"NE"

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.917
jeste peravizisli sujetu i štaveć
kad vam neko u smislu ljis odnosa kaže ne
iliti kad vas iskulira i odbije?
i dokle je pristojno napadati i pokušavati, tj dokle to radite?

(bez krsta-style odgovora pls)
 
jeste peravizisli sujetu i štaveć
kad vam neko u smislu ljis odnosa kaže ne
iliti kad vas iskulira i odbije?
i dokle je pristojno napadati i pokušavati, tj dokle to radite?

(bez krsta-style odgovora pls)

Pu prvi...:lol:

Prevaziš'o sam tu bolest odavno. Probam na par načina..pa ako niki ne upali...odustanem.. A što sam se sretao sa ženskm sujetom po tom pitanju...muke Tantalove...još kad se uzme u obzir da su to generacije koje su odrastale na latinio sapunicama, mož' misliti načine osvete zbog odbijanja..Nikom da ne poželi čovek..
 
jeste peravizisli sujetu i štaveć
kad vam neko u smislu ljis odnosa kaže ne
iliti kad vas iskulira i odbije? nikada me niko nije odbio iliti iskulirao, ali neka odgovor bude da, prevazišla sam.
i dokle je pristojno napadati i pokušavati, tj dokle to radite? pristojno je napadati sve dok to ne postane nepristojno.

(bez krsta-style odgovora pls)

i evo još par reči samo da bi poruka bila kompletna.
 
jeste peravizisli sujetu i štaveć
kad vam neko u smislu ljis odnosa kaže ne
iliti kad vas iskulira i odbije?
i dokle je pristojno napadati i pokušavati, tj dokle to radite?

(bez krsta-style odgovora pls)

do sada me niko nije odbio.
a verujem da ne bih mogla da se pokupim ako bi se to desilo, pu pu, nece valjda..
 
jeste peravizisli sujetu i štaveć
kad vam neko u smislu ljis odnosa kaže ne
iliti kad vas iskulira i odbije?
i dokle je pristojno napadati i pokušavati, tj dokle to radite?

(bez krsta-style odgovora pls)

Brate..dok je pristojno nista neces ebati..kad ih pocnes napusavati odma ce polegaju..i samo upornos..znas ono u starim klasicima kad se ne da riba poljubiti pa je john wayne dovati misicima i poljubi prvi put na silu..ona njemu shamar..on opet zvaku i pecena je..e tako
 
jeste peravizisli sujetu i štaveć
kad vam neko u smislu ljis odnosa kaže ne
iliti kad vas iskulira i odbije?
i dokle je pristojno napadati i pokušavati, tj dokle to radite?

(bez krsta-style odgovora pls)

Sledi pitanje u čemu je problem, pa ako nema odgovora ili je krajnje bizaran to je onda znak da je krajnje vreme za promenu partnera.
 
jeste peravizisli sujetu i štaveć
kad vam neko u smislu ljis odnosa kaže ne
iliti kad vas iskulira i odbije?
i dokle je pristojno napadati i pokušavati, tj dokle to radite?

(bez krsta-style odgovora pls)
Sujetna sam,ali nikada nisam pokusavala vise od jednog puta.Ako nije hteo,on je gubio ne ja:kafa:
 
sta ima da mi kaze ne kad igram na sigurno....a flert i ne dozivljavam kao da se nudim jer je suvise bezazlen....a kroz flert se vidi ko je zainteresovan....muskarci se odmah zakace ako im das i malo povoda....
 
aaaa, desilo mi se jednom da me je lik zesce iskulirao, a ja se lozila na njega...uh! ('bem mu mamu tupavu!)
a kapiram da je pozitivno biti uporan
moj covek me je spopadao kao lud proslog leta i stvarno nije bilo sanse da mi se skine s' vrata dok ne pristanem da izadjemo
o zemljo draga, koliko sam se nervirala sto je tako napadan i sto nmg da ga se otresem
.....ali bio je zabranjeno voce, izricito mije bilo zabranjeno ma da ga i pogledam (keva i sestra se bunile)
i sada mi je drago sto je bio takav, uporan i lud
srecna sam :)
 
Sa nekim imas nesto ili nemas,dzaba upornost..
Ili joj je drago kad joj napises bilo sta,ili nije,nema treceg:)
A upornost u vecini slucajeva samo pogorsa neizvesnu situaciju.
 

Back
Top