Quantcast

Ne radi skroll na laptopu

Mare.

Početnik
Poruka
8
Pozdrav narode nov sam na vasoj stranici i moram reci da mi se svidja. Nego da predjem na stvar Moj Laptop inspirom 1564 ne radi skroll al jako mi je potreban zbog posla skoro sam uradio sistem win. 10 i nece da radi,zacudio sam se pa vas molim dali neko zna kako da se izbavim iz problema posto mi jako treba pomoc.Unapred hvala. :)

Kiki_GNR

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
409.290
Je li prestao da radi, ili je nov pa ne radi?

Ja sam imala problem sa ovim drugim. Čak su mi u servisu rekli da scroll ne radi svuda (!!!)
Onda sam sasvim slučajno prevlačeći prstima preko touchpad-a ukapirala da scroll radi, ali ne
klasično - jednim prstom po desnoj ivici, već sa dva prsta i to po sredini...
Pokušaj...

Mare.

Početnik
Poruka
8
Pozdrav narode nov sam na vasoj stranici i moram reci da mi se svidja. Nego da predjem na stvar Moj Laptop inspirom 1564 ne radi skroll al jako mi je potreban zbog posla skoro sam uradio sistem win. 10 i nece da radi,zacudio sam se pa vas molim dali neko zna kako da se izbavim iz problema posto mi jako treba pomoc.Unapred hvala. :)
Je li prestao da radi, ili je nov pa ne radi?

Ja sam imala problem sa ovim drugim. Čak su mi u servisu rekli da scroll ne radi svuda (!!!)
Onda sam sasvim slučajno prevlačeći prstima preko touchpad-a ukapirala da scroll radi, ali ne
klasično - jednim prstom po desnoj ivici, već sa dva prsta i to po sredini...
Pokušaj...

Ma da jeste taj problem je bio moras sa desne strane na ivici da skrolujes,juce sam bio budan do 6h ujutru. Malo pogledao na ovoj stranici komentare kako se to radi i probao Instalirao jedan po jedan drajv,ali sve je uspelo na kraju. Hvala na pomoci opet. :)

kojeimedadam

Buduća legenda
Poruka
27.252
Притиснеш средње дугме на мишу - помериш миш горе = скролује горе, помериш миш доле = скролује доле ... :D

Са мишем подешаваш брзину скроловања и кочиш...;)

Из те опције излазиш поновним притиском на средње дугме на мишу ...:lol: