ne mogu nista da skinem sa neta

Sa chroma i sa opere pokusavam i ne moze

Ovako mi stoji kad udjem na google chrome pomoc.
„Скенирање вируса није успело“ или „Откривен је вирус“
Ове грешке значе да је софтвер за скенирање вируса можда блокирао преузимање датотеке.

Проверите софтвер за скенирање вируса да бисте сазнали више о томе зашто је датотека блокирана.
На Windows-у: Windows Attachment Manager (Windows менаџер прилога) је можда уклонио датотеку коју сте пробали да преузмете. Да бисте видели које датотеке можете да преузмете или зашто је датотека блокирана, проверите безбедносна подешавања за интернет на Windows-у.
 
znam,,skinula sam ali dalje ne znam kako se koristi,,probala sam da kopiram url tamo npr,malwarbytes,,ali ne moze,,pise da treba firewall da podesim drugacije ili da ga iskljucim...
kada skines tiaj IDM i kada ga instaliras treba da restartujes komp ili lap,sta vec imas i posle restarta ce ti se pojaviti na monitoru da je se taj program sjedinio sa tvoji pretrazivacek,zavisi koji koristis,Chrome,Mozillu,Operu,Internet Explorer ili nesto drugo.I kada nadjes sta treba da skines,kad nadjes onu komandu "Download",samo klikni na nju i sacekaj par sec.program ce sam poceti da preuzima i pokazace se ponovo kad zavrsi i pitace te da li zelis da ti otvori folder gde je to skinuo,ili samo zelis da ga zatvoris,jer vec znas gde je to sto je skinuo.Obicno je u folderu "Downloadads".
 
kada skines tiaj IDM i kada ga instaliras treba da restartujes komp ili lap,sta vec imas i posle restarta ce ti se pojaviti na monitoru da je se taj program sjedinio sa tvoji pretrazivacek,zavisi koji koristis,Chrome,Mozillu,Operu,Internet Explorer ili nesto drugo.I kada nadjes sta treba da skines,kad nadjes onu komandu "Download",samo klikni na nju i sacekaj par sec.program ce sam poceti da preuzima i pokazace se ponovo kad zavrsi i pitace te da li zelis da ti otvori folder gde je to skinuo,ili samo zelis da ga zatvoris,jer vec znas gde je to sto je skinuo.Obicno je u folderu "Downloadads".
hvala ,,pokusacu
 
Samo skloni Avast sa kompa...po meni najgori antivirus..pogotov taj free...Kad vidi nista, obicno je lazna uzbuna, kad treba-ne vidi, a kad skonta stvarnu pretnju-sistem je SHUT DOWN... Ni Chrome ne koristim...na njemu duplo viseh POP UP prozora iskace nego na Operi, Firefoxu, bilo cemu..
uklonila sam avast,,koristim sad firefox on mi skida sve a chrome i dalje isto
 
uklonila sam avast,,koristim sad firefox on mi skida sve a chrome i dalje isto
treba da skines i instaliras CCleaner,on brise sve kookije i poupove,koji se skupljaju u pretrazivacu.Evo odakle ces ga skinuti,ovo je sigurna stranica.
https://www.softpedia.com/get/Security/Secure-cleaning/CCleaner.shtml
Cim ostetis da ti Mozilla usporava ili neke neispravnosti,iskljuci ga i pokreni ovaj program.Samo klikni na onu metlicu sa leve gornje strane i pocni scan.Pusti da zavrsi,zatvori ga i pokreni Mozillu i videces veliku razliku.
 

Back
Top