Ne tražim muža

Neke traže isključivo ljubavnike, pa se posle rasplaču kad shvate da su samo to za njega, j ebana strana, u svakom smislu. Zašto ne priznaju sebi u samom startu da im treba kvalitetnija, sadržajnija veza? Da traže posvećenost, pažnju, ljubav, a kad već toga ima onda je to kao brak, ili je brak.

Nije sramota tražiti muža, i forum je deo života, gde se može tražiti, a i naći. Ima dosta brakova sklopljenih zahvaljujući Krstarici.
 
Naime, da mi ne zameri @тражим мужа , što postavljam pitanje koje se nadovezuje na njen nik (koji je sarkazam), ali zašto nekome pada na pamet da forumašice dolaze na forum da bi našle muža? :lol:

Ima li neki razlog za to?
Msm, ko još traži muža i šta će nam to? :lol:


200.gif
da te mazi i pazi i voli i podrzava

lako je biti svaler , za 2-3 sata nedeljno svako ima zivce , istrpece svaku budalu

ajde ti budi muz(zena) 24/7/365(366)

budi ta sila

a sto se tice foruma , ne verujem da treba verovati mnogo desavanjima na njemu

nose se i ovde maske iako se ne moraju nositi
 
mozhda se da zakljuchiti ovo prepucavanje na fin nachin

npr. sigurno se vashi putevi nikad netje ukrstiti
da mi zena postane uspesna i sposobna, oma bi joj dao razvod.
Meni treba zena , majka moja dece, moja radost i lepsa polovina ......a ne "uspesna, poslovna" zena u crnoj suknji i blejzeru, sa belu kosulju i kravatu.........fuj, pu, pu, pu..................
 
Neke traže isključivo ljubavnike, pa se posle rasplaču kad shvate da su samo to za njega, j ebana strana, u svakom smislu. Zašto ne priznaju sebi u samom startu da im treba kvalitetnija, sadržajnija veza? Da traže posvećenost, pažnju, ljubav, a kad već toga ima onda je to kao brak, ili je brak.

Nije sramota tražiti muža, i forum je deo života, gde se može tražiti, a i naći. Ima dosta brakova sklopljenih zahvaljujući Krstarici.
Jel 590231 broj fiksnog na koji mogu da se obratim za dalje informacije?
 
Naime, da mi ne zameri @тражим мужа , što postavljam pitanje koje se nadovezuje na njen nik (koji je sarkazam), ali zašto nekome pada na pamet da forumašice dolaze na forum da bi našle muža? :lol:

Ima li neki razlog za to?
Msm, ko još traži muža i šta će nam to? :lol:


200.gif
upucavala se jednom liku ovde aaaaaaaaaaa ne mogu da nadjem to na slikama tamo na ljisu ne znam sta je na krajuuuuu biiilo?
 
Naime, da mi ne zameri @тражим мужа , što postavljam pitanje koje se nadovezuje na njen nik (koji je sarkazam), ali zašto nekome pada na pamet da forumašice dolaze na forum da bi našle muža? :lol:

Ima li neki razlog za to?
Msm, ko još traži muža i šta će nam to? :lol:


200.gif
Zato sto smo pod stresom i isprepadani.
Pocnes s nekim opusten, forumski, razgovor odmah krene: I, koji su tvoji planovi za buducnost?
Mislim, ja odustajem, ne mogu vise, ne ne...
 

Back
Top