Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
jeste peravizisli sujetu i štaveć
kad vam neko u smislu ljis odnosa kaže ne
iliti kad vas iskulira i odbije?
i dokle je pristojno napadati i pokušavati, tj dokle to radite?
(bez krsta-style odgovora pls)

jeste peravizisli sujetu i štaveć
kad vam neko u smislu ljis odnosa kaže ne
iliti kad vas iskulira i odbije? nikada me niko nije odbio iliti iskulirao, ali neka odgovor bude da, prevazišla sam.
i dokle je pristojno napadati i pokušavati, tj dokle to radite? pristojno je napadati sve dok to ne postane nepristojno.
(bez krsta-style odgovora pls)
jeste peravizisli sujetu i štaveć
kad vam neko u smislu ljis odnosa kaže ne
iliti kad vas iskulira i odbije?
i dokle je pristojno napadati i pokušavati, tj dokle to radite?
(bez krsta-style odgovora pls)
jeste peravizisli sujetu i štaveć
kad vam neko u smislu ljis odnosa kaže ne
iliti kad vas iskulira i odbije?
i dokle je pristojno napadati i pokušavati, tj dokle to radite?
(bez krsta-style odgovora pls)
jeste peravizisli sujetu i štaveć
kad vam neko u smislu ljis odnosa kaže ne
iliti kad vas iskulira i odbije?
i dokle je pristojno napadati i pokušavati, tj dokle to radite?
(bez krsta-style odgovora pls)
jeste peravizisli sujetu i štaveć
kad vam neko u smislu ljis odnosa kaže ne
iliti kad vas iskulira i odbije?
i dokle je pristojno napadati i pokušavati, tj dokle to radite?
(bez krsta-style odgovora pls)
Sujetna sam,ali nikada nisam pokusavala vise od jednog puta.Ako nije hteo,on je gubio ne jajeste peravizisli sujetu i štaveć
kad vam neko u smislu ljis odnosa kaže ne
iliti kad vas iskulira i odbije?
i dokle je pristojno napadati i pokušavati, tj dokle to radite?
(bez krsta-style odgovora pls)

jeste peravizisli sujetu i štaveć
kad vam neko u smislu ljis odnosa kaže ne
iliti kad vas iskulira i odbije?
i dokle je pristojno napadati i pokušavati, tj dokle to radite?
(bez krsta-style odgovora pls)
))sta ima da mi kaze ne kad igram na sigurno....a flert i ne dozivljavam kao da se nudim jer je suvise bezazlen....a kroz flert se vidi ko je zainteresovan....muskarci se odmah zakace ako im das i malo povoda....
(pa sto im dajes povoda, jel te tjera neko?(

pa sto im dajes povoda, jel te tjera neko?(
)Pokušaj da zamisliš da te gledam s otvorenim prezirom: Imam svašta protiv tebe, pali

Sa nekim imas nesto ili nemas,dzaba upornost..
Ili joj je drago kad joj napises bilo sta,ili nije,nema treceg
A upornost u vecini slucajeva samo pogorsa neizvesnu situaciju.
