Ne plaši se telo da mi daš...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
napravi mi tortu :D

168421_499083498113_769838113_5875421_7863572_n.jpg

Mooože, kad Rad postane prvak države:mrgreen:
A ti u avatar postaviš fotku koju ja izaberem.

nismo došli da se vređamo,već nadmećemo i nadmudrujemo ! :D

reci ti meni Supi šta misliš o Le Penovom povlačenju iz politike ? :)

koliko ja znam, nasledice ga cerka, tako da je u ovom slucaju "povlacenje" skroz drugacije konotirano, ona ce samo sve nastaviti, on ne moze jer se i fizicki I MENTALno susi i pretvara u lisaj
a i zabole me k urac, lako ce izabrati novog, kod njih mislim da ide double-ballot system, kao kod nas Seselj kad se birao, ju, koja koincidencija :mrgreen:
sto se mene tice, svi desnicari nek se povuku, konacno su shvatili
dominacija transnacionalnih drzavnih oblika je evidentna. salim se, sledece godine pada EU, pada i evro :)

pada k moj
vecc su napravili fond od hiljadu ipo milijardi

‎"Evropska unija je postala plovidba bez definisane vizije, ideologije, granice i kompasa, ne vidim ijedan razlog zasto bi neko hteo uci ili ostati u njoj, i to mnogi gradjani pocinju da shvataju" - Doktor Vasilis Margaras iz centra za strateske studije u Briselu
a i kako kazu iz ovog centra sledeca godina bi mogla biti godina rusenja evra

‎"Evropska unija je postala plovidba bez definisane vizije, ideologije, granice i kompasa, ne vidim ijedan razlog zasto bi neko hteo uci ili ostati u njoj, i to mnogi gradjani pocinju da shvataju" - Doktor Vasilis Margaras iz centra za strateske studije u Briselu
a i kako kazu iz ovog centra sledeca godina bi mogla biti godina rusenja evra
lakijevi dolaze tu nema saansi da omane
bice jeftina vagina rekoh na pocetku

Kakve veze ima tema sa ovim sto vi pricate ..???!!!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!!?!?

Novalista je u pravu ;)) hehe

I najveci Mudrac moze biti kreten i glupan...ako se drzi samo onoga sto on zna .loool

Treba prosiriti vidike na svim poljima zivota :))) loool

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back