Ne mogu da ugasim PC

mitrovcance

Početnik
Poruka
34
Molim vas za pomoc...
Ne mogu da ugasim moj racunar, koristim Windows XP SP2 original.
Kada pokusam da ugasim racunar pojavi mi se plavi ekran (ne "Blue Screen Of Death") i na njemu pise sledece:

C000021A

C000021A (FATAL SYSTEM ERROR)

THE WINDOWS LOGON PROCESS SYSTEM
PROCESS TERMINATED UNEXPECTEDLY WITH A STATUS OF 0X00000000
(0X00000000 0X00000000)
THE SYSTEM HAS BEEN SHUT DOWN

Ako neko ima resenje za ovaj problem molim ga neka se javi.
Hvala
 
UGASI GA NA PREKIDAČU NAPAJANJA....

Kada ga ponovo uklučiš....idi odmah dok se diže sistem u ...SAFE MOD ( F1...ili...F8...stalno pritisnuto...bjg...ne znam tačno...nisam odavno to radio )...i u tom MOD-u...SKENIRAJ KOMP NA VIRUSE....

AKO NEMA VIRUSA....ubaci instalacioni disk sa WIN XP SP2...i idi na opciju ...REPAIR....
---------------------------------
Ako ti je oštećen neki od bitnih fajlova za podizanje sistema tipa...KERNEL...nećeš moći ništa da uradoš...:sad2:

Bjg....REINSTALACIJA....:sad2:
 
Poslednja izmena:
UGASI GA NA PREKIDAČU NAPAJANJA....

Kada ga ponovo uklučiš....idi odmah dok se diže sistem u ...SAFE MOD ( F1...ili...F8...stalno pritisnuto...bjg...ne znam tačno...nisam odavno to radio )...i u tom MOD-u...SKENIRAJ KOMP NA VIRUSE....

AKO NEMA VIRUSA....ubaci instalacioni disk sa WIN XP SP2...i idi na opciju ...REPAIR....
---------------------------------
Ako ti je oštećen neki od bitnih fajlova za podizanje sistema tipa...KERNEL...nećeš moći ništa da uradoš...:sad2:

Bjg....REINSTALACIJA....:sad2:

Znam ja za to, probao sam, uradio repair, al nista ne pomaze, sada sam formatirao racunar i sve radi, inace hvala
Pozdrav
 
Molim vas za pomoc...
Ne mogu da ugasim moj racunar, koristim Windows XP SP2 original.
Kada pokusam da ugasim racunar pojavi mi se plavi ekran (ne "Blue Screen Of Death") i na njemu pise sledece:


Ako neko ima resenje za ovaj problem molim ga neka se javi.
Hvala

Moraces da instaliras Service Pack 3 preko windows update
Vidi link http://support.microsoft.com/kb/330303
Ovo je slucaj za windows 2000 ali problem je isti. unapredi ga u sp 3 i ocisti ga od virusa imas neki trojan backdoor koji koristi remote konekciju sa tvojim racunarom.
 
Postupak: start > run > cmd > sfc /scannow Predhodno ubaci Microsoft Widows Profesional sp2 disk u CD/DVD-rom tako ces povratiti ostecene sistemske datoteke, a
Ako to ne upli moraces da pirmenis: Windows Update.
Nadogradi ga u sp3 (start > Control Panel > Add/Remove Programs > Windows Update (Gore na vrhu sa tvoje leve strane pise Windows update)
 

Back
Top