Не не не несаница

bernardo

Veoma poznat
Poruka
12.760
Ево хјебавам се од 11 ура да заспем ал не иде. Чак сам скрко читав ривотрил 2мг. Неће сан на очи па неће. Након 5 сати вртења по кревету узео сам телефон у руке

Каки заспати, питање је

Ево хјебавам се од 11 ура да заспем ал не иде. Чак сам скрко читав ривотрил 2мг. Неће сан на очи па неће. Након 5 сати вртења по кревету узео сам телефон у руке

Каки заспати, питање је
Ako rivotril ne pomaze, onda nemoj ni spavati. Kad se dovoljno umoris, zaspaces ko klada...

Каки заспати, питање је

Мени је Ривотрил сметао, чинио ме нервозном. И укинут је. Не знам да ли идеш код псих и да ли си причао о несаници? Хипнотици, лекови за спавање не треба да се узимају дуго.

Ја сам давно регулисала спавање прво са Флормидалом, после са Санвалом, али их годинама не пијем.

Једном ме је апотекарка питала : " Да ли радите и имате ли потешкоћа у свакодневном животу због тога што имате несаницу? "

Баш у то време отишла сам у пензију и рекла сам јој да не могу да спавам, али зато могу ујутру касније да устанем.

Одговорила је да ја немам несаницу кад могу дуже да спавам.

А што се твог питања тиче..Не узимај мобилни кад легнеш, бићеш дуго будан :) Узми неку књигу, читај док ти се не приспава.

Туширај се топлом водом увече, попиј млеко..поподне се бави неким спортом.. Ово су све обични савети, али пробај.

Ако желиш неке лекове који ће те брже успавати, иди код псих. И пиј лекове тачно по преписаној дози, не мање и не више.

Срећно!

----

Ја опет имам несаницу. Вероватно зато што спавам некад поподне или касно попијем терапију. Али..кад морам да устанем рано због обавеза, устајем без проблема и тада раније идем у кревет.

Несаница иде и са годинама, посебно код жена. Нећу да тражим неке лекове за несаницу, пробаћу да средим свој ритам спавања и устајања на природан начин.

Back