Ne volim limetu (lajm) niti cimet

Enishi_Yukishiro

Domaćin
Poruka
3.744
Stavili lajm da cedim na škampe, ne volim, ali sam pojeo. Mada mi je zapadalo.
Ne volim ni cimet, mada i njega u nuždi jedem.

Mislim da me oba asociraju na nešto veštačko, znači u pitanju je mentalni poremećaj.

Ima li nešto da vama smeta, a nema potrebe?
morski plodovi, ne podnosim.
od ribe jedem samo sarana, mogu ponekad riblje stapice i tunjevinu.

plus, ukus i miris zove mi uzasno smeta.

Indigo3

Veoma poznat
Poruka
10.033
Ne smeta mi ništa iz prirode. Smetam ja drugima sa svojom pričom o crnom i belom luku, smrduckam tu i tamo, mada gledam da sam diskretna, evo,ne oseti se, stvarno, to da se na kilometar oseća... Ma, ne, uveče se konzumira, ujutru je sve već ok..
More, protiv korone nisam bila ni diskretna, samo sam forsirala beli luk, naparavanje, supe i volju za životom.
Žao mi je, ja se ovde borim za svoj život, izvolite disati tamo negde gde miriše na Gucci i Cavalli, ja od toga ne vidim nikakvu korist u ovoj situaciji.

Enishi_Yukishiro

Domaćin
Poruka
3.744
bas osvezava...pogotovo u sadasnjim toplim danima
meni se povraca od toga

jedina stvar koja mi smeta.

Ne smeta mi ništa iz prirode. Smetam ja drugima sa svojom pričom o crnom i belom luku, smrduckam tu i tamo, mada gledam da sam diskretna, evo,ne oseti se, stvarno, to da se na kilometar oseća... Ma, ne, uveče se konzumira, ujutru je sve već ok..
More, protiv korone nisam bila ni diskretna, samo sam forsirala beli luk, naparavanje, supe i volju za životom.
Žao mi je, ja se ovde borim za svoj život, izvolite disati tamo negde gde miriše na Gucci i Cavalli, ja od toga ne vidim nikakvu korist u ovoj situaciji.
ha, Gucci i Cavalli

cronnin

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.356
Mislim da me oba asociraju na nešto veštačko, znači u pitanju je mentalni poremećaj.

Обе речи лимета и цимет имају имет у имену. Како је анаграм од имет -> мите, дакле Мита у множини, значи да је у питању мултипел персоналити дисордер.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.