Quantcast

Ne znam da li sam srecna sa njim...

Boki

Buduća legenda
Poruka
25.438
Kolega je u Aprilu dobio korpu od djevojke, nakon 10 godina.
Ona je iz veoma imucne porodice, on je suprotnost...veoma jednostavna radnicka, uredna porodica.

U Aprilu mu govori da vise nije sigurna u ljubav prema njemu (oboje su u 33-oj), a pola godine ranije mene pitaju da im budem kum na svadbi. Pristajem!
On hodao kao izbezumljen, nije mu bilo jasno sta se desava...ona jednostavno prekinula kontakt, zakljucala se u kucu, uzela tri sedmice godisnjeg i lafo, pati.

Sinoc me on zove, kaze, brate, sreo sam je u gradu...ima momka. :think:? Ja ga upitam o cemu se radi...kaze on meni da je decko iz CH i da je sa njim od Aprila...ja :eek:...

Moje pitanje za vas je..."sta se to moglo odigrati u njoj"? Da li je moguce da je neko nekoga nakon 10 godina izbrisao iz srca da bi se prodao za bolje sutra?
Ja ne dolazim do zakljucka...poznajem je...korektna djevojka...ali egoisticna takodje.

...izvolite i unaprijed hvala...

Boki

Buduća legenda
Poruka
25.438
10g je predugo zajedno bar se nisu zenili i imali decu
tvoj drugar treba da uziva sad I juri mlade ***** zeyebava se I provodi da nadoknadi propusteno
To i radi...ali tek sada. Patio je, bas. X sati sam proveo sa njim na telefonu. Pozvao sam ga preko nove godine kod mene u CH...da se malo opusti.

Da li se ona mozda prepala zivota sa nekim kao on? On fino zaradjuje kao komercijalista ali ne moze da joj ponudi ono u cemu je ona odrasla. Stan preko 100m2, vikendice itd...

- - - - - - - - - -

zasto mislis da se prodala? mozda je jednostavno prestala da ga voli kao muskarca
Shvatam...ali pola godine prije raskida je ona mene pitala da im budem kum. To ne shvatam.
On je nju sinoc pitao da li je sretna...ona je izgovorila naslov teme. Jbg...

gost 367210

Poznat
Poruka
9.237
Ona je iz veoma imucne porodice, on je suprotnost...veoma jednostavna radnicka, uredna porodica.

U Aprilu mu govori da vise nije sigurna u ljubav prema njemu (oboje su u 33-oj), a pola godine ranije mene pitaju da im budem kum na svadbi. Pristajem!
On hodao kao izbezumljen, nije mu bilo jasno sta se desava...ona jednostavno prekinula kontakt, zakljucala se u kucu, uzela tri sedmice godisnjeg i lafo, pati.

Sinoc me on zove, kaze, brate, sreo sam je u gradu...ima momka. :think:? Ja ga upitam o cemu se radi...kaze on meni da je decko iz CH i da je sa njim od Aprila...ja :eek:...

Moje pitanje za vas je..."sta se to moglo odigrati u njoj"? Da li je moguce da je neko nekoga nakon 10 godina izbrisao iz srca da bi se prodao za bolje sutra?
Ja ne dolazim do zakljucka...poznajem je...korektna djevojka...ali egoisticna takodje.

ne zameri ali ja stvarno ne mogu da verujem da danas još uvek ima likova koji se čude ovome. našla drugog dok je još bila s tim tvojim drugarem, malo ih vodala uporedo dok tvoj drugar nije ispario a onda je dobio korpu. sad treba da je srećan što se ratosiljo droce i što neće s njom provesti život. tako mu reci

Stevcina zabica

Legenda
Moderator
Poruka
74.162
To i radi...ali tek sada. Patio je, bas. X sati sam proveo sa njim na telefonu. Pozvao sam ga preko nove godine kod mene u CH...da se malo opusti.

Da li se ona mozda prepala zivota sa nekim kao on? On fino zaradjuje kao komercijalista ali ne moze da joj ponudi ono u cemu je ona odrasla. Stan preko 100m2, vikendice itd...

- - - - - - - - - -

Shvatam...ali pola godine prije raskida je ona mene pitala da im budem kum. To ne shvatam.
On je nju sinoc pitao da li je sretna...ona je izgovorila naslov teme. Jbg...
aha, e pa onda nemam pojma...bice da ni ona ne zna sta hoce...cuj sto je sa nekim ako nije srecna s njim :neutral:
mozda se uplasila zbog moguceg braka
Pa zar se ne kaze tako kad raskidas?
Prestane da ga voli a hoce da ispadne korektna.
nemam pojma, nisam nikome tako nesto rekla :malav:

Boki

Buduća legenda
Poruka
25.438
ne zameri ali ja stvarno ne mogu da verujem da danas još uvek ima likova koji se čude ovome. našla drugog dok je još bila s tim tvojim drugarem, malo ih vodala uporedo dok tvoj drugar nije ispario a onda je dobio korpu. sad treba da je srećan što se ratosiljo droce i što neće s njom provesti život. tako mu reci
Ovo sam mu ja rekao x puta...i to je istina...mene je sokiralo...nisam se tome nikada nadao. U poredjenju je onda bas x stepenica ispod njega i ona je bila ta koja je forsirala brak.

Stevcina zabica

Legenda
Moderator
Poruka
74.162
Ovo sam mu ja rekao x puta...i to je istina...ali ono sto ja ne kontam je da je ona njega davila, bukvalno mu nije dala mrdnuti zato sto je cool tip...i na kraju, ovo. Mene je sokiralo...nisam se tome nikada nadao. U poredjenju je onda bas x stepenica ispod njega i ona je bila ta koja je forsirala brak.
ako je stvarno sve tako kako pises, onda je ona budaletina...a on nije ni svestan koliko je srecan sto nije zavrsio sa njom u braku

- - - - - - - - - -

Ti surovo raskidas.
Nije do mene - do tebe je.
da :lol:

waikiki (:

Ističe se
Poruka
2.040

Razvode se ljudi posle 20-30 god braka, nista cudno promene se, vide da to nije to i seku.Zasto je neko egoistican ako nece dalje vezu s nekim?Ne moze se protiv sebe, da bi udovoljili drugima

Poslednja izmena:

dobra predskazanja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
48.615
aha, e pa onda nemam pojma...bice da ni ona ne zna sta hoce...cuj sto je sa nekim ako nije srecna s njim :neutral:
mozda se uplasila zbog moguceg braka

nemam pojma, nisam nikome tako nesto rekla :malav:
a mozda nije htela da povredi njegova osecanja. ljudi ce svasta da kazu, ako im je zao nekoga samo da ne povrede osecanja. to na konto toga da je izgovorila naslovnu recenicu.

gost 367210

Poznat
Poruka
9.237
Ovo sam mu ja rekao x puta...i to je istina...mene je sokiralo...nisam se tome nikada nadao. U poredjenju je onda bas x stepenica ispod njega i ona je bila ta koja je forsirala brak.

ne mogu znati šta je kod njih tačno bilo ali mislim da se ljudi previše oslanjaju na ona instant osećanja druge strane 'gle vuče me za rukav da se oženim njome jao koliko me voli ima da me voli do kraja života'. to je glupost. u bilo kojoj vezi nastupa momenat kad iskušenje nadjača strast (jer strast utihne, što je i normalno). tada se vidi ko koga stvarno voli, poštuje itd. i uostalom, ko poštuje instituciju braka i plaši se Boga.

a ko trči za životinjskim instinktima

moje mišljenje je da je ta ženska uživala u svojoj ulozi buduće neveste i venčanja poput princeze dok nije naišao prvi i uvatio je za da prostiš dupe. tada je shvatila da više voli da bude trotoarka nego princeza :lol:

Poslednja izmena: