Quantcast

NE ODLAZI LJUBAVI

Madona 6

Iskusan
Poruka
5.698
Ne odlazi ljubavi jer tamo gde ideš nije naš mali dom
i kome, kaži kome sad pesme da pišem, kome kad si otišao i ostavio me sa trnjem u srcu koje probada, kad krv lipti i bol boli...
kome da se jadam, kome da se nadam, na čijem ramenu ću zaplakati i ko će me tešiti
kaži, ko će me veselom muzikom i toplinom srca svog mene tužnu načiniti razdraganom, ko će me voleti više, kaži, ko osim tebe?

Ne odlazi ljubavi, bez tebe neću moći, sad suze kaplju dok pišem sve ovo, ne odlazi, još nismo sve rekli jedno drugom...

Ne, ne idi, pogledom tražiću te u liku svakog mladića, tražiću u njemu tebe i voleću ga lažno
povući ćeš me u večnu tišinu ako odeš i mog smeha neće biti više...

Ne idi ljubavi, neće mi izdržati srce kad znam da daleko si, ne ostavljaj me, kome ću, kaži kome sada pisati pesme, koga ću da volim, koga da zagrlim?

Ali...sad kasno je...znam da tako mora biti...
Samo jedno te molim: seti se naših noći kad smo se smejali i ludovali dok kiša je padala napolju...
seti se kako smo se nežno voleli u našem malom domu...i sad...kažeš da pisaćeš mi...možda, onako...kad budeš mogao, naravno...
Eh, kad bi samo znao koliko si me pogodio tom rečju "možda" i kad si rekao "kad budem mogao"...
pa zar si zaboravio sve što bilo je, zar si zaboravio onu kišu snenu i ludu, i mene u tvom naručju, zar si zaboravio kako si mi milovao kosu...koliko pitanja imam, a nijedan odgovor...

Nema veze, sad idi, putuj srećo...
...ali...seti me se kad padaju kiše...i svaka kap neka ti bude kao zvezda vodilja ka pragu srca mog...Kad začuješ udar groma, kad na nebu vidiš sevanja znak...znaš, pred kišu...i kad počnu da padaju prve kapi...seti me se, seti me se...
...a ja...ja tebe nikada zaboraviti neću...nikada Ivane moj...:kiss:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.