Ne mogu da podnesem

To sto su glupe i naivne kao qraz! Lik mi je preoteo devojku na kontu lazne iskrenosti i dobrote(verovatno je sad i krese kad je glupa,a sto je zabrinjavajuce na sve pali ista fora),a ja koji sam bio iskren sam ispusio... Ne verujem... Jebeni retardi!

A izvini, u cemu je razlika izmedju njegove iskrenosti i tvoje, osim sto je njegova bila lazna?
Iskrenost definitivno pali kod riba...
E sad, fora je sto imash glupe ribe koje ne provale kad je stvarno neko iskren, a kad folira, da bi dobio to veche...

A izvini, u cemu je razlika izmedju njegove iskrenosti i tvoje, osim sto je njegova bila lazna?
E sad, fora je sto imash glupe ribe koje ne provale kad je stvarno neko iskren, a kad folira, da bi dobio to veche...

Njoj sigurno nema razlike, ali ovako inace ima...
Iskrenost pali kod riba samo u snovima i u spanskim serijama... Reci ribi nesto lose o njoj i budi iskren...videcemo koliko se drzati crvenilo na licu i recka na listi ostavljenih...;)

On:"Znas...ja bih da te ka.ram."
Ona: "Joooj, sto volim kad je decko iskren. Pa, hocemo kod mene ili kod tebe? :P

joj što su tooo gadne stvari :mrgreen:
jednom ja zbivšim dečkom bila na nekom rođendanu i otišla da pričam s nekim drugom koga nisam videla 100 godina
ja se vraćam,dečka nema,neko mi kaže da je izašao
ja napolje,kad on sedi s flašom vina i plače,a još je kiša padala :lol: :lol: :lol:
samo je falila neka patetična pesma da upotpuni trenutak :p

sjebao me lik na sledecu foru... 4 uzastopna sastanka je imao i svaki se zavrsio sa poljupcem i to ga je devojka poljubila a ne on nju,pa onda kao u fazonu joj napricao kako je nikad nebi povredio ni oduzeo joj postenje i sl i ona mene otkaci na kontu kao dobar je decko nemogu da ga ostavim,a lik je kvaran kao zub! mora se priznati da je iskusan i dobar ali provalio sam caku za ubuduce... kao ne das se jednom,pa umesto da ti nju juris,juri ona tebe!

joj što su tooo gadne stvari :mrgreen:
jednom ja zbivšim dečkom bila na nekom rođendanu i otišla da pričam s nekim drugom koga nisam videla 100 godina
ja se vraćam,dečka nema,neko mi kaže da je izašao
ja napolje,kad on sedi s flašom vina i plače,a još je kiša padala :lol: :lol: :lol:
samo je falila neka patetična pesma da upotpuni trenutak :p

Ma dobro, ne baš tako.
Mislila sam kad treba nešto da se radi, pa počne da se žali kako je umoran. :S
Ili, kada se umori od nečeg pre mene.
Uuuuh.

Bilo kako, zaista generalno ne mogu da svarim ljude koji se stalno žale na nešto...

Ma dobro, ne baš tako.
Mislila sam kad treba nešto da se radi, pa počne da se žali kako je umoran. :S
Ili, kada se umori od nečeg pre mene.
Uuuuh.

Bilo kako, zaista generalno ne mogu da svarim ljude koji se stalno žale na nešto...

a šta da se radi? :mrgreen:

a da,drugo,što se tiče ovoga što Overkil priča,ja ne mogu da verujem da devojke na to padaju
da dođeš i napričaš im bajke
i one se kao razneže :confused: mada možda sam ja poremećena pa kod mene ne šljaka na taj način..

Back