Ne tražim muža

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.569
Naime, da mi ne zameri @тражим мужа , što postavljam pitanje koje se nadovezuje na njen nik (koji je sarkazam), ali zašto nekome pada na pamet da forumašice dolaze na forum da bi našle muža? :lol:

Ima li neki razlog za to?
Msm, ko još traži muža i šta će nam to? :lol:

200.gif

Branimir76

Veoma poznat
Poruka
13.150
Naime, da mi ne zameri @тражим мужа , što postavljam pitanje koje se nadovezuje na njen nik (koji je sarkazam), ali zašto nekome pada na pamet da forumašice dolaze na forum da bi našle muža? :lol:

200.gif
Ja, iskreno, ne znam da li forumašice dolaze da traže muževe. Možda neke ne, a neke da. Ne bih ništa tvrdio osim ako se sve ne izjasne javno, pa da sigurno znam.

Poruka
5.909

200.gif
Imam odgovor
Zato sto su bukvalisti.
I malo ograniceni ko francuska terasa

a bre Milun

Buduća legenda
Poruka
26.742

200.gif
sto ljudi sto cudi.............za svaku robu ima kupac.
A da se mnogi ganjaju po forum radi vacanje za brak, uverio sam se licno.
Mislim, nije obaveza, al ako nesto naleti, nece se baci.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.