• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Ne želite sex, a zaljubljeni ste?

Lily Rose

Aktivan član
Poruka
1.512
Kod mene je obrnuto, bez zaljubljenosti/sviđanja ne želim seks.

Mogu sam haha jer je seks samo pražnjenje...naravno i tehnike. Neko ne može sam pa plati kakvu takvu prisnost ili se zadovolji onim što se nudi

Vođenje ljubavi je strast...ali čupava je ovo tema i namerno ću ostati nedorečen...

Jedna se zaljubila u mene ali je daleko. Ja se nisam zaljubio ali mi se sviđa. Da li ona drži moju slobodnost na tržištu ili pak samo nikako da naleti druga koja bi više od prijateljstva?

Zaljubih se ja i u još jednu, ali ona nije u mene. Ah.. ta ljubav...neuzvraćena...

Znači samo jedna? A koliko pratim za sad tvoj lik i delo na forumu i uživo, znam za više :cistinaocare:

Шмекер

Veoma poznat
Poruka
14.573
Ima toga. Evo npr iz ličnog primera: Meni je ona bila mnogo lepa. Imala je jednu strašnu sliku u kupaćem(prava sex bomba, al joj to ipak nisam rekao), ali eto u njoj sam gledao nešto drugo. Lepu ženu koja drži do svog izgleda iako je u godinama i pomislio sam da sam i ja zbog pre svega zbog svog materijalnog stanja prilika za nju.

Шмекер

Veoma poznat
Poruka
14.573
Ima toga. Evo npr iz ličnog primera: Meni je ona bila mnogo lepa. Imala je jednu strašnu sliku u kupaćem(prava sex bomba, al joj to ipak nisam rekao), ali eto u njoj sam gledao nešto drugo. Lepu ženu koja drži do svog izgleda iako je u godinama i pomislio sam da sam i ja zbog pre svega zbog svog materijalnog stanja prilika za nju.
A onda i jer sam dobar čovek. Mislim da to niko ko je moj kontakt ne može da osporava ili ospori :)

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.