Ne tražim muža

J

Jesen je...

Gost
Naime, da mi ne zameri @тражим мужа , što postavljam pitanje koje se nadovezuje na njen nik (koji je sarkazam), ali zašto nekome pada na pamet da forumašice dolaze na forum da bi našle muža? :lol:

Ima li neki razlog za to?
Msm, ko još traži muža i šta će nam to? :lol:

200.gif
Nekad davno, dosla ja na forum da piskaram...
Bas sam bila zeljna diskusije, o raznim temama, mislila sam to je to, dosla sam na pravo mesto, samo bla bla bla...sa bezbedne distance.
Medjutim, nekako gratis dobijem i muza.
Zato sad piskaram kao gost, sto je sigurno, sigurno je...

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
46.307
A tek to ne kapiram
Sta ce muskarac na zenskom forumu.
Gde je sve roze i prica se o uloscima i menstruaciji i senkama za oci i karminima, trudnoci i porodjaju.
I vise muskarci, kao toboz ucestvuju ravnopravno.
Pa mi znamo više o ulošcima, kontracepciji i najlon čarapama od prosečne žene.

Treba neko da odgovori na njihova pitanja.

ljubota

Poznat
Poruka
7.855
Naime, da mi ne zameri @тражим мужа , što postavljam pitanje koje se nadovezuje na njen nik (koji je sarkazam), ali zašto nekome pada na pamet da forumašice dolaze na forum da bi našle muža? :lol:

Ima li neki razlog za to?
Msm, ko još traži muža i šta će nam to? :lol:

200.gif

Neam pojma,možda zato što deca odrastu i odu svojim putem i sa svojim društvom,momak bude sa svojom suprugom i decom,bude neki božić,neka nova godina,neki dan kada bi svako trebao da ima nekoga uz sebe,a ti ostaneš sama sa flašom vina i čašom u ruci,i pomisliš..

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.