(Не)весела песмица

Zoroastar

Domaćin
Poruka
3.783
У Србији свега има,
што здрав разум тешко прима,
на челу јој сан-бле Тадић,
а адут за ЕУ Младић.
Синдикати владу руше,
тако што јој баш попуше,
монополе прогањају,
а Луку им поклањају,
а тек какве раде ствари
тзв.опозиционари:
једина им чврста жеља
да се домогну фотеља,
нико благе везе нема,
куд и како из проблема,
али зато добро знају
за власт да се отимају,
пуна политичка сцена
будалина и кретена.
Србија је скроз на дну,
и шта да се ради ту?
Само нешто сасвим НОВО,
као што је нпр. ово www.apsorg.rs
 

Back
Top