Ne razumem...

gost 267708

Veoma poznat
Poruka
12.785
Cimam devojku za koju znam da je u kres fazonu i znam sa kim je bila u kombinaciji, i odjednom kad je iscimas ona bas tad odluci da bude moralna i kao "prestala" je sa tim, ja znam da one cekaju priliku da se uvale negde i da sam ja fina prilika, ali jasno joj kazem da me veza ne zanima i nije mi jasno sta onda glumi? Ili isto sa onim kao moramo da budemo u vezi neko vreme da bih ti dala, ne znam kako ne mogu da shvate da mi ne treba devojka nego sex? :hvala:
 
Cimam devojku za koju znam da je u kres fazonu i znam sa kim je bila u kombinaciji, i odjednom kad je iscimas ona bas tad odluci da bude moralna i kao "prestala" je sa tim, ja znam da one cekaju priliku da se uvale negde i da sam ja fina prilika, ali jasno joj kazem da me veza ne zanima i nije mi jasno sta onda glumi? Ili isto sa onim kao moramo da budemo u vezi neko vreme da bih ti dala, ne znam kako ne mogu da shvate da mi ne treba devojka nego sex? :hvala:

Ove dve tvrdnje ti se opasno sapliću jedna o drugu...aj razmisli još jednom.
 
Cimam devojku za koju znam da je u kres fazonu i znam sa kim je bila u kombinaciji, i odjednom kad je iscimas ona bas tad odluci da bude moralna i kao "prestala" je sa tim, ja znam da one cekaju priliku da se uvale negde i da sam ja fina prilika, ali jasno joj kazem da me veza ne zanima i nije mi jasno sta onda glumi? Ili isto sa onim kao moramo da budemo u vezi neko vreme da bih ti dala, ne znam kako ne mogu da shvate da mi ne treba devojka nego sex? :hvala:

i onda si se probudio ?
 
Cimam devojku za koju znam da je u kres fazonu i znam sa kim je bila u kombinaciji, i odjednom kad je iscimas ona bas tad odluci da bude moralna i kao "prestala" je sa tim, ja znam da one cekaju priliku da se uvale negde i da sam ja fina prilika, ali jasno joj kazem da me veza ne zanima i nije mi jasno sta onda glumi? Ili isto sa onim kao moramo da budemo u vezi neko vreme da bih ti dala, ne znam kako ne mogu da shvate da mi ne treba devojka nego sex? :hvala:

Postoji zanat za ljude poput tebe, kazu da je taj zanat najstariji na svijetu.
 
Cimam devojku za koju znam da je u kres fazonu i znam sa kim je bila u kombinaciji, i odjednom kad je iscimas ona bas tad odluci da bude moralna i kao "prestala" je sa tim, ja znam da one cekaju priliku da se uvale negde i da sam ja fina prilika, ali jasno joj kazem da me veza ne zanima i nije mi jasno sta onda glumi? Ili isto sa onim kao moramo da budemo u vezi neko vreme da bih ti dala, ne znam kako ne mogu da shvate da mi ne treba devojka nego sex? :hvala:

a to kosta.....:kafa:
 
Cimam devojku za koju znam da je u kres fazonu i znam sa kim je bila u kombinaciji, i odjednom kad je iscimas ona bas tad odluci da bude moralna i kao "prestala" je sa tim, ja znam da one cekaju priliku da se uvale negde i da sam ja fina prilika, ali jasno joj kazem da me veza ne zanima i nije mi jasno sta onda glumi? Ili isto sa onim kao moramo da budemo u vezi neko vreme da bih ti dala, ne znam kako ne mogu da shvate da mi ne treba devojka nego sex? :hvala:

tebi treba seks al one imaju seks al ne sa tobom:lol:
znaci njima po svoj logici ne treba ni seks ni ti:lol:

ps. pogresna ti ciljna grupa:manikir:
 
Devojka tvrdi pazar, a ne znam šta ti budalaš i razmišljaš dalje o njoj. Neće da ti da, tebe drugo od nje ne zanima -> ideš dalje. Ne treba ti da upadneš u trip sa povređenom sujetom, kako drugima je dala tebi ne, jer ćeš samo sebi naškoditi. I šta imaš da "jasno govoriš" kako te veza ili šta već ne zanima, kad oćeš nešto od drugih seri im ona govna koja bi oni rado da pojedu.
 
Cimam devojku za koju znam da je u kres fazonu i znam sa kim je bila u kombinaciji, i odjednom kad je iscimas ona bas tad odluci da bude moralna i kao "prestala" je sa tim, ja znam da one cekaju priliku da se uvale negde i da sam ja fina prilika, ali jasno joj kazem da me veza ne zanima i nije mi jasno sta onda glumi? Ili isto sa onim kao moramo da budemo u vezi neko vreme da bih ti dala, ne znam kako ne mogu da shvate da mi ne treba devojka nego sex? :hvala:

ako krenemo od toga da su sve drolje to se nece dobro zavrsiti ...ali ako u buduce pocnes da tretiras drolje kao drolje i nikako drugacije provalices u sustinu problematike :deda:
 
Cimam devojku za koju znam da je u kres fazonu i znam sa kim je bila u kombinaciji, i odjednom kad je iscimas ona bas tad odluci da bude moralna i kao "prestala" je sa tim, ja znam da one cekaju priliku da se uvale negde i da sam ja fina prilika, ali jasno joj kazem da me veza ne zanima i nije mi jasno sta onda glumi? Ili isto sa onim kao moramo da budemo u vezi neko vreme da bih ti dala, ne znam kako ne mogu da shvate da mi ne treba devojka nego sex? :hvala:

Vidi pijo brate to su sve kucke koje se kao prave postene..nece nijedna reci ebem se okolo sa svima..narocito ako si dobar pa bi da se napravi fina da slucajno ne kazes nekom ko je zna
 
Kakav užas!
Pa šta ako je bila sa tim i tim, možda joj se baš ti, "priliko" ne sviđaš.
Naročito nije inspirativno ako si joj prišao sa tim stavom, znam da daješ Peri i Lazi, aj i meni malo, ali ne daj Bože da mi budeš devojka, previše si droljasta za mene.
Valjda je i za avanture potrebno malo flerta sa stilom.
 
Cimam devojku za koju znam da je u kres fazonu i znam sa kim je bila u kombinaciji, i odjednom kad je iscimas ona bas tad odluci da bude moralna i kao "prestala" je sa tim, ja znam da one cekaju priliku da se uvale negde i da sam ja fina prilika, ali jasno joj kazem da me veza ne zanima i nije mi jasno sta onda glumi? Ili isto sa onim kao moramo da budemo u vezi neko vreme da bih ti dala, ne znam kako ne mogu da shvate da mi ne treba devojka nego sex? :hvala:

Pa ti onda nadji neku Slut na ulici ..i dace ti kod prvog coska :tajna:

:lol:

Nijedna nece tako da ti da .....koja zeli neku vezu... osim Whore :mrgreen:
 

Back
Top