Ne, ne prilazi mi blizu

Ne znam za vas.
Ja volim vodu.
Voda je za mene zivot. Kad mi je tesko odem bilo gde pored vode.
Kada bih mogla da biram, zivela bih blizu, idealno dan bi zapocinjala izlaskom na vrata svoje kuce i ulaskom u vodu. Polako. Pa zaronim.
I taj osecaj dok si pod vodom i sve cujes drugacije, izmenjeno, kao da sanjas a telo ti je opusteno, glasovi su tu ali ti ne razaznajes jasno...
I kako vreme prolazi bez kiseonika, mozak ti se budi iz tog blazenstva, bori se, izlazis na povrsinu i udahnes....
To sam ja.
Ne mogu bez vode, ali mi je vazduh na kraju ipak potrebniji.
 
Ne znam za vas.
Ja volim vodu.
Voda je za mene zivot. Kad mi je tesko odem bilo gde pored vode.
Kada bih mogla da biram, zivela bih blizu, idealno dan bi zapocinjala izlaskom na vrata svoje kuce i ulaskom u vodu. Polako. Pa zaronim.
I taj osecaj dok si pod vodom i sve cujes drugacije, izmenjeno, kao da sanjas a telo ti je opusteno, glasovi su tu ali ti ne razaznajes jasno...
I kako vreme prolazi bez kiseonika, mozak ti se budi iz tog blazenstva, bori se, izlazis na povrsinu i udahnes....
To sam ja.
Ne mogu bez vode, ali mi je vazduh na kraju ipak potrebniji.
..moja asocijacija na ove tvoje reci...spot..

 
Ne znam za vas.
Ja volim vodu.
Voda je za mene zivot. Kad mi je tesko odem bilo gde pored vode.
Kada bih mogla da biram, zivela bih blizu, idealno dan bi zapocinjala izlaskom na vrata svoje kuce i ulaskom u vodu. Polako. Pa zaronim.
I taj osecaj dok si pod vodom i sve cujes drugacije, izmenjeno, kao da sanjas a telo ti je opusteno, glasovi su tu ali ti ne razaznajes jasno...
I kako vreme prolazi bez kiseonika, mozak ti se budi iz tog blazenstva, bori se, izlazis na povrsinu i udahnes....
To sam ja.
Ne mogu bez vode, ali mi je vazduh na kraju ipak potrebniji.
 
Ne znam za vas.
Ja volim vodu.
Voda je za mene zivot. Kad mi je tesko odem bilo gde pored vode.
Kada bih mogla da biram, zivela bih blizu, idealno dan bi zapocinjala izlaskom na vrata svoje kuce i ulaskom u vodu. Polako. Pa zaronim.
I taj osecaj dok si pod vodom i sve cujes drugacije, izmenjeno, kao da sanjas a telo ti je opusteno, glasovi su tu ali ti ne razaznajes jasno...
I kako vreme prolazi bez kiseonika, mozak ti se budi iz tog blazenstva, bori se, izlazis na povrsinu i udahnes....
To sam ja.
Ne mogu bez vode, ali mi je vazduh na kraju ipak potrebniji.
Ovo kao da sam ja pisao, samo ja ne umem tako lepo da opisem taj osecaj.
Isto, u najtezim trenucima u zivotu sam isao do vode, smiri, opusti me, saberem se...
 
Pretpostvaljam da najveći broj nas želi biti sasvim otvoren, bez zadrške, predati se
Ali možete li se setiti perioda kada ste hteli da budete bliski, a hteli i da ste na distanci ? od nekih osoba, ili možda ceo život tako?
Jednostavno, takav period kada se ne žele jake emocije, ili ne želite biti povređeni, imate strah od bliskosti, ili naprosto ogrubelo srce.
Učačkala se na ovaj forum, da bih tudjim mislima zatrpala svoje.
Kao beg u skloniste, u neku vrstu iluzije...

Znam da je to samo "zamena teza" ali za divno cudo, čitanje nekih postova mi je pomoglo da bolje pročitam sebe.
 
Poslednja izmena:
Može se imati sex sa nekim na duševnoj distanci. Žena raširi noge, ili muškarac vidi nagu ženu, malo se protrljaju i tojeto.
Mogu biti i u braku, ali da se supružnik drži na većoj distanci.

Pretpostvaljam da najveći broj nas želi biti sasvim otvoren, bez zadrške, predati se
Ali možete li se setiti perioda kada ste hteli da budete bliski, a hteli i da ste na distanci ? od nekih osoba, ili možda ceo život tako?
Jednostavno, takav period kada se ne žele jake emocije, ili ne želite biti povređeni, imate strah od bliskosti, ili naprosto ogrubelo srce.

Šta ste tada radili? Bežali u samoću? Našli nekoga za povremeni sex? Bili u vezi, ali nikad predati? Tražili pouzdanog, a povremenog ljubavnika?
Kakva su iskustva?

Pogledajte prilog 1189482 Pogledajte prilog 1189484
Sve zavisi od trenutnog stanja i trenutnih potreba.
Ne vidim što bi to bio problem.
Nije na nivou UN donet zakon da moraš da budeš zaljubljen/a u nekog s kim imaš sex, niti da tvoj emocionalni odnos prema sexu mora da bude isti od puberteta pa do smrti, a pogotovo nije obavezno da svi imamo isti odnos prema sexu.
Što se mene lično tiče, volem kad sam zaljubiška, pa se sexamo, ali mislim da sam malo prerastao "zaljubiška" period. Ipak ne forsiram "trpaj, samo nek je rupa" filozofiju. U ovom periodu života sex je za mene produženje i produbljenje postojećeg prijateljstva i naklonosti, tako da je odgovor na tvoje pitanje mogu li se setiti perioda kad sam hteo da budem blizak, ali na distanci - upravo sam u njemu. Dobre sise i gooza polako ustupaju mesto pameti i dobroj duši prilikom izbora sexualne partnerke (dakle bliskost), pri čemu svako ima svoj život i ne meša se u život onog drugog, ukoliko nije pozvan (dakle distanca). Lepo mi je s tobom kad sam s tobom, ako treba nešto da pomognem - pomoći ću, ako mogu - i to je to.

Da rezimiram, kad se budemo upoznali i kresnuli draga Paki:cmok:, neće mi biti nikakav problem da se dalje družimo sa ili bez daljeg sexa :smeker:
 

Back
Top