Ne tražim muža

Paula

black cat
Moderator
Poruka
30.013
Naime, da mi ne zameri @тражим мужа , što postavljam pitanje koje se nadovezuje na njen nik (koji je sarkazam), ali zašto nekome pada na pamet da forumašice dolaze na forum da bi našle muža? :lol:

Ima li neki razlog za to?
Msm, ko još traži muža i šta će nam to? :lol:

200.gif

Naime, da mi ne zameri @тражим мужа , što postavljam pitanje koje se nadovezuje na njen nik (koji je sarkazam), ali zašto nekome pada na pamet da forumašice dolaze na forum da bi našle muža? :lol:

200.gif
Ja, iskreno, ne znam da li forumašice dolaze da traže muževe. Možda neke ne, a neke da. Ne bih ništa tvrdio osim ako se sve ne izjasne javno, pa da sigurno znam.

200.gif
Imam odgovor
Zato sto su bukvalisti.
I malo ograniceni ko francuska terasa

200.gif
sto ljudi sto cudi.............za svaku robu ima kupac.
A da se mnogi ganjaju po forum radi vacanje za brak, uverio sam se licno.
Mislim, nije obaveza, al ako nesto naleti, nece se baci.

Problem je kod uspesnih zena i one su obicne samostalne i ne zele da imaju nekog pored sebe i da zavise od drugoga.
jezim se od "uspesnih" zena. Pokvarenost , gramzivost, karijera..........to su mane muskarca a zena treba da ima zenstvene kvalitete. .......neznost, senzualnost, kreativnost, humanost.............dakle sve ono sto nema muskarac.

Back