Ne radi mi net na XP-u :(

Nindza Kornjaca

Zainteresovan član
Poruka
223
Imam kablovski internet, od opreme neki THOMSON modem. Lampice na njemu rade kako teba (dve svetle, dve trepere), ali na kompu ni traga od internet konekcije. Izgubila mi se ona ikonica sa taskbara, u Internet and Network Connections je takodje nema. Brauzeri (Explore i Mozilla) ne rade, kao ni torent. Virusa garant nema, odrzavam racunar, ne gledam pornjavu, ne skidam nikakve video igre niti programe. A da zlo bude gore, evo na Ubuntu Live CD-u net radi samo tako. Jedino sto bih napomenuo jeste da mi hdd ima neke bad sectore, pa da l' mozda to ne pravi problem?
 
Imam kablovski internet, od opreme neki THOMSON modem. Lampice na njemu rade kako teba (dve svetle, dve trepere), ali na kompu ni traga od internet konekcije. Izgubila mi se ona ikonica sa taskbara, u Internet and Network Connections je takodje nema. Brauzeri (Explore i Mozilla) ne rade, kao ni torent. Virusa garant nema, odrzavam racunar, ne gledam pornjavu, ne skidam nikakve video igre niti programe. A da zlo bude gore, evo na Ubuntu Live CD-u net radi samo tako. Jedino sto bih napomenuo jeste da mi hdd ima neke bad sectore, pa da l' mozda to ne pravi problem?

Verovatno imas XP cim ti se nevidi ikonica za net...
Udji u Control panel i izaberi dvoklikom na "mrezne veze" i dvoklik na ikonicu koja ti je za internet.
 

Back
Top