ozbiljan svet trebalo da se bavi .
Pogotovo je smesno da se bilo cijim privatnim zivotom bavi onakva nakazna kreatura tipa Bakarec , koji je jos sa tim istim zutima lopovima bio 10 godina u beogradskoj vlasti pa se onda nije bunio , em ljakse , em narkoman , em licimur . :mrgreen:

1. Бакарец није председник државе нити је икад доносио одлуке од значаја за цео народ и државу самим тим твоје критике губе на тежини
2. здравствени картон неког ко води државу је итекако битна ствар јер, сложићеш се, сигурна сам да не би волео да сазнаш да ти је председник нпр. шизофреник, а да ли му се диже то је много мање битна ствар, тачније небитна је
3. не бави се он небитним стварима из председниковог приватног живота, знаш ти и сам то него волиш да пљуцкаш по дсс-у чисто зарад пљуцкања, то ти дође као аутоматизам ;)

POTPUNO SE SALAZEM .

1. Бакарец није председник државе нити је икад доносио одлуке од значаја за цео народ и државу самим тим твоје критике губе на тежини
2. здравствени картон неког ко води државу је итекако битна ствар јер, сложићеш се, сигурна сам да не би волео да сазнаш да ти је председник нпр. шизофреник, а да ли му се диже то је много мање битна ствар, тачније небитна је
3. не бави се он небитним стварима из председниковог приватног живота, знаш ти и сам то него волиш да пљуцкаш по дсс-у чисто зарад пљуцкања, то ти дође као аутоматизам ;)
U pravu si , nisam bio procitao ceo tekst :D , tek je kraj urnebesan gde Bakarec opisuje svu izopacenost tih funkcionera ili koji su vec ... Tadicevih placenika
Обожава кафу „за понети“. Пије кока-колу, капућино или продужени еспресо, а од алкохола вино на чашу, или неки коктел. Омиљена храна му је паста. Вози ауто средње класе. Ако је ожењен, деца му се обавезно зову Маша, Ања, Лана, Ива, Матеја, Филип, Лука, и слично.
Stvarno strasno kakvi su to ljudi , posle ovog gore i ja sam pomalo uplasen ,mislim ako danas pije kafu za poneti i naziva sina Luka ili jos strasnije cerku Anja , sutra ce se sigurno odati "nekrofiliji i sodomiji" kako kasnije objasnjava Bakarec ,a i pazi tek horora "zene im imaju ravnu kosu i voze kola srednje klase " :eek: :eek: ,bolesni manijaci stvarno :sad2:
POTPUNO SE SALAZEM .
Znamo Boro ti si covek seljak , seres uz drvo , boli tebe ... :D

Poslednja izmena:

Back