Ne želite sex, a zaljubljeni ste?

Šalim se, ne znam skoro sam to čula od jednog tipa. Kaže da me voli ali budući da mi nemamo budućnost može biti samo tucanje, a on to ne želi sa mnom. 🙄 Pa da vidim jesam li ja jedini baksuz 😁😂
Kažu da tako nešto može biti ako te neko voli i poštuje. Šta ti misliš @Lancier ?
Mislim da hoće da te otkači uz nešto što on misli da je cool obrazloženje koje te ne bi povredilo. Ako nije ovo, sto posto nije normalan. U svakom slučaju šta će ti takav.
 
Šalim se, ne znam skoro sam to čula od jednog tipa. Kaže da me voli ali budući da mi nemamo budućnost može biti samo tucanje, a on to ne želi sa mnom. 🙄 Pa da vidim jesam li ja jedini baksuz 😁😂
Kažu da tako nešto može biti ako te neko voli i poštuje. Šta ti misliš @Lancier ?
Manje vise ali i ja sam ovo izgovorila.
Volim ga.
Ali sem seksa nema sta drugo da mi ponudi.
I onda ostanem pre ili kasnije povredjena.
Nije sposoban za tu vrstu ljubavi.
I zasto onda da ulazim opet u to, znam da cu se zapaliti.
Bolje ovako, da ga ne vidim, pa ce da me prodje jednom
 
na to sam i mislila :)
A jel prvo sex pa zavoliš ili zavoliš nezavisno od sexa ili kako?
:lol:
zenski mehanizmi su da obično
zaljubljivanje proradi pre sexa.
ko može zaljubljenu ženu da krivi za pogrešne postupke?

meni lično uvek je bilo draže da nosim tu zaljubljenost kao paravan za sex.
ako je sex morao biti sportsko rekreativni ili u zdravstvene svrhe zbog raznih apstinencija i preskakanja u nekim periodima života bilo mi je važnije zbog sebe nego zbog partnera da mislim da sam zaljubljena.
tako su me učili na zalost, moj um je samo našao mehanizam kako da vozi veleslalom da bi mogo neometano da uziva u sexu.
setio se da se zaljubi
 
Manje vise ali i ja sam ovo izgovorila.
Volim ga.
Ali sem seksa nema sta drugo da mi ponudi.
I onda ostanem pre ili kasnije povredjena.
Nije sposoban za tu vrstu ljubavi.
I zasto onda da ulazim opet u to, znam da cu se zapaliti.
Bolje ovako, da ga ne vidim, pa ce da me prodje jednom
On zeli sebe da sacuva i ja to skroz razumem
Ja to nisam mogao nikad. Ili sam tu ili nisam. Koliko god da košta. Nema tu nešto neke nijanse sive.... :lol:
Gubi se vreme tako i trošiš svoje srce na osobe koje nisu vredne. Mislim da je bolje biti sam nego se upuštati u kombinaciju koja je trula od samog početka.
 
Poslednja izmena:
Zaljubljeni ste, ili ste zavoleli nekoga, mnogo vam je draga osoba, ali ne želite sex sa njom. Dešava li se to? 😁
Da li je ta pojava vezana samo za aseksualne osobe ili se može bilo kome dogoditi?


Pogledajte prilog 1226457

daaaa !

jedna kuvarica mi je omadjijala nepce i stomak. Takve skembice pravi da nisam ni primetio , dobro jesam, da ima nausnice i jacu ruku nego ja.
Jbg ajvar 20god kutlaca i metar drva po turi kuHvanja :lol:
 

Back
Top